horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Andsin endale ja armastusele uue võimaluse

Tegelikult olin ma otsustanud, et ei armu enam kunagi. Tundsin, et ma ei suudaks veel üht haiget saamist üle elada.

Jagan teiega lugu, mis veel mõned aastad tagasi tundus mulle hea seebiooperi materjal, aga mitte reaalsus. Me kõik usume mingil ajavahemikul tõelisse armastusse ja loodame õnnelikule lõpule. Ühel hetkel saame valusa õppetunni ja reaalsus niidab meid jalust. Mingil ajahetkel enda elus lähtusin ma sellest, et armastada on võimalik ka peaga ja tegelikult ongi, see lihtsalt ei tundu kunagi päris see.

Esimene armastus purustas südame
Olin oma teises suhtes seitse aastat, ma armastasin teda, väga armastasin, aga midagi oli alati puudu..
Täna ma tean, mis see oli. Rändame ajast tagasi, aega kui olin vaid 11aastane väike plikatirts. Meie maja lähedale poe kõrvale püstitati uus mänguväljak. Ühel päeval läksin minagi oma sõpradega uut mänguväljakut uudistama ja seal ta oli. Kõige ilusamate silmadega poisslaps, keda ma oma elus kohanud olen.
Ma olin küll väike, aga tundsin kohe tema osas suurt tõmmet. Minu õnneks juhtus temaga midagi sarnast, aga tõenäoliselt polnud need mu rohelised silmad, mis tema jalad nõrgaks tõmbas. Mängisime igal järgneval päeval mänguväljakul lätsu (suvevaheaeg). Klišee, aga nagu arvata võite siis mina püüdsin ALATI teda ja tema püüdis ALATI mind. Kuna see väike poiss oli äärmiselt terav pliiats, siis peagi hakkasid minu ukse taha jääma kirjad, tooksin siin kohal ühe lõigu välja, mis mul tänaseni meeles: \"Su juurde ma tulen ja hellalt sind suudlen, su kaela ma langen ja sinna ma jään\".
Ärge unustage, me olime vaid 11aastased ja polnud isegi kallistanud, aga see tunne oli imeline. Esimene armastus, kohe kindlasti esimene ja äärmiselt siiras armastus. Ühe põsemusi ma temaga jagasin ja tema omakorda vältis tõenäoliselt veidi aega põse pesemist (ma loodan).
Ühel päeval aga hakkas talle meeldima mu parim sõbranna ja nii mind unustuste hõlma heideti. Valus oli, väga valus. Mu väike süda oli tuhandeks killuks ja ma isegi ei öelnud seda kellelegi. Õhtuti nuuksusin vaikselt teki all ja lubasin endale, et mitte kunagi enam ei usu ma ühegi poisi ilusaid sõnu. Minu õnneks kolisime me linnast maale vahetult peale seda, ja kõik see jäi seljataha.

Ajalugu kordus veel
Aastad möödusid, olin sirgunud neiuks. Olin täpselt 16aastane, kui kooli bussilt maha tulles teda nägin. Seal ta seisis, mina ei osanud otsustada, kas peaksin ütlema talle tere või tegema nägu, et ei tunne teda.
Enne kui jõudsin otsustada, kõndis tema käte vahele minu kooliõde. Halbade elukommetega ja äärmiselt ebasiiras neiu. Olin väga üllatunud, sest ma ei suutnud uskuda, kuidas selline poiss valis kõikidest tüdrukutest just tema.
Õnneks meie pilgud isegi ei kohtunud ja paari päeva möödudes suutsin ta taas enda peast välja visata. Olgu öeldud, et temast sai alguse minu kindel maitse-eelistus, aga keegi polnud kunagi päris see.
Järgmine kord kohtusime taas aastaid hiljem, kui me õppisime juba gümnaasiumis. Mina olin juba oma esimeses tõsises suhtes, ning tema oli selleks hetkeks sama neiuga koos olnud äkki 2 aastat. Ma ootasin peale kooli bussipeatuses, kui ühel hetkel sõitis ette auto ja sealt kostus: "Tsau, tule peale, ma viin su koju!"
Ma ei osanud peale punastamise midagi teha, sest ma polnud temaga 7 aastat rääkinud ja näinud olin ka teda selle aja jooksul vaid korra. Autosse ma istusin ja hetkega olin ma üleni higine, sest ma ei osanud kuidagi selle situatsiooniga toime tulla. Koju ta mu viis ja peale seda oli taas vaikus. Ma isegi ei tea, mida ta mõtles või misasi see oli. Aastad möödusid, kaotasin oma parima sõbra autoavariis.

