horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

5 naist, keda mehed väldivad

Ameerika spetsialistide erivanuseliste meeste seas läbiviidud küsitlus on võimaldanud määrata sellised viis naistetüüpi, kellega suhtlemist püüavad peaaegu kõik mehed vältida. Vaata järgi, kas ka sina tunned selliseid naisi!

Spetsialistid koostasid nimekirja kõige ebapopulaarsemate naiste eksemplaridest.

Naine-hädaldaja
Mis teda iseloomustab? Pidev rahulolematus enda ja ümbritseva maailmaga. Sellisele naisele on omane depressioon, kurvameelsus ja kaebused. Meestele mõjub selline käitumine enamasti ärritavalt, kuna nad lihtsalt ei mõista, miks ei püüa see naine olukorda muuta, vaid eelistab tegevusele vingumist.

Naine-dieeditaja
Loomulikult mängib naise välimus mehe jaoks tähtsat rolli. Partneri sihvakas, ilus keha paneb sõpru kadestama ning muudab mehe veelgi õnnelikumaks. Kuid ka kaalulangetamises tuleb olla mõõdukas. Kui naine pöörab liiga palju tähelepanu oma kehale ja toidule, siis võib see mehe huvi hoopis kahandada. Kui aga dieedid ja kehakaal muutuvad naise jaoks kinnisideeks või lausa elu mõtteks, siis võib mees sellise naise maha jätta.

Naine-nõuandja
Need naised, kes püüavad alati teisi õpetada, kuidas tuleks õigesti elada, satuvad lõppude lõpuks meeste musta nimekirja. Nimelt püüab selline naine ka oma partnerit pidevalt õpetada ja muuta, mis on meeste jaoks vastuvõetamatu.

Naine-tööhull
Selliseid naisi, kes hindavad ennekõike karjääri ning asetavad töö isiklikust elust kõrgemale, mehed enamasti kardavad. Mees kui egoistlik olevus soovib, et naine pühendaks temale rohkem tähelepanu kui tööle. Isegi, kui naise tööhullus on ajutine ja seotud ületöötundide tegemise hädavajalikkusega, võib see suhet rikkuda.

Vanemate vihkaja
Mees võtab oma vanemate solvamist isiklikult. Seepärast on naise kriitilised märkused mehe vanemate kohta parim vahend, et lahku minna. Kui aga soovitakse suhet säilitada, siis tasuks enne oma negatiivse arvamuse väljaütlemist mõelda või pigem vaikida.

SaSa

0 kommentaari Lisa kommentaar