horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlusedveebi eksklusiiv

Appi, ma vajan armastust!

Eestlastele on tagasihoidlikkus loomupärane. Vist seepärast ongi meie riigis nii palju üksikuid naisi, koges selle loo peategelane.

Me tunneme küll mõnikord hirmu üksinduse ja üksilduse ees, oleme sellega tihti kimpus, kuid ei söanda oma õnne leidmiseks ise midagi kardinaalset ette võtta. Me ei torma kaaslase leidmiseks eri meetodeid proovima, häbeneme ise härjal sarvist haarata.
Kunagi täiendasin ka mina üsna pikka aega üksikute ja vallaliste naiste väe ridasid. Lohutasin toona end mõttega, et ajad, mil „vanatüdrukutele“ kaasa tunti ja nende üle nalja visati, on jäädavalt möödas, kuid sisimas ei kaotanud siiski lootust endale hingesugulane ja kaaslane leida. Öeldakse, et eesmärk pühendab abinõud. Täiusliku õnne leidmiseks olin paljukski valmis, isegi armuafääriks abielus kolleegidega. Kuid peagi mõistsin, et väärin palju rohkemat.

Ööklubidest polnud abi
„Magavale kassile hiir suhu ei jookse.“ See oli mu ema lemmikväljend. Nii otsustasingi tegutsema hakata ja linna kõige „kuumemad“ vabade meeste võimalikud pesitsuskohad läbi kammida. Kuid lõputud reidid ööklubidesse, restoranidesse ja fitnessklubidesse ei andnud soovitud tulemusi. Vaatamata oma tohututele jõupingutustele jäin endiselt uhkesse üksindusse.
Siis tulin aga mõttele: „Äkki ma otsin valel moel ja valedest kohtadest? Kui otsingute tavameetodid ei tööta, võib-olla tasuks katsetada midagi eksootilist?“ Need küsimused vaevasid mu pead mitu päeva järjest. Vastus tuli minu juurde aga ise ja täiesti ootamatul moel.
Sirvisin hommikul ühistranspordis tööle loksudes harjumuspäraselt värskeid ajalehti ja äkki jäi mulle kuulutuste rubriigis silma üks omapärane teade tervisekeskuses toimuvast energiaseminarist. Koolitus hõlmab nii teoreetilist kui ka praktilist osa ning selle eesmärgiks on ennast tundma õppida, oma eesmärkidest teadvustama ja ka võimalustest, kuidas oma püüdlusi teostada ning unistusi ellu viia. Kursust viib läbi üks tuntumaid idamaiste ja ka lääne tehnikate õpetaja-terapeut.
„Just see, mida ma vajan!“ läks mul peas lambike põlema. Haarasin koheselt kotist märkmiku ning kirjutasin kiiruga üles kõik vajalikud kontaktandmed. Sel päeval üle mitmete aastate esimest korda sõitsin pärast tööpäeva lõppu koju rahuliku südamega.

