horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Andrea Bocelli, "Love In Portofino", Universal

"I strongly believe that love does justice" annab maailmakuulus tenor Andrea Bocelli plaadivoldikul teada.

Vabas tõlkes tähendab see et "Usun kindlalt, et armastuse abil pääseb õiglus võidule".

Bocelli uus topeltalbum keerlebki põhiliselt armastuse teema ümber. Kõigest siit lausa õhkub meeletut romantikat ja suurte, tõsiste tunnete ülistamist.

Küsimusele "Mis teeb ühe laulu romantiliseks?", vastab Bocelli Portofino kontserdil nii:

"See peab rääkima eelkõige armastusest!"

Täpsemalt öeldes sisaldab "Love in Portofino" endas ühte CD-plaati ja ühte DVD-d.

Plaadilt leiab kuulamiseks viisteist lugu, DVD-l on neid kümme. Osad lood kattuvad.

Bocelli esitab valdavalt nii vanemaid kui uuemaid tuntud (klassikalisi) lugusid. Väga vana poole pealt on heaks näiteks "Anema E Core", mida juba enne teda paljud tenorid ja poplauljad tõlgendanud.

"Corcovado – Quiet Nights Of Quiet Stars" seevastu kujutab endast Brasiilia armastuslaulu ja üheks nauditavamaks on ka laul kõigi pidulike sündmuste juurde käivast kihisevast joogist, šampanjast.

Prantsuspärane "Champan" on CD-versioon, inglisekeelselt pealkirjastatud " Champagne" DVD-l leiduv.

Albumil laulab Bocelli koguni neljas keeles, itaalia, inglise, hispaania ja portugali. Teda saadab küllaltki tuntud muusikutest koosnev sümfooniaorkester ja bänd.

Nii CD-l kui ka kontsertDVD-l teeb Bocelli mitmeid duette – Chris Botti, Jennifer Lopezi, Veronica Berti, Caroline Campbelli ja Sandyga.

Bocelli talendi austajatele, tema suurepärasest häälest lugupidavatele, on duubelkomplekt lausa kohustuslik, eriti just kaunis (välis)miljöös toimunud võimsa kontserdi salvestuse tõttu.

Kontsertosa näitabki ilmekalt seda erilist glamuursust, pidulikkust – publiku hulgas palju kuulsusi, tippnäitlejatest kohale tulnud Ornella Muti ja Michael Caine – kusjuures Bocelli laulud laval vahelduvad familiaarses ja südamlikku laadi vabas vormis vestluses õhtujuhi ja

Andrea Bocelli vahel.

Romantika on kõige alus! Album, mis peaks tundeid äratama, rohkem korda minema praktiliselt kõigis vanusegruppides naistele.

Igatahes neil, kes plaanivad 28. juunil minna Tallinn Star Weekendile – just sel päeval esineb Lauluväljakul Andrea Bocelli – tasub albumiga kindlasti eelnevalt tutvust teha.

Hinne: 7/10

Ülo Külm

0 kommentaari Lisa kommentaar