horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Armunud naisest sai energeetiline ohver

Kuidas tulla toime olukorraga, kus sinu lähedane justkui koodi all olles muutub vägivaldseks, ­hävitab kõik, mis on ühiselt loodud ning kurnab oma lähedased emotsionaalselt ja füüsiliselt. See naine teab...

 Rängast vägivaldsest suhtest pääsenuna sai sellest naisest tervendaja, kes on keskendunud teiste aitamisele.
„Mustrimuutjad – viimne eestlane“ etenduses mängis moslemitarist loodusteadlast Fatimat endisest politseinikust tervendaja, kes vaatamata põhjalikule massööriharidusele ja aastate pikkusele tulemuslikule ja hinnatud tööle ei taha end ravitsejaks nimetada.
Ei taha ta endast ka kuigivõrd avalikult rääkida – et mitte töö- ja küllusesarve sulgeda. Ta ei toeta Süsteemi, teab, kes on kodeeritud inimesed, armastab konstellatsiooni-metoodikat ning paistab oma sõpruskonna peale soojust ja valgust, olles ise juba kümme aastat tsölibaadis elanud.
„Minu õpetaja, üks Virumaa teadjanaine, kes mu pärast mu eraelulisi laus-kataklüsme jalule tagasi aitas, ei nimeta ka ennast tervendajaks. Mu konstellatsiooni-õpetaja kinnitab, et ei tea midagi – ehkki näeb ja teab mu meelest kõike. Seega ei ütle mina ammugi enda kohta tervendaja. Minu käed tervendavad. Lähevad mu ees laual lebava inimese kehal täpselt õigele kohale. Õpetajatelt on tulnud täide.
Olen neile naistele tänulik, et siin ja praegu endana elan ja hingan. Virumaale läksin paljakspöetud peaga – mu vägivaldne mees ajas mu muuhulgas kiilaks –, ja massöörihariduse pidin omandama mitu korda, sest esimese kutsetunnistuse põletas mees ära. Muuhulgas. Üksiti õppisin militaariga abielus olles, mida tähendab kooselu kodeeritud mehega – temast tekib su sundmõte. Ka siis, kui teda juba ammu kardad ja vihkad: ka see tunne on mulle minevikust tuttav. Jah – ikka aina tsiteerid ja suhtled ka mõttes temaga, sest oled samuti ära kodeeritud,“ teab Fatima.
„Mustrimuutjad on seega minu lugu. Kati S.V. Murutari raamatutest on ka „Tuusik teisele kaldale“ raamat minust. Juba enne lugemist, kaant vaadates teadsin – tajungi raamatu energia juba enne lugemist ära. Mustrimuutjates aga on minu nii Moslemitari kui Nunna elukäik.

Mehed naiste energia kallal
Moslemitar on teadlane, kes koos mehe haaremiga getostunud Eestisse pagulasena saabudes selle eest peksa sai, et teadust tahtis teha.  Nunn on samas mulle väga tuttava psühhoterrori ohver – lähimad hävitavad tema imede aia ja irvitavad siis, mis aed see üldse on. Vägivald on meile kõigile nii tuttav, et me isegi ei märka seda enam – ka on mulle tuttavad Mustrimuutjate kodeeritud mehed. Ka kodeerimine on vägivald! Enesesalgamine – see on enese-vastane vägivald!
Inimeste kodeerimisega tegelesid vähemasti Nõukogude Liidus loendamatud instituudid.
Koodi all olid nii militaarid kui mendid. Kes teaks seda paremini kui mina, kes ma olen politseis töötanud ja sõjardiga abielus olnud... Vabaks sain. Kõigest. Meestega lävimast aga võõrutas ka abielus olevate kallimate kena komme meid, armukesi, oma sõltlastele sisse sööta. Lasevad väekal armukesel end kuningaks armastada ja toidavad seejärel selle energiaga oma naisi-lapsi. Nii tore! Kuidas teisiti kui läbi kogemuse, mis tunne on olla energeetiliselt laiali laotatud, seda ikka õpid – ja nii ma teangi: oleme liiga head, et olla kellegi armukesed ja salasuhted.
Meiesuguseid ei alandata! Meie esimene kohtumine juhtus sügavas laanes, kuhu militaar Fatima koos hobustega maailma silma alt ära peitis, abielu looritas salajane rusutis, mis paistis vargsi naise silmist. Hobused ei kõnelnud sellest, et nad kõik said vägeva pereisa käest peksa.
Meie teine kohtumine sündis pärast tema võõrsil ja Kadrinas enese leidmist. Mustrimuutjates Metsavahti mängima tulnud kunstniku­proua, samuti endine miilits, tõi Moslemitariks kaasa tema. „Nii Moslemitari kui Nunna rollid võtsid kokku mu mu senise elu – möödas!“ on Fatima tänulik, et juhus ja sõbrad ta lavale ja rahva sekka tõid. „Mustreid saab tõepoolest muuta koos – ja sageli just ja ainult koos.  
Kaugelt paistab paremini – vajame üksteist peegliteks ja luupideks.
Sama on mulle õpetanud nii Maire Taska konstellatsioonid kui pikad vaidlused Eliisabetiga. Saime tänu Mustrimuutjatele tuttavaks teadustöötajast lauljatariga, kes oli meie trupi ainus päris-näitleja. Tänu ühistele autosõitudele vestlesime pikalt ja sügavalt – ta on sügavalt usklik - ortodoks, taluperenaine, kelle elus on olnud palju nii armastust kui traagikat. Ta peab oma esivanemate talu – väljasurnud külas, tema armastatud mehed on siitilmast lahkunud, täiskasvanud pojad õnneks kenasti tal kõrval.
Ta on nime vahetanud – eelmine, Heli, väsis ära. Lapsepõlvetalu ülesehitamine keset inimtühjust on temast kasvatanud Eliisabeti – tema pärisosa on laulud Toompeal ja ka meie näitetrupiga higitelgis tseremoonial laulis ta oma harjunud moel Jumalale – koraanid metsarüpes on müstiliselt jumalikud.
Spirituaaliast ta kuulda ei taha, aga tegelikult on täpselt samasugune tervendaja, nagu sina või mina. Kõik küpses eas naised on. Peaaegu.

Kati S.V. Murutar

Jätkub ajakirjas...

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 13:36
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 02:31
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783