Hirm uuesti armastada
Esimesel koolipäeval avastasin uue klassivenna, kes on äärmiselt sarnane minu surnud sõbraga. Paar päeva hiljem istus ta ise minu kõrvale ja sellest hetkest peale hakkasime väga palju suhtlema. Minu eesmärk oli oma haava ravida, temale ma lihtsalt meeldisin.
Minu üllatuseks on ta minu loo põhitegelase sugulane. Tagantjärele mõeldes pole see üldse üllatav, nad on väga sarnased. Edaspidi puutusime päris palju kokku, selleks hetkeks olin mina endiselt suhtes ja tema vallaline. Mäletan selgelt oma esmast suhtumist temasse, ta ei meeldinud mulle üldse. Mingi osa minust oli endiselt natuke vihane, sest ta murdis mu südame. Temast tajusin väga kiiresti, et tema suhtumine minusse on rohkem kui positiivne.
Kuna ma olin suhtes, siis ma lihtsalt eirasin seda. Seekord töötas kõik vastupidi, tema oli hetkega armunud ja ma selgitasin talle, et olen suhtes. Noormees jäi ikka endale kindlaks ning pingutas järgnevad aastad, et mind endale võita. Tema õnneks otsustas minu teine pool mind peomeeleolus reeta, ning sealt edasi mina enam meil ühist tulevikku ei näinud.
Kuna ma enda elu peategelast ei usaldanud, siis oli hirm haiget saamise ees väga suur, seda enam, et valu eelneva suhte osas alles kestis. Siiski, kõik temas oli minu jaoks ideaalne, tema oli ideaalne. Endiselt olid tal kõige ilusamad silmad, mida ma näinud olin.
Ma andsin talle võimaluse. Täna, kus me oleme täna? Möödunud on neli aastat ja me oleme endiselt rohkem üksteise lummuses. Ma ei kujuta ette, et on võimalik kedagi rohkem armastada. Ma ei osanud arvatagi, et õnnelikud lõpud eksisteerivad, et see sama tunne, mida tunned alguses, jääb kestma. Kõik temas on ideaalne, ma ei oska isegi ühte negatiivset asja välja tuua. Vahel ma lihtsalt ei suuda uskuda, et ma leidsingi enda inimese, enda hingesugulase. Need silmad. Iga kord kui neisse vaatan, on mul tunne, et võingi neid vaatama jääda. Kes oleks võinud arvata, et esimene armastus jääb mu viimaseks.

Piret Loog

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Avant 18.03.2020 18:55
Tervitused kõigile ja tervitame Avants Loan INC-i. Oleme finantstoe meeskond, kes tegeleb rahvusvaheliste rahandustega mis tahes pangandustööriistade jaoks. Meie teenused on kiired ja usaldusväärsed. laenud võetakse vastu 24–48 tunni jooksul pärast edukat rakendamist. Laenu tagasimaksmiseks pakume laene vahemikus 2000 kuni 50 miljonit dollarit ja taskukohase intressimääraga 3% laenu kestusega 1 kuni 30 aastat. Avant Groupi eesmärk on pakkuda teile suurepäraseid professionaalseid finantsteenuseid. Laenu taotlemine on stressivaba ja meie jaoks on lisateavet meie laenuprotsessi kohta {avants.loan@gmail.com} {av_ant@outlook.com} Avansi isikliku ja ärilaenu abil saate arvestada teenuse ja usaldusväärsuse pärandiga, aidates teil unistused reaalsuseks muuta. Kandideerige ja saate otsuse kiiresti, ilma et peaksite muretsema oma krediidiskoori või finantskriisi pärast, kus olete sattunud. Laenu saamiseks võtke meiega ühendust juba täna. Aitäh Saatke meile e-kiri aadressil av_ant@outlook.com Kirjuta meile e-posti aadressil avants.loan@gmail.com Helista / Whatsapp +1 (409) 2062954 Aitame teid hea meelega