horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

7 märki toksilisest suhtest

Mürgine suhe pole hea ei sulle ega su partnerile. Seega kui mõni neist punktidest tundub väga sinu suhte kohta käivat, siis ehk peaks lahkuminekut kaaluma.

1. Vähe toetust
Terved suhted baseeruvad vastastikul soovil näha teineteist õnnestumas. Kui suhe muutub mürgiseks, muutub iga saavutus võistluseks. Kui sa ei tunne, et su partner sind toetab ja sinu õnnestumiste üle ka rõõmustab, siis võivad teda huvitada vaid tema enda saavutused.

2. Valetamine
Kui sa valetad, kellega ja kus aega viidad, sest sa ei taha tõde tunnistada või ei taha oma partneriga aega veeta, siis on suhtes ilmselt midagi tõesti katki.

3. Pidev kadedus
Kadedus on väga inimlik reaktsioon. Kui tunned aga pidevalt, et kadetsed partneri head sõpra, kellega ta aeg-ajalt kohvil käib, siis tasub mõelda, miks sa nii tunned. Kas sa ei usalda teda? Usaldus on aga iga suhte vundament.

4. Kontrolliv käitumine
Kas su partner küsib sinult pidevalt, kus sa oled, kellega aega veedad ja mida teete? Lisaks, kas ta ärritub, kui sa ei vasta talle kohe? See on väga tõsine märk, et kaaslasel puudub igasugune usaldus, mõnel juhul võib see olla isegi emotsionaalne vägivald.

5. Vanade tülide vaidlemine
Ikka ja jälle tülitsete tülisid, mida olete juba kolm korda läbi vaielnud? Miks te vanu teemasid taas tõstatate? Ühe tüli pidev vaidlemine ei too kaasa midagi head. Vaielge iga tüli korraga lõpuni.

6. Mürgine suhtlus
Suurem osa teie vestlustest koosneb sarkasmist, kriitikast, nähvamistest ja muust inetust. Kas tunned, et tahad partneriga ka just nii suhelda? Ehk tasub siis suhtele peied pidada.

7. Kehv finantskäitumine
Teine pool kulutab raha, mida pidite säästma hoopis ühiseks puhkuseks või autoremondiks? Või veel hullem, partner võtab sinu nimele kiirlaenusid? Sellisel inimesel ei tohiks su elus kohta olla.

SaSa

0 kommentaari Lisa kommentaar