horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Armusin ehtsasse jobusse

Mu kallim ei oska öelda, kas ta armastab mind. Meie seks on vilets ja ei tee mind ­õnnelikuks. Aga maha jätta ma teda ka ei suuda!

Ta ei tea, kas armastab mind... kuigi mina armastan teda päris kindlasti, ja nö. koos oleme olnud nüüdseks veidi üle kahe aasta. Sellele vaatamata on meie suhetes selliseid nüansse, millest ma seni veel kelleltki kuulnud ega ühestki pihtimusest lugenud pole.
Selguse mõttes tuleb vist hakatuseks öelda, et pole me kumbki mingid vaimuhiiglased – harilikud keskmised. Või kui, siis ehk tema on, mille üle võite ise otsustada järgneva põhjal. Võib-olla ongi iva selles, et mina ei küüni tema peent olemust mõistma...

Koos elada ta ei taha
Minu arust on kõigepealt iseäralik see, et kogu selle aja jooksul pole ta mulle kordagi öelnud, et armastab mind, kuigi mina tulin selle avaldusega (väga pidulikult) välