horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Allakäiguredeli alumistel pulkadel

Vahel piisab täielikuks allakäiguks väga vähesest. Julius läks Soome tööle, et oma perele paremat elu võimaldada, ent üksainus eksitus muutis mehe elu katastroofiliselt.

Julius oli kakskümmend kaks päeva tsölibaadis elanud ja teist sama palju abielus olnud. Ühest küljest oli ta sellise eluga harjunud, kuna kolme nädala tagant sai ta sõita Soomest koju, Eestisse, pere juurde. Teisalt ei kujutanud Julius ette, et oleks päevast päeva naise ja lastega enam ninapidi koos.
Majandussurutis oli kiilu löönud ka tema abiellu, kuna firma, kus mees töötas, läks pankrotti ja pangalaen, mis oli maja peale võetud, vajas ju maksmist. Tema abikaasa Maide käis küll imiku kõrvalt paari firma kontoreid koristamas, kuid peagi anti ka temale sealt kinga, kuna masu ajal tõmmati igalt poolt tööjõudu koomale.
Pere otsustas sõbra soovitusel Juliuse Soome tööle saata, kuigi Andres, kes oli võõrsil nii mõnegi aasta leiba teeninud, ei andnud garantiid, et palk õigel ajal kontole laekub, kuna masu andis tunda ka naaberriigis.
Kolm nädalat möödus linnulennult ja palk, millest Julius polnud unistadagi julgenud, laekus õigel ajal kontole. „Jess, mu pere on päästetud! Pank ei võtagi meie maja ära! Kohe tulen koju, mu armas pere! Isegi mõtlemine naisele kütab mind juba üles!" rõõmustas perepea, pakkis asjad ja võttis suuna kodumaale.
Jõudnud Helsingi sadamasse, otsustas Julius enne laevale minekut aega parajaks teha ühes sadamakõrtsis. Snäkk ja alkoholivaba õlu lauale toodud, tuli tualetis ära käia. Sealt naastes nägi mees, et talle on tõmmu ja seksikas lauanaaber tekkinud. „Aljona," ulatas mulatitarist kaunitar käe. „Julius," ei olnud ka mees kidakeelne. Soome keelt Julius oskas, kuna töötuna oli ta kadunud ema soovitusel võtnud erinevaid keeltekoolitusi, sest see olevat aken laia maailma.

Õudusunenägu ja mäluauk
Esimesed viis minutit möödusid laua taga suhtelises vaikuses. Tõmmu kaunitar imes kokteilikõrrest oma rohelist jooki, tõstis aeg- ajalt ühte põlve üle teise ja tundus, nagu jääks ta miniseelik aina lühemaks.
Julius ei saanud naise kaunilt kehalt enam pilkugi pealt ja talle tundus, et alkoholivaba õlu hakkab pähe. Küllap võis hakatagi, kuna eelmise päeva põhi oli all. Mees armastas peale tööpäeva lõppu ikka päris mitu õlut ära lahendada.
Korraga kadus ajataju. Kas kaunitar poetas midagi joogisse või suutis ta mehe mingil teisel moel ära moosida, seda teab vaid tema ise.
Igal juhul, kui Julius ühel hetkel hotellitoas ärkas, ei suutnud ta möödunust puslet kokku panna. Peeglisse vaadates avastas ta enda kaelalt hulgi verevalumeid ehk rahvakeeli maasikaid ja kogu ta alastus oli justkui kisklevate kasside käes käinud.
„Õudusunenägu" ketras ennast kohati lahti. Silme ette kangastusid udused stseenid seksimisest, mida tõestasid ka voodi kõrval vedelevad käerauad.
„Uhh, kuidas ma nüüd koju lähen?! Mida ma naisele ütlen? Olen ikka omadega täitsa pees, raisk!" pidas ta endaga monoloogi ja langes ahastusse. Oleks vähemalt midagigi mäletanud.
Juliusele meenusid algusaastad, kui Maide teda ka joogisena kaissu lasi, kuid nüüd polnud enam aastaid alkouimas seksinud.
„Oot, oot, midagi siin ei klapi! Kas mu soome keel on siis tõesti nii vigane, et ostsin ikkagi alkoholiga õlle? Õllest mällerisse? Hmm... Väga veidrad lood!" tekkis mehel palju vastuseta küsimusi.
Ta istus voodiserval, näppides käeraudu, ega osanud seisukohta võtta. Ka dušš ei pesnud tema ihu ja hinge saastast puhtaks. Mees vaatas kella ja see näitas, et laev, millele tal pilet oli bronnitud ja mida naine Tallinna sadamas ootas, oli juba ammu väljunud. Julius hakkas telefoni otsima, et abikaasale hädavale välja mõelda, kuid ei leidnud kusagilt. Ka rahakott oli endale jalad alla võtnud. Terve mehe maailm jooksis kokku!

Margit Peterson

Jätkub ajakirjas...

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 13:42
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 02:20
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783