horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Adele lahkub ­väikelinnast

Intiimsuhe abielus oleva liiderliku meesõpetajaga kujunes valusaks, kuid elumuutvaks afääriks.

Adele oli saanud peavarju pea­linnas, suures kuulsas elamus, mida hüüti Kindrali majaks. Seal elas ta onu Richard oma naise Sallega.
Adele oli kuulnud, et Salle isa hüüti kindraliks, ehkki teada­olevalt tal seda auastet polnud. Tema sõpruskond oli lihtsalt talle ja tema majale selle võimsa nime külge ­pitseerinud.
Isa olnud hoopis tuntud ärimees, kindlakäeline ja üsna kindrallik sellel töömaastikul. Koduski olid kõik käinud tema kindralikepi järgi. Salle isa abiellus Salle emaga, ooperilauljannnaga, kelle ta aga peatselt maha jättis, sest uus armastus viis kindrali uutele eluradadele. Kindrali maja kogu selle uhke sisustusega jättis ta lahutatud naisele ja tütrele. Küll käis ta vahel kodus oma suures raamatukogus tuhnimas ja viis sealt kastideviisi mitmesuguseid dokumente ja ­raamatuid ­endaga kaasa.

Keelatud armastus
Mis juhtus aga Adelega, kes oli nüüd end sisse seadnud selles kuulsas majas, lahkunud ema juurest väikelinna pisikesest tähelepandamatust majast linna servas. Vanast majast, mille katus lasi alatihti vihmaga läbi ja mille kolm tuba ­vajasid karjuvalt remonti.
Adele teadis, et ta elurada oleks sujunud hoopis teisi rööpaid pidi, kui ta poleks kohe pärast kesk­kooli lõpetamist kohanud soojal suveõhtul rannabaaris  üht inimest. Inimest, kes sai just tema saatuse oluliseks kruvikeerajaks.
Seal baaris kohtus ta oma keskkooli kehalise kasvatuse õpetaja Erikuga. Nad istusid ühte lauda ja vestlesid pool ööd maast ja ilmast. Erik oli ilus mees, kõikide keskkooli plikade suur unistus.  Teati muidugi, et Erik on abielus, kahe lapse isa ja tema naine on väike­linnas perearst.
Kuidagi juhtus nii, et nad kohtusid ikka ja jälle, hakates üksteisele meeldima. Ühel hilisõhtul tõi Adele Eriku oma majja, sest ema oli sõitnud turismireisile. Nad veetsid koos väga meeldiva lembeõhtu, mis viis nad hommikuni Adele väikeses toas kitsukesele lahtikäivale hiidvanale diivanile.
Mõne kuu pärast selgus Adelele, et ta on rase. Seepeale hakkas Erik teda eirama, kinnitades, et oma abielu ta jätkab, aga Adele toimigu nii nagu heaks arvab. Mõne aja pärast märkas Adele, et Erik on ­sihikule võtnud tema klassiõe Eli. Adele tegi abordi.

Sille Maksimov

Jätkub ajakirjas...

0 kommentaari Lisa kommentaar