horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Ajakirjast

Saladused – kellel meist neid poleks?

Vahel on neid raske kaasas tassida. Tahaks nagu välja rääkida, aga kellele: sõpradele, kolleegile? – Ei tihka. Jumal teab, mida nad minust mõtlema hakkavad, kuuldes, millega ma elus hakkama olen saanud...
Eesti ainuke pihtimusajakiri pakub sulle võimalust anonüümselt südant puistata ja oma kogemust jagada. Selle ajakirja panevad kokku meie lugejad.

"Saatus&Saladused" ei anna hinnanguid, ei silita pead ega mõista hukka. Me jutustame just nende inimeste lugusid, kes elavad meie keskel, ja just nii, nagu nad on heaks arvanud neid kirja panna.

"Saatus&Saladused" on neile, keda huvitavad inimsuhted, elumured ja võimalused nendega toimetulemiseks. Siit saad lugeda töö- ja peresuhetest: sõprusest, armastusest, vihkamisest, truudusetusest, lastest ja vanavanematest. – Sinu, minu ja tema elust.

Ajakiri "Saladused" alustas ilmumist 1998. aastal, ajakiri "Saatus" 2010. aastal. 2013. aastal ajakirjad ühinesid. Alates juunist 2022. aastal ühines "Saatus&Saladused" paberajakirjaga "Müstilised Lood" ning jääb ka toimima iseseisva veebiajakirjana.

Ühendajakiri "Müstlised Lood" säilitab mõlema väljaande tugevused ning on oma eelkäijatest märksa mahukam, pakkudes korraga rohkem lugemisrõõmu. Ajakirjad "Müstilised Lood" ja "Saatus&Saladused" on aasta-aastalt sisu poolest lähenenud. Mõistetav ka – kui ühe ajakirja fookuses on pigem suhted ja teises eneseareng, siis üks ilma teiseta on ilmselgelt poolik. Käia ühest ajakirjast üht ja teisest teist lugu lugemas on aga lihtsalt ebamugav.

"Müstilised Lood" on hea lugemismaterjal puhkehetkeks. Paljud on tunnistanud,et ajakirja ei saa enne käest panna, kui viimanegi lugu on läbi loetud.

Elu on müstikast tulvil! Vaata kasvõi oma suhteid või heida pilk sellele, kuidas oled enese jaoks mõne olulise teetähiseni jõudnud.

Tere tulemast ja mõnusaid lugemiselamusi!

Anne-Mari Alver

vastutav väljaandja

annemari@nelli.ee