Õnn peitub minu sabas?
Terve järgmine nädal libises mööda märkamatult ja eelseisva seminari ootuses. Reede õhtul tellisin takso ja lasin end salapärase ürituse toimumispaika sõidutada.
Suures konverentsisaalis ootas mind ees elevil rahvahulk. Sinna kogunenud inimesed arutlesid millegi üle väga keevaliselt, kasutades mulle täiesti arusaamatuid termineid. „Ilmselt pole nad siin esimest korda...“ mõtlesin endamisi ja rahunesin maha. „Järelikult toimib see asi hästi!“
Võtsin tagasihoidlikult istet ning üritasin saalis toimuvat lihtsalt vaikselt jälgida. Mõne aja pärast ilmus uksele esmapilgul täiesti tavaline ja määratlemata vanuses mees. Tunnetasin aga koheselt temast õhkuvat võluvat headust, soojust ja tähelepanelikkust. Seminaris osalejate elav keskustelu vaibus silmapilkselt ning kogu nende tähelepanu keskendus vaid saali ilmunud mehele.
Kõik, mis järgnes, tundus mulle alguses täiega peast segi läinud inimeste mõttetu sonimisena. Kõigepealt üritas seminari läbi viiv mees uutele osalejatele selgitada, milles tema õnneteooria olemus seisneb. Ta alustas mingist mõttetust mõistujutust, mis kõlas umbes nii: „Noor kass jooksis mitu tundi ringiratast ja ajas taga oma saba. Ühel päeval tuli üks vanem ja targem kass ja küsis selle noore kassi käest, mida ta teeb. Noor kass seletas talle oma õnneteooriat. Vanem kass ütles: ”Ka mina tean maailmast mõndagi ja ka seda, et õnn peitub minu sabas, aga ma olen märganud, et mida rohkem seda taga ajan, seda kindlamini ta mu eest ära lipsab. Nüüd kõnnin ma ringi rahulolevana ja panen tähele, et ta järgneb mulle, kuhu iganes ka lähen.”
Tema sõnul tuleks inimesel siin ilmas ringi käia hea võluri kujul, kelle unistused täituvad ja soovid saavad tõeks. Soovide materialiseerumisele paneb aluse positiivsus, kui inimese süda seda kiirgab. Sellist seisundit on võimalik ka kunstlikult esile kutsuda, kasutades erinevaid tehnikaid. Need põhinevat heal huumoritajul, erinevatel rituaalidel ja tegevustel, mis ei oma tavalise, kahe jalaga maa peal seisva inimese vaatevinklist mitte mingisugust mõtet. Inimese kui võluri oskuste tipp – see on viibimine selles seisundis pidevalt.
Ma ei taibanud hulk aega mõhkugi. Olin valmistunud ootama sellelt seminarilt ükskõik mida, küll aga mitte seda, et kohtun seal kamba täiskasvanud onude-tädidega, kes täie tõsidusega kavatsesid hakata võlureid mängima. Hetkeks käis mul peast läbi mõte otsemaid jalga lasta ja sellest kahtlasest ettevõtmisest loobuda, kuid otsustasin, et hullemaks mu elu nagunii enam minna ei saa ning nõustusin koos kõigi teistega peast segi minema.

Kõik läks aga hoopis teisiti
Laupäeva hommik algas positiivse jooga soojendus- ja hingamisharjutustega. Tekkis mõnus jõu ja energia juurdevoolu tunne. Samas märkasin ka tärkamas huvi toimuva vastu ja meeldivat tunnet, et midagi maagilist on ees ootamas. Mu intuitsioon ei vedanud mind alt.
Jooga läks sujuvalt üle energia-praktikatele. Me tantsisime ringmänge, laulsime kummalisi laule, võtsime arusaamatuid poose. Ühesõnaga – lollitasime, kuidas suutsime. See tõi kaasa seletamatu kerguse tunde. Mänguline keskkond sun­dis mind end taas lapsena tundma. Lapsena, kes õpib maailma uut moodi nägema ja tunnetama ning temaga mingil omapärasel, loomulikul viisil suhtlema.
Meie õpetaja rääkis palju positiivse meele tähtsusest ja arendamise võimalustest. Tänu positiivsele meelele on meil kergem aktsepteerida ebaõnnestumisi ja näha neid uute võimaluste valguses. Kui positiivne meel ei ole piisavalt arenenud, siis elu lihtsalt muserdab sind, kõik tundub nõme ja mõttetu. Sul pole jõudu ja tahet oma soove ja ideid ellu viia ning soodsad võimalused ei leia sind iialgi üles. Positiivse meele ülesandeks on otsida üles iga situatsiooni ja olukorra head küljed. Kõige lihtsamat tehnikat nimetas ta „ümbernimetamiseks“.
Ta tõi ka väga värvika näite, kuidas see tehnika toimib. Kui te sajusel ja hallil sügishommikul tujutult tööle kõmbite ja möödasõitev auto teid poriveega läbimärjaks pritsib, siis esimene mõte, mis enamusele pähe tuleb on: „Minuga pidigi nii juhtuma, sest ma olen üks suur õnnetusehunnik ja hädapätakas!“ Selle asemel tuleks aga hoopis enda ümber pilk heita ja leida selles olukorras midagi positiivset, tõeliselt head ja liigutavat. Olgu see või oksal istuv armas väike linnuke või päikesekiir, mis hallide pilvede vahelt just välja piiluma hakkas. Ja nüüd asendage „olen suur õnnetusehunnik ja hädapätakas“ teise nimega – „olen inimene, kes kiirgab soojust ja headust“. Küll näete, et saate kirka positiivse laengu ning elu omandab uued värvid ja sügavused.

