horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Ära küünalt ostes raha tagasi küsi!

Selgeltnägija Viktoria Betlem kinnitab, et maailmalõpujutud on vaid katsed ­tähelepanu võita. Ka needustest soovitab ta omal jõul läbi murda.

Millal hakkasite kaarte panema ning kes seda õpetas?
Kaarte ma hakkasin panema 90ndate alguses, seega enne kolmekümnendat eluaastat. Õppisin raamatutest. Esimene oli soome keelne Aleister Crowley „Tarot, sielun peili“. Tarot kaartide õpetust ei olnud tol ajal veel eesti keeles välja antud.
Hiljem andis kogemus õpetust. Nüüdseks on mul kaartidega tekkinud isiklik suhe, kasutan seda sümbioosis selgeltnägemisega.
Kaardipanek annab nähtavale loole olulisi detaile, mõnikord raamistikku, teinekord aitab sõnastada tajumusi. On ka olukordi ja teemasid, mida vaatan kaartideta või hoopis ruunidega.

Kas kaarte tuleb panna iga päev? Kui palju huvilisi päevas teie vastuvõtul käib?
Viimase kümne aasta jooksul on ette tulnud mõni üksik päev, kus ma pole kaarte välja võtnud. Huvilistega lepin aja eelnevalt kokku, tavaliselt üle kolme inimese päevas vastu ei võta. Lisaks nõustan ka telefoni teel. Kindlat klientide arvu pole, sest teen seda tööd siis ja nii palju, kui mulle sobib. Mul pole plaanis läbi põleda, ära tüdineda ega oma isiklikku elu elamata jätta.

Milline on olnud siiani kõige veidram soov inimese poolt, kellele olete kaarte pannud?
Ma ei pea ühtki küsimust veidraks. Inimeste elus juhtub tihtilugu veidraid asju ja inimestel on eripärad. Muidugi on meeles kummalisi juhtumeid, kuid need nõuaksid juba eraldi artiklit.

Kas keegi tuntud laulja, sportlane või poliitik on ka teie vastuvõtul käinud?
Minu vastuvõtul on tuntud inimesi käinud küll. Suure osa minu klientuurist moodustavad mõtlevad, andekad ja hingelt arenenud inimesed, olgu siis tuntud või laiemale publikule tundmatud.

Olete käinud ka telesaadetes osalemas?
Olen käinud „Night Chat“-is mõned korrad, unetutele kaarte panemas.

Teie tähelend sai alguse ikkagi "Eesti selgeltnägijate tuleproovist". Kuidas sinna saatesse sattusite ning kas saates osalemine on ka teie edaspidist elu kuidagi mõjutanud ning kas suhtlete ka mõne saates osalenuga siiani?
Laiemat tuntust tõigi selgeltnägijate tuleproov. Tuttavad soovitasid proovima minna. Produtsent helistas ja kutsus mind katsetele. Tegin katsed ära ja osutusingi saatesse valituks. Saatest õppisin palju enda võimete kasutamise kohta, see tegi mind julgemaks. Seega võin öelda, et saates osalemine mõjutas mu edaspidist elu märgatavalt. Suhtlen paari saates osalenuga siiamaani, samuti olen saanud uusi tuttavaid hilisematest saadetest.

Milline on olnud teie enda saatus siiani, kas õnnelik, või on ka ebameeldivaid seiku ette tulnud?
Minu saatus on olnud kirju, imeline, katsumusterohke ja õnnelik. Raskustest olen õppinud, nii et kokkuvõtteks on kõik kasuks tulnud, mida olen kogenud. See on pannud mind hindama kõike ilusat, mida elul on pakkuda.
Samuti on katsumused mind rahulikumaks, tolerantsemaks, mõistvamaks teinud. Ma ei sõdi enam kellegagi ega taha kedagi muuta – igalühel on oma tee käia, mina saan vaid oma arvamuse öelda ja sedagi siis, kui küsitakse. Kellelegi vägisi head tegema ei kipu ja luban kõigil olla need kes nad on.

Võru noormees Markkus Ansberg on tänini leidmata ning abi pole olnud ka ühestki selgeltnägijast. Mida teie kaardid selle teema osas näitavad või ütlevad? Mis selle noormehega juhtus ja miks juhtus ning kust teda otsida võiks?
On mitu inimest, kes teavad, mis juhtus Markkus Ansbergiga, kuid nad ei räägi. Märksõnad lootusetus ja tulisus on põhjuseks hukkumisele. Suure tõenäosusega leitakse ta järgmise aasta (2018) talvel. Leidja on mees. Tapeti metsas, seal lähedal on jõgi. Tapja kannatab, võimalik, et tunnistab tehtu kunagi üles.

