horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Antonio-Sebastian Kass: „Miks me oleme heidikud?”

Modellisaates silma paistev Antonio-Sebastian (18), kelle tädiks on ilmakuulus tippmodell Carmen Kass, emaks Regionaalhaigla ortopeediaosakonnas õena töötav Victoria, sammub julgelt rahvusvaheliselt tuntud muusikust isa Joel de Luna jälgedes.

Antonio-Sebastian Kass on muusikaga tegelenud läbi elu. Esimesed hetked meenuvad Mustamäel asunud kodust, kus põrandal maki ees istudes kirjutas ühe 50 Cent-i laulusõnad pliiatsiga paberile. Lapsena soovis väga tema moodi olla.
Pikka aega ta lihtsalt kogus muusikat, alustades Chopinist, liikudes 2-Pacini. Alles hiljuti hakkas põimima omavahel luulet ning muusikat, kujunedes järjekordseks räppariks. Luna ja Trip ehk Antonio ja Mart Kaasik on nüüd hip/hop duo Paracosm Crew. Kass kirjutab laulusõnu, olles ka väike produtsendihakatis, õppides muusikuametit isa kõrval, kellega lubab lähiajal ka koos lugusid sisse salvestada ning ehk leiab tulevikus isa-poja ka ühistelt lavalaudadelt.
"Salvestamas käime praegu Aleks Saksoni (esinejanimi Verbs) kodustuudios. Hetkel on laule Paracosmi Crew'l salvestatud üks-kaks, kuid veebruaris on tulemas kaks värsket laulu juurde. Live´s teeme kuus originaali ja mõned freestyle-d lisaks. Tulevikus näen ennast muusiku või kirjanikuna," räägib Antonio-Sebastian, kes ütleb, et on aja möödudes isaga üha lähedamaks
muutunud. Tema hinnangul on vaja andestada ja armastada. Seda sõnumit kannab noormees ka oma muusikas.
Noore muusiku Antonio-Sebastiani viimane singel valmis detsembris Itaalias, kui ta viibis vanaema juures.

Millest youtube´is kuulatav lugu "Misfits" kõneleb?
„Sellest, kuidas olen üritanud ilmas hakkama saada, järgides samu reegleid, mida teised minu ümber, kuni olen jõudnud arusaamiseni, et see pole õige. Olen hakkanud tegelema ühiskonnale ebatavaliste asjadega. Näiteks juba muusika kirjutamine tõstab mind välja arhitektide, sportlaste, juristide ja ärimeeste kategooriast. See muudab mind ühiskonna silmis eriliseks. Minu jaoks olla eriline tähendab olla eraldi ja olla eraldi võib ka hauas, seega kirjutasin vasturääkiva loo "Misfits" ehk heidikutest. Nendest, kes on vaiksemad, nokitsevad oma asja ja on avatud silmadega selles korrumpeerunud maailmas. Attitude selle looga on täpselt see: "Kui tahad, siis ühine meiega, sest me ei kasva kunagi üles, me ei otsi omale korralike töökohti, et jätkata orjusteenistust illuminaatidele ja kui ei taha siis edu sellega, ma isegi ei mõtle sinu peale sellisel juhul." Laulu refrään "why they call us misfits" põhimõtteliselt on küsimus, et miks me oleme heidikud, kui meid on nii palju? Kas see pole mitte enam normaalne, et me tahame lihtsalt olla õnnelikud?”

Oled hiljuti avaldanud singli ka religioonist, milles kirjeldad, et kellelgi pole õigust mõista hukka kedagi, kes millessegi/kellessegi ei usu. Seega, sinu muusika kannab igal juhul tugevat sotsiaalset sõnumit.
„Soundcloudis kuulatava looga "Uskumused" tahan öelda, et pole vaja muretseda, kui sa millesegi ei usu. Tänu erinevatele uskudele, kui sellistele, ongi ühiskond nii killustatud. Selle looga soovin tähelepanu pöörata sellele, et meil pole õigust mõista hukka neid, kes kellegisse või millegisse ei usu või kellelgi pole kindlat usku.
Minu arust on kõige jaburam asi see, et me alatasa (kaasa arvatud mina ise) proovime olla keegi. Me proovime olla keegi, kes me tegelelikult ei ole. Seeläbi hävitame iseennast. Oluline on üksteist armastada, jääda iseendaks, luues sellega endast autentse ja puhta versiooni iga päev. Pea sama oluline on ennast armastada ning seeläbi kanda ka hoolt meid ümbritseva eest.”

Raivo Kaer
Foto: Sinencia Kass

 

4 kommentaari Lisa kommentaar
  
Victoria 13.02.2016 00:46
Tere Kusti... Sa oled vàga hàsti ajakirjanduses kirjutatava infoga kursis ja paistab tôesti, et faktid sulle teada. Kahjuks pean sulle aga teatama, et sinu kommentaaris on enamus faktid ebakorrektsed. Ning enne kui solvama hakkad ja valeinfot levitad, palun võta minuga yhendust. Valgustan Sind asjade tegelikust kyljest.... huvi on sul ju suur ( tead kõike ja oled ilusti kroonikat lugenud) Kui sa oled nii kõva mees (või naine) siis helista mulle või kirjuta fb. Annan sulle vàhemalt õiged faktid... Terv, Victoria
kusti 12.02.2016 02:59
Pane edasi, Antonio! Vinge lugu! https://www.youtube.com/watch?v=MZUP9qo8PqY&feature=youtu.be
kusti 12.02.2016 01:44
Antonio emal Victorial pole kunagi mingit modelliagentuuri olnud!!!!!! Agentuur oli ta vanaemal, kuid see läks hingusele. Victoria töötas seal, kuid sai kinga, misjärel asus tööle Wismarisse. Hakkas siibreid vahetama. Nüüd töötab mingis teises haiglas õena, õppis õeks aasta aega koolis. Victorial oli kahel korral tantsukool. Mõlemal korral vajus põhja omadega. Lõpuks põgenes USA-sse, kust saabus tagasi ja sai kolm aastat tingimisi karistust narkovahenduse eest. Tingimisi, sest lapsed ja õde ju kuulus modell, kes ta peaaegu miljoni kroonise kautsjoni eest vanglast välja ostis. Victorial pole kunagi mingeid ärisid olnud ja need, mis on olnud on kiiresti põhja vajunud. Kiiremini kui Titanic. Kahju muidugi, aga tore, et nüüd vähemalt teeb mingit väärikat tööd, aidates inimesi, iseasi, kas narkokuriteo eest süüdimõistetu peaks töötama asutuses, kus on ligipääs erinevatele ravimitele, sh psühhotroopsetele. Selles peres ongi Carmen ainus, kellel nii tegu kui ka nägu, aga paistab, et Antoniost on tubli poiss sirgumas. Jutt asjalik, muusika hea ja modellisaates ka tegus kutt.
Vanks 12.02.2016 00:47
Millal ta ema modelliagentuuri maha müüs?