horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

10 viidet, et see suhe saab läbi

Divorce Magazine’i läbiviidud uuringust tuli välja, et on väga levinud, et naised teevad otsuse oma mehe juurest lahkuda kaks aastat enne, kui selle päriselt teoks teevad. Siit leiad märgid, mis viitavad sellele, et teie abielu triivib lahutuse suunas.

1. Erinevad väärtushinnangud
On palju asju, mida partnerid võiks ja peaks omavahel arutama. Erinevused rikastavad, kuid kui teie maailmavaated on mõlemad erinevas äärmuses, on ebatõenäoline, et teie suhe kestma jääb. Kujutlegem paari, kellest üks on introvert ja teine ekstravert, kes soovib igal õhtul külalisi kutsuda või partnerid, kellest ühele meeldib matkamas käia, kuid teine vihkab igasugust füüsilist aktiivsust? On ju ilmselge, et suhe selliste paaride vahel ei saa olla jätkusuutlik.

2. Vaimne ja füüsiline vägivald
Vaimne või/ja füüsiline vägivald on kindel märk sellest, et on aeg kodinad kokku pakkida ja lahkuda. Sellistel puhkudel võivad vägivaldsed partnerid soovida muutuda, aga nad pole selleks suuteliseks. Või vastupidi - nad on selleks suutelised, aga pole nõus seda tegema.
Kui vägivaldne kaaslane tunnistab probleemi ja te mõlemad koos olete nõus abi otsima, võib sellest midagi välja tulla, vastasel juhul mitte. Mõlemate sugude esindajad võivad vägivaldse partneri küüsi sattuda ja sellisel puhul tuleb kindlasti abi otsida.

3. Vähene suhtlemine, arutamine ja kompromisside tegemine
Suhtlemine on jätkusuutliku suhte alustala. Kui teie suhtes lahendatakse probleeme nii, et tõstetakse häält, vehitakse kätega või kasutatakse sellist kehakeelt, mis juba hirmu võib äratada, on aeg ette võtta kas käik nõustaja juurde või suhtest lahkuda.
4. Ühiste eesmärkide puudumine
Kui partnerid ei astu ühte jalga ja ei pinguta ühise tuleviku nimel, ei tähenda see seda, et suhe on tingimata hukule määratud, küll aga võib see olla tõsine ohumärk.
Ühiste tegevuste planeerimine, näiteks koos reisile minemine, majaost või laste saamine, on need asjad, mis aitavad teil ühel lehel olla. Kui teil ühiseid eesmärke pole, mis teid siis üldse seob?

5. Ebavõrdsus
See mõjutab suhet palju. Kui kõik kodused toimetused on ühe partneri kaela lükatud, tekitab see ilmselgelt temas frustratsiooni. Lapsed on mõlema vanema kohustuseks ja otsuseidki tuleb teha koos arutledes. Suhtes peab olema kaks võrdset poolt, kui muudmoodi võrdsust ei saa, tuleb toimetused ja ülesanded partnerite vahel ära jagada.

6. Negatiivsus enne positiivsust
Kui suhtes hakkavad domineerima kriitika, rünnakud ja kivisein kahe partneri vahel, on aeg midagi ette võtta. Suhtes peaks domineerima ikka austus, armastus ja empaatia. Selliseid probleeme aitab lahendada paarinõustaja, sest igal juhul tuleb sel puhul liikuda tervislikuma suhte poole. Kas siis oma praeguse partneriga või kellegi teisega.

7. Kehv sekselu
Mehed tunnevad end naisega lähedasemalt pärast seda, kui nad on oma naisega vahekorras olnud. Naised peavad aga lähedust tundma selleks, et nad sooviksid vahekorda astuda. Kuigi seksuoloogid saavad sel puhul aidata, võib see olla märk, et teie abielu on läbi.

8. Kodu vältimine
Kui veedad järjest rohkem aega tööl või sõpradega ja väldid kojuminekut, sest pelgalt mõte sellest tekitab sinus ärevust, on aeg probleemid enda jaoks sõnastada ja otsustada, kas see suhe ikka on sinu jaoks õige.

9. Ootad kedagi teist
Kui sind huvitab keegi teine, on see märk sellest, et hakkad oma praegusest suhtest välja kasvama. Tunned selle olukorra ära siis, kui oma partneri asemel räägid päevasündmuseid ja saladusi kellelegi teisele.

10. Sa ei saa reetmisest üle
Kui teie suhtes on ette tulnud petmist, reetmist või muid traumaatilisi situatsioone, võib sellest ülesaamine keerukaks osutuda. Mõnikord on tekitatud kahju lihtsalt liiga suur ja selle vastu ei aita ei nõustamine ega teise poole muutumine, vaid lihtsalt äraminek ja edasi liikumine.

SaSa

0 kommentaari Lisa kommentaar