horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Ajakirjast

Saladused – kellel meist neid poleks?

Vahel on neid raske kaasas tassida. Tahaks nagu välja rääkida, aga kellele: sõpradele, kolleegile? – Ei tihka. Jumal teab, mida nad minust mõtlema hakkavad, kuuldes, millega ma elus hakkama olen saanud...
Eesti ainuke pihtimusajakiri pakub sulle võimalust anonüümselt südant puistata ja oma kogemust jagada. Selle ajakirja panevad kokku meie lugejad.

„Saatus&Saladused» ei anna hinnanguid, ei silita pead ega mõista hukka. Me jutustame just nende inimeste lugusid, kes elavad meie keskel, ja just nii, nagu nad on heaks arvanud neid kirja panna.

«Saatus&Saladused» on neile, keda huvitavad inimsuhted, elumured ja võimalused nendega toimetulemiseks. Siit saad lugeda töö- ja peresuhetest: sõprusest, armastusest, vihkamisest, truudusetusest, lastest ja vanavanematest. – Sinu, minu ja tema elust.

Ajakiri „Saladused“ alustas ilmumist 1998. aastal, ajakiri „Saatus“ 2010. aastal. 2013. aastal ajakirjad ühinesid.

Ühendajakiri „Saatus&Saladused“ säilitas mõlema väljaande tugevused ning on oma eelkäijatest märksa mahukam, pakkudes korraga rohkem lugemisrõõmu.

Äsja lõppes „Saatuse&Saladuste“ suur jutuvõistlus, mis tõi toimetuse ja lugejate rõõmuks rea häid kaastöid. Järgmine jutuvõistlus tuleb aasta pärast, kuid kaastööd on oodatud kogu aeg – ajakiri on oma lugejate nägu.

Juba märtsis ilmub „Saladuste“ lugejatele tuttav oodatud lisaväljaanne „Müstilised lood“, mis esialgu jätkab ilmumist kaks korda aastas.

„Saatus&Saladused“ on hea lugemismaterjal puhkehetkeks. Paljud on tunnistanud,
et ajakirja ei saa enne käest panna, kui viimanegi lugu on läbi loetud.

Nüüd on ajakirjal „Saatus&Saladused“ ka oma veebikodu.

Tere tulemast ja mõnusaid lugemiselamusi!

Anne-Mari Alver

peatoimetaja

annemari@nelli.ee