Silt, mis töötas
Päeva lõpuks olin omandanud teatud seisundi, mida võiks iseloomustada ühe ja ainsa sõnaga – lendlemine. Olin juba sootuks unustanud, mis mind sellesse kohta tõi, kus nüüd viibisin. Tundus, et siin on kõik võimalik. Nüüdsest soovisin elada oma elu veelgi armastavamal moel ja läbi avatud südame.
Kallistasin suure rõõmuga hüvastijätul kõigi seminarist osalejatega, aga meie juhendajaga toimus mul mul veel viimane, kuid minu isikliku elu plaanis otsustav dialoog. Ta mõtles välja koomilise rituaali, mis pidi aitama mul oma hingesugulast leida. Pidin riputama rinnale sildi sõnadega „...“ ja lihtsalt ootama, kuni ta välja ilmub.
Järgmisel päeval võtsin südame rindu, meisterdasingi endale sellise atribuudi, riputasin kaela ja hakkasin kindlal sammul tööle astuma. Inimesed reageerisid mu sildile erinevalt. Kes koputas sõrmega oimukohale, kes lihtsalt vaatas mulle järele ja naeris. Paljud möödujad ei märganudki midagi. Ja täiesti ootamatult peatas mind üks kena välimusega mees ning ütles mulle rahuliku ja tõsise hääletooniga: „Kas te sooviksite minuga tassikest kohvi pärast tööpäeva lõppu nautida?“ Olin hetkeks segaduses, kuid sõnasin siis kindlalt „jah“.
Jalutasime veidi pargis ringi. Ta ei pööranud kordagi tähelepanu mu kaelas rippuvale sildile. Aga kui hüvasti jätsime, ütles mulle siiralt naeratades: „Ainult tulge ilma selle sildita. Seda te enam ei vaja.“
* * *
Oleme nüüdseks koos olnud juba kaks aastat. Saladuslik tundmatu tänavalt osutus meie uue projekti peainseneriks. Ta on heasüdamlik ja vastutulelik mees. Ja mis peamine – vaatamata meie tutvumise kummalistele asjaoludele, me armastame teineteist väga. Olen oma õnne ja elu armastuse siiski leidnud.
Ja kõigile, kes seda veel otsivad, tahan öelda vaid üht - kes otsib, see leiab. Peaasi, et lootus säiliks ja oleks julgust rõõmsalt seiklustele vastu minna.

