horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Angus, "Angus", Angus 2014

Neljast plaadiesitluskontserdist kui sellisest on pooled juba seljataga, Viljandi ja Pärnu. Õige varsti aga saab neid laval näha veel Tallinnas ja Tartus. Vastavalt 24. mail Sinilinnus ja 31. mail Genialistide Klubis. Lubatakse mõnusat pidu ja kästakse tantsusammud kaasa võtta!

Mis Anguse muusikalisesse olemusse puutub, siis laulja kutsub avaloos endaga kõiki lustakalt kaasa tantsima "Tantsulugu" on tõepoolest sütitav!

Pea märkamatult lähedki üha enam kogu selle albumilt vastuvaatava positiivse meelestatusega kaasa, lahedad rütmid ja meeleolud võtavad su kindlakäeliselt oma embusse. Kusjuures lood tervikuna ei pruugigi alati peale minna.

Stiililt rügab Angus küllaltki reggae ja ska väljadel. Alternatiivikuteks võiks neid kah lihtsustatult kutsuda.

Koosseis on neil pea poole suurem kui "tavalistel normaalsetel" ansamblitel, kaheksa meest. Elari Ennok (kitarr, vokaal), Mikk Villem (perkussioon on taha märgitud, löökriistad ilmselt), Mati Tubli (bass, vokaal), Allan Järve (trompet), Anton Ventsel (kitarr, vokaal), Rauno Vaher (trummid), Tõnu Tubli (tromboon) ja Taavi Toomsalu (saksofon).

Pingevaba ladus kulgemine ja laulutekstid tunduvad olevat Anguse põhitrumbid.

"Kaks tagumikku pingi peal on parem kui üks" on laulupealkiri, mis juba iseenesest muigama paneb. Loos "Fanta" reklaamivad Anguse tekstisepad, vist täiesti tõsimeeli, üleilma tunnustatud karastusjooki Fantat.

"See tunne" tundus pärast paari kuulamisringi seltskonnast enim sümpaatne, viis, mis rohkem võlus! Lisapluss, tublid poisid laulavad eesti keeles.

Ansambli Angus debüütplaati on toetanud nii Eesti Kultuurkapital kui ka fännid Hooandja vahendusel.

Hinne: 5/10

Ülo Külm

0 kommentaari Lisa kommentaar