horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

2017.aasta X Factori võitja on Grace Daviese alistanud Rak-Su

 

Rak-Su on kroonitud 2017.aasta X Factori võitjaks. Peale kuut nädalat pingelist heitlust otsesaadetes seisid Neli Watfordi noormeest pühapäevaõhtuses finaali otsesaates ExCelis Londonis vastamisi Grace Daviesega ja nüüd asub bänd oma debüütsingli „Dimeloga“ (duett Wyclef Jeani ja Naughty Boy’ga) vallutama pühade edetabeleid.

 

Loodetavalt tõustes selle tippu kiirelt. Rak-Su, kelle mentoriks oli x factori saateformaadi looja Simon Cowell, võttis osa ka grupikallist sellal kui Dermot O’Leary uudised avalikustas.

Kes on Rak-Su?

Rak-Su ei raisanud aega näitamaks kohtunikele, milleks nad on võimelised, olles üks erilisemaid poistegruppe, kes on saates osalenud peale JLSi.

Grupp, mille liikmeteks on Rak-Su J, Ashley Rak-Su, Pharoahcious ja Myles Rak-Su on kohtunikele muljet avaldanud just nimelt esitades enda originaallugusid. Samuti ei jätnud nad külmaks ka saatepublikut, kes pidasid neid võitjateks alates esimestest voorudest.

Simon ütles: „Palju õnne Grace’ile ja loomulikult teile, kutid, Rak-Su, te olete džentelmenid, te olete staarid. Kõigile, kes hääletasid, ütlen ma, aitäh!“

Bänd oli emotsioonidest üle voolamas, kuid tänas fänne ja oma perekondi nende jätkuva toe eest. „Tead mis, ma soovin lihtsalt tänada kõiki oma koduseid, kõiki siin, kogu oma pere, kes on selle kogemuse eriti eriliseks muutnud. Ma olen sõnatu,“ ütles Jamaal.

Võitja singlist saavad tulud lähevad lastehaiglaid toetavate heategevuste nagu Together for Short Lives ja Shooting Star Chase toetamiseks. Simon Cowell avalikustas laupäeval, et ka tema ise panustas 250 000 naela omaenda raha ettevõtmise heaks ning palus kõigil vaatajatel anda oma panus selleks, et kokku koguda miljon naela.

Mõlemad finalistid olid konkurente üllatanud järjepideva omaenda originaallugude esitamisega kogu proovide perioodi, kohtunike kodudes olemise ja otsesaadete ajal.


Laupäevaõhtuses finaalis esitas Rak-Su duetti koos Grammy auhinna võitnud räppar Wycklef Jeani ja Naughty Boy’ga, nad esitasid oma originaalset lugu „Dimelo“. Grace Davies laulis BRIT-auhinnna võitnud Paloma Faith’iga, esitades Grace’i enda originaallugu „Roots“.

Pühapäeva õhtul laulsid finalistid mõlemad oma originaalseid lugusid, Grace esitas lugusid „Nothing But Words“ ja „Too Young“, samas kui Rak-Su esitas lood „Touché“ ja „Mona Lisa“.

Spordiennustus portaali Betsafe panused olid Rak-Su kasuks, kes oli ülekaalukas sarja favoriit.

0 kommentaari Lisa kommentaar