Eliise Mäesalu

10 kommentaari Lisa kommentaar
  
Larry Fox 16.08.2019 05:06
Kas olete proovinud pankadelt laene hankida ilma eduta? Vajad kiirelt võlgadest vabanemiseks raha? Kas vajate raha oma ettevõtte laiendamiseks või asutamiseks? Hankige laenu Ühendkuningriigi ühest juhtivamast laenufirmast. Lisateabe saamiseks võtke ühendust whatsapp kaudu: +14092051142 või e-posti aadressil: larryfox2017@gmail.com
Alfred AlfredFinance 15.08.2019 17:11
See on professionaalne eralaenu andja, kes on registreeritud välja andma laenud madala intressimääraga 3%. Töötab koos ekspertrühmaga staabina ja annab samal päeval kinnituslaene. Igasugused laenud nagu erakorralised laenud, kõva raha laenud, võlgade konsolideerimise laen, auto-, sõiduki-, veoautolaen, ärilaen, finantseerimine / finantseerimine, hüpoteeklaenud, õppelaenud, põllumajanduse laenud, ehituslaenud, projekti finantseerimine, alustatav laen projekt ja palju muud. Võtke ühendust (rodfinancing@gmail.com) WhatsApp: +14693515949 Veebisait: https://rodfinancing3.wixsite.com/rodfinancing
Kim Morse 07.08.2019 02:48
Kas otsite ärilaene, isiklikke laene, eluasemelaene, autosid Laenud, õppelaenud, võlgade konsolideerimise laenud, tagatiseta laenud, ettevõtlus Kapitalilaenud jne ... või keeldutakse laenust pangast või finantseerimisasutusest Vähemalt ühel põhjusel olete selleks õiges kohas Makske oma krediidilahendus! Olen eralaenuandja. Laenan raha ettevõtetele ja eraisikutele. Madalad intressimäärad ja taskukohased hinnad 2% määr Kas olete huvitatud? Krediiditoimingute ja. Jälgimiseks võtke meiega ühendust Ülekanne 48 tunni jooksul. E-post: helpdesk@xtradeoption.com Jah Saatke meile e-kiri @ :( Code360optionsloancompany@gmail.com) Ja meie kohta lisateabe saamiseks külastage meie veebiaadressi: https://xtradeoption.com/banking/ Aitäh, Austage, Proua Kim
mariahhh 06.08.2019 19:25
DOBRÝ DEN ĽUDSKÝCH ĽUDÍ MOJA TESTIMÓNIA AKO ZÍSKAJEM ÚVERU NA KÚPENIE DOMU OD REÁLNEJ A GENUINSKEJ ÚVEROVEJ SPOLOČNOSTI VYZÝVAL JOSE LUIS LOAN COMPANY, VEĽMI HAPPY DNES A GOD BLESS JOSE LUIS LOAN COMPANY joseluisloans@gmail.com Moje meno je (maria), som z Estónska, hľadal som skutočnú úverovú spoločnosť za posledných 5 mesiacov, kúpil dom, všetko, čo som dostal, bolo veľa podvodov, ktoré ma prinútili dôverovať im a na konci roka v deň, keď mi vzali peniaze bez toho, aby na oplátku dali niečo, všetka moja nádej bola stratená, zmätený a frustrovaný, nikdy som nechcel mať nič spoločné s úverovými spoločnosťami na internete, tak som si požičal nejaké peniaze od priateľa , povedal som jej všetko, čo sa stalo, a povedala, že mi môže pomôcť Pozná úverovú spoločnosť, ktorá mi môže pomôcť s akoukoľvek pôžičkou potrebovala ma s veľmi nízkou úrokovou sadzbou 2%, aby od nich práve získala pôžičku, nasmerovala ma na to, ako požiadať o pôžičku, urobila som tak, ako mi povedala, požiadala som o ne e-mail: (joseluisloans@gmail.com), nikdy som neverila, ale snažila som sa as najväčšou prekvapením som dostala pôžičku do 24 hodín, nemohla som uveriť, Som znova šťastný a bohatý a ďakujem Bohu, že takéto úverové spoločnosti stále existujú v tomto podvode všade, prosím, poraďte všetkým, ktorí tam potrebujú požičať si svoj e-mail (joseluisloans@gmail.com), že vás nikdy nezklame, a váš život sa zmení ako môj. Rýchly kontakt (joseluisloans @ gmailcom) dnes a získajte od nich pôžičku , Boh žehnaj jose luis úverovej spoločnosti za ich skutočnú ponuku pôžičiek.  Uistite sa, že ste kontaktovali JOSE LUIS LOANS za svoju pôžičku, pretože som svoju pôžičku úspešne dostal od tejto spoločnosti bez stresu. Navštívte ich e-mail. (Joseluisloans@gmail.com
Chloe Raymond 06.08.2019 15:03