Ka Varvara Ivanova tapja kohta pole kõik selge. Kas tapja on elus ning viibib Eestis?
Varvara Ivanova tapja on politseil käes olnud – ilmselt ei olnud otseseid tõendeid ning lisaks ei uskunud politsei tema süüd. Tapja on selle piirkonnaga seotud, kust Varvara leiti (ei olnud läbisõidul, ega juhuslikult seal ). Rääkis vene keelt.
Tapjal on minapildi eripära, hingelt tõeline lurjus. Ta lükkas tapmise oma hingest välja, kuna tal on sellest täiesti savi. Selline inimene valetab perfektse süüdimatusega, kerge on teda uskuma jääda. Millegipärast assotsieeruvad selle looga valged lilled.

Hiljuti mõistis kohus isa tapmises süüdi ka Tori noormehe Alvar Nautsi, kes ise vannub nagu rauda, et tema pole oma isa Ahtot tapnud. Milline on teie nägemus sellest?
Alvar on tegelikult süüdi. Ta usubki ise, et ei tapnud, ta on sellise loo enda peas välja mõelnud. Patoloogiline valetaja. Kuni pole teraapiat läbi teinud, on sisuliselt süüdimatu. (Ehkki kohtupsühhiaatria ilmselt siin seda sõna ei kasutaks. Toim.)

Käimas on Edgar Savisaare kohtuprotsess. Kas Edgar Savisaar mõistetakse õigeks või süüdi altkäemaksu võtmise kahtlustuse osas?
Edgar Savisaart ei mõisteta õigeks, kuid karistus on asjaolusid arvestades kerge. Ta ise pole sellega küll rahul, kuid tegelikult läheb tal üpris hästi.

Sel kuul on kohalikud valimised. Kas valimised toovad endaga kaasa suuri muudatusi, või läheb kõik edasi vanaviisi?
Kohalikud valimised toovad muutusi. Keskerakond peab hakkama tegema koostööd võitjaga.

Kes on valimistel suurim võitja ja kes suurim kaotaja ning miks nii?
Suur võitja on Reformierakond, sest nad ei kaota nii palju, kui äärepealt oleks juhtunud. Suurim kaotaja on Keskerakond, sest nende ambitsioonid ja visioonid on olnud palju suuremad, samuti töö võidu nimel.

Mis te arvate kõikvõimalikest maailmalõpu-ennustustest? Kas need hirmutamised on kollase meedia vajadus endale tähelepanu saada?
Maailma lõpp jääb ära, nagu alati. Eestis piirduvad katastroofid kõva vihma ja kõikuvate temperatuuridega. Hirmutamise taga on egregori teenrite katsed tähelepanu võita.

Kes eesti poliitikutest on kõige ausam ja kes kõige valelikum teie nägemuse põhjal?
Poliitikute ausus on liiga kuum kartul, et sellega žongleerida. Või öelda, et meie president on küll ehe ja aus enda vastu, seega teeb kõik, mis suudab ka Eesti riigi heaks.

Kui kauaks Jüri Ratas veel peaministriks jääb ning kas Keskerakond saavutab kohalikel valimistel võidu?
Keskerakond ei võida kohalikke valimisi. Jüri Ratas jääb edasi peaministriks.

Kas Edgar Savisaar lähebki oma nimekirjaga lõpuni?
 On tõenäoline, et see siiski teoks ei saa. Tark mees annab talle nõu mitte kandideerida.

Milline on parim looduslik ravim vähihaiguse puhul?
Parim looduslik ravim vähi vastu on graviola. Lisaks oma mõttemaailma muutmine.

Kuidas ära tunda see, kui keegi on sulle needuse peale pannud?
Needus on pahatahtlik võõrmõju, mille inimene võtab endasse läbi hirmu. Hirmutaja lööb inimese loomulikku kaitsesse augu. Salaja needmine praegusel ajal enam ei mõju. Erand on, kui ohver ja needja mõlemad kuuluvad samasse egregori.
Inimest, kes ei käi oma hinge teed, vaid elab kellegi teise antud malli järgi, mis tema hingele ei sobi, võib lugeda neetuks. Teda painavad haigused ja tühjuse tunne. Lõpuks kaob eluisu, sest ta on oma hingest niivõrd kaugenenud, et ei ole ühenduses oma jõuga.
Igaüks, kes on iseendas kohal, saab oma elus toimimiseks vajaliku jõu. Seega peab inimene pöörduma oma hinge poole, sest ta on ühenduses Loova Allikaga. Ükski needus ei püsi, kui inimene oma Allikast tuleva jõuga selle endast välja viskab. Iseenda teed käija on alati tugevam, kui võõras kuri taotlus. Kurjus põrkub sellelt inimeselt tagasi, läheb needjale enesele kallale.
Kes aga usub needja võimu, see kogeb seda – usk ümbritseb inimese näivuse peeglitega ning kardetu saab tõeks.

Kuidas toimida sel juhul, kui keegi on sind neednud ja needja ise on juba teises ilmas?
Tuleb needja lahti lasta, lubada tal oma hingest lahkuda. Tuleb öelda: lahkunu on teises ilmas, mina olen siis ilmas. Ärgu olgu meil omavahel seost. Ole rahus ja mina elan rahus. Minul on oma elu elada ja surnute maailm on lahus elavate omast. Nii jäägu. Kel on kristliku egregoriga seos, pangu kirikusse küünal, öelgu oma sõnadega ülal toodud mõtted vastava ikooni ees ning lahkugu kirikust tagasi vaatamata. Muide, kui küünal osta, ei tohi vahetusraha tagasi küsida.

Hillar Kohv

5 kommentaari Lisa kommentaar
  
Leores M Jazbel 06.10.2020 13:11
TESTIMONY ON HOW I GOT MY LOAN FROM A GENUINE FINANCE COMPANY LAST WEEK. Email for immediate response: drbenjaminfinance@gmail.com I am Mrs,Leores Jazbel by name, I live in United State Of America, who have been a scam victim to so many fake lenders online between November last year till July this year but i thank my creator so much that he has finally smiled on me by directing me to this new lender who put a smile on my face this year 2020 and he did not scam me and also by not deceiving or lying to me and my friends but however this lending firm is BENJAMIN LOAN INVESTMENTS FINANCE (drbenjaminfinance@gmail.com) gave me 2% loan which amount is 0,000.00 united states dollars after my agreement to their company terms and conditions and one significant thing i love about this loan company is that they are fast and unique. {Dr.Benjamin Scarlet Owen} can also help you with a legit loan offer. He Has also helped some other colleagues of mine. If you need a genuine loan without cost/stress he his the right loan lender to wipe away your financial problems and crisis today. BENJAMIN LOAN INVESTMENTS FINANCE holds all of the information about how to obtain money quickly and painlessly via Call/Text: +1(415)630-7138 Email: drbenjaminfinance@gmail.com When it comes to financial crisis and loan then BENJAMIN LOAN INVESTMENTS FINANCE is the place to go please just tell him I Mrs. Leores Jazbel direct you Good Luck.......................
Dr. Bradley Louis 16.04.2020 14:03
DO YOU THINK OF GETTING A LOAN?? APPLY TODAY FOR AFFORDABLE 100% LEGITIMATE HOME/REAL ESTATE/PERSONAL/BUSINESS LOANS Email for immediate response: (dr.bradleylouisloans@gmail.com) Text/Call (917) 383-2689 DO YOU NEED A LOAN? Are Financially down, Cry no more, Financial problem is nothing to cry about, it something we will have to fight against in one Love, Understanding, Trust and Unity. So our faith as Legitimate Financial Consultants is putting an end to the financial hardship. We are investors providing financial services and we specialize in both start up projects,Home Finance and existing businesses needing funding or Loan for expansion. We are committed to helping businesses develop and succeed.Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes? Do you need an urgent loan to buy a house? If Yes worry no more for we are out here to help the less financial privileges get the loan they need to get back on their feet no matter your credit score, you can say goodbye to all your financial crisis and difficulties. We offer loans ranging from (,000.00.USD To 0,000,000.00.USD) At a low and affordable interest rate of 2%, without collateral and without credit check. Bradley Louis Loans holds all of the information about how to obtain money quickly and painlessly (dr.bradleylouisloans@gmail.com) Text/Call (917) 383-2689 Need emergency funds? Apply now and get your cash approval. we offer the following financial services: *Personal loans, *Debt consolidation loans, *Venture capital, *Business loans, *Education loans, *Home loans *Car Loans *Hotel Loans And many more. Are you looking for genuine loan? contacting the right company for legitimate loan lender have always been a huge problem to clients who have financial problem and in need of solution to it at an affordable interest rate? Are you in any financial mess or do you need funds to start up your own home project and real estate development? Do you need a loan to start a nice small or large scale and medium business? contact us today (dr.bradleylouisloans@gmail.com) Text/Call (917) 383-2689 Look forward to your response, Dr. Bradley Louis Text/Call (917) 383-2689
Larry Fox 03.05.2019 13:01
24-tunnine laenuteenus on lihtne ja tõhus laenuteenus inimestele üle maailma, kes otsivad laene. Võite laenata mis tahes tähtajaga 1 kuni 25 aastat ja laenata mis tahes eesmärgil summas 2000 kuni 50 000 000,00 £. Madala intressimääraga 3% kõikjal maailmas. Taotlus on saadaval 18-aastastele ja vanematele taotlejatele. Lisateabe saamiseks võtke ühendust e-posti aadressil: larryfox2017@outlook.com
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 13:48
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 02:09
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783