horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Armastatud ­naine kadus hoiatuseta mu elust

„Uskusin, et see on armastus kogu eluks – kõige parem, kõige ausam ja kõige puhtam,” ohkab Indrek oma nukrat lugu rääkima asudes.

Enne oma loo alustamist pean mina, 29aastane mees, vajalikuks väljendada oma kindlat seisukohta: pojast, kes kasvab üles isata, ei saa täismehe mõõtu meest. Ega ka normaalset isa ega vanaisa, kellest tema lapsed ja lapselapsed lugu peavad ja mõõtu võtavad.
Loo enesega aga alustan nüüdseks umbes kahe aasta tagusest ajast. Põhjus põhjuseks, aga just siis jättis tüdruk, kellesse hullupööra armunud olin, mu järsku maha. Valusaimal viisil, mis ühele mehepojale osaks võib saada –  abiellus mu parima sõbraga. See tähendab – mind justkui reetsid korraga kaks lähimat inimest. Aga noh, okei, armastus ei küsi, ja mis mul muud üle jäi kui olukorraga leppida. Muidugi langes maailm korraga rusudeks, loomulikult põdesin, aga mitte sellest ei taha ma rääkida.

Kaunitar nagu antiikne kamee
Vähemalt pool aastat ei märganud ma üldse, et naised maailmas olemas on. Matsin end töhe, välistasin pea täielikult igasuguse seltsielu. Kuni üks nägu mulle korraga silma jäi. Töisel foorumil, kõige asjalikumas õhkkonnas, kus saalitäis rahvast võõramaist ettekandjat kuulas. Ta istus minust paar rida eespool, ja kuna mu tähelepanu aeg-ajalt kuuldavast hälbis, uurisin seda poolprofiili – klassikaliselt kaunist nagu antiikne kamee. Ei mäleta, et tema isik minus ainsatki mõttevirvet tekitanuks. Aga see oli üks mitmepäevane koosistumine, nii et kord sattusin ühes kitsamas lobilauas temaga silmitsi. Ja sel päeval saime ka tuttavaks. Tema initsiatiivil.
Tegemist oli sisuliselt kolleegiga, täpselt minu-ealisega (nagu hiljem välja tuli), väga aruka inimesega, ja meie esialgse vastastikuse huvi ajendiks olid puhtalt võimalikud tulevased ärikontaktid. Sellel pinnal vahetasime ka kontaktandmed ja mõne aja pärast saime sageli kokku, arutamaks, kaitsmaks ja edendamaks oma suurte bosside ärihuvisid. Kuni saatus viis mind uude, natuke teiselaadilisse firmasse, ja põhjused temaga kohtumiseks langesid ära.
Ma ei tea, kas oleksin temast kui sümpaatsest naisest hakanud puudust tundma, kui ta pärast meie viimast töist kohtumist poleks ise helistanud ja mind albi keerutamiseta enese juurde õhtueinele kutsunud. Kui silmas pidada seda, millise elevusega selleks valmistusin, võin tagantjärgi möönda, et ju ma ikka juba siis temasse veidi armunud olin. Või armusin sel õhtul.

Suhe nagu raamatutes
Sellest kohtumisest sai alguse tõeline käsiraamatusuhe. Külastasime koos kõikvõimalikke paiku, õllebaaridest ja mahajäetud küladest ööklubide ja ooperini välja. Muudkui rääkisime ja rääkisime, jutustasime ja jutustasime.
Alles nüüd tean, miks teda huvitas mitte mu olme ja pangaarve (nagu tänapäeva naisi enamasti), vaid kus elasid, millega tegelesid ja millised inimesed olid mu vaarisad, millised on mu praegused suhted vanematega jne. Pean tunnistama, et mul enesel oli vahel surmavalt igav kuulata lugusid sellest, milline Tartu vaimu gigant oli tema vanaisa ja kui jõukast mulgi mõisnike-dünastiast pärit tema ema. Aga mõistagi olin lummatud sellest, et seda naist huvitab kõik, millest mina mõtlen ja huvitun kui koos voodisse pugemine ja see, kui suuri kõrtsiarveid olen suuteline tasuma, milliseid kingitusi talle teen. Muide – selle viimasega püüdis ta mind eriti: tolmune lillekimp põlluveerelt pani ta soojemalt naeratama kui mingi vidin esinduslikust kullaärist.
Mis puutub seksisse, siis hoidusin liigsest kiirustamisest ühest küljest tema soovil, teisalt – hoidsin enesegi tunnet nagu habrast lille, sest tajusin, et olin leidnud midagi haruldast. Esimese öö ühes voodis veetsime pärast umbes kahekuist tutvust.
Ometigi ei omistanud ta sestpeale seksile meie suhetes kuigi suurt tähtsust. Meie vaimne ja hingeline side sai veelgi tugevamaks, ja harvad kuumad ööd, mille ootamine mult vahest enneolematut enesevalitsemist nõudis, olid seda täiuslikumad. Sellestki sain aimu alles tagantjärele, miks tal ei tekkinud esimesest kontaktist alates küsimust nn turvameetmetega. Oli ju küllaldaselt tõestatud, et oleme  kaks, kes on üks.

Indrek Maiberg

Jätkub ajakirjas...

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
INFOS FINANCES 26.12.2020 01:42
Finantsasutus aitab teid Laenuraha saate meilt Kõigi oma sularahalaenude jaoks. Pakume uusi laene eraisikutele ja äriorganisatsioonidele intressimääraga 3%. Pakume laene kuni 500 000 000 eurot. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust. E-post: 1: infos.kredit700@gmail.com E-post 2: financial.service.group01@gmail.com Whatsapp: +33 7 55 17 86 25 Aitäh