Tere, kõik, olen Chloe Raymond Florida Palm Harborist 34682. Olen väga põnevil, et USA naaseb sellele suurepärasele foorumile, et tunnistada hr Eli abi. Vajasin hädasti teistes riikides laenu, et hoida ära võlgadest ja rahalistest võlakirjadest, mille mu endine abikaasa mulle seadis. See oli tõesti halb, et mul oli vaja abi saada sõpradelt, perekonnalt ja isegi pangast, kuid ühelt poolt said nad mind aidata, kuna minu krediidiskoor oli tõesti halb. Sirvisin arvutit ja nägin, kuidas inimestelt hr Elijah laenu aitas, ning otsustasin temaga ühendust võtta aadressil email_ loancreditinstitutions@gmail.com, seejärel sain neilt e-kirja sõnumi ja tegin kõik, mida küsisin. Minu suurimaks üllatuseks deponeerisid nad minu kontole minu taotletud 60 000 dollari suuruse laenu ja nüüd olen nii õnnelik, et maksin oma võla ära, olen ka enda ja oma pere eest hoolitsemisega alustanud jääksummaga äri. Kui vajate laenu, võtke ühendust kõigi aegade parima laenuandja hr Elijahiga tema e-posti aadressil (loancreditinstitutions@gmail.com) või (Loancreditinstitutions@protonmail.com)
Chloe Raymond 06.08.2019 15:02
Tere, kõik, olen Chloe Raymond Florida Palm Harborist 34682. Olen väga põnevil, et USA naaseb sellele suurepärasele foorumile, et tunnistada hr Eli abi. Vajasin hädasti teistes riikides laenu, et hoida ära võlgadest ja rahalistest võlakirjadest, mille mu endine abikaasa mulle seadis. See oli tõesti halb, et mul oli vaja abi saada sõpradelt, perekonnalt ja isegi pangast, kuid ühelt poolt said nad mind aidata, kuna minu krediidiskoor oli tõesti halb. Sirvisin arvutit ja nägin, kuidas inimestelt hr Elijah laenu aitas, ning otsustasin temaga ühendust võtta aadressil email_ loancreditinstitutions@gmail.com, seejärel sain neilt e-kirja sõnumi ja tegin kõik, mida küsisin. Minu suurimaks üllatuseks deponeerisid nad minu kontole minu taotletud 60 000 dollari suuruse laenu ja nüüd olen nii õnnelik, et maksin oma võla ära, olen ka enda ja oma pere eest hoolitsemisega alustanud jääksummaga äri. Kui vajate laenu, võtke ühendust kõigi aegade parima laenuandja hr Elijahiga tema e-posti aadressil (loancreditinstitutions@gmail.com) või (Loancreditinstitutions@protonmail.com)
Hanna Koskav 16.05.2019 02:08
Hea päev minu rahvas, kas te olete juba laenu otsinud? kas teil on vaja oma elu probleemide lahendamiseks laenu? kui jah, siis ärge enam muretsege, sest on olemas Jumalale saadetud naine, kes aitab tänapäeval meie riigis inimesi, kes on siin paljude abistanud, ma olen Hanna Kuna naine, kes töötas minu riigi haigla juures, olen otsinud laenu sellest ajast alates, et saata oma lapsed kooli ja avada äri, mida olen petta minu mõned võltslaenuandjad seni, kuni ma leidsin selle ettevõtte ja selles ettevõttes kinnitan ja võtsin laenu summa 45 000 000 ilma stressita ja nüüd olen siin vormil, et viidata sellele ettevõtte nimele ja öelda oma rahvale, kuidas nad aitavad paljudel teistest riikidest usaldada mind ja usaldada neid, sest nad on% 100 kindel ja garanteerivad, et täna olen õnnelik, et sain lõpuks võimaluse saada laenu täna ja võtke meiega ühendust e-posti aadressil mrsstellareneloanfirm1@gmail.com sest nad on samuti aidanud paljusid teisi riike. Hanna Koskav
Muller Dieter 04.05.2019 03:00
Kiiresti vaja raha? Me saame teid aidata! Kas olete praeguses hädas või ähvardab teid hädas? Sel moel anname teile võimaluse võtta uus areng. Rikkalikuna tunnen end kohustatud abistama inimesi, kes on raskustes, et anda neile võimalus. Igaüks teenis teise võimaluse ja kuna valitsus ebaõnnestub, peab see tulema teistelt. Ükski summa pole meie jaoks liiga hull ja vastastikusel kokkuleppel kindlaks määratud küpsus. Pole üllatusi, lisakulusid, aga ainult kokkulepitud summasid ja mitte midagi muud. Ärge enam oodake ja kommenteerige seda postitust. Palun täpsustage summa, mida soovite laenata, ja võtame Teiega ühendust kõigi võimalustega. võtke meiega ühendust täna aadressil mullerdieter641@gmail.com Kiiresti vaja raha? Me saame teid aidata!
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 13:45
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 02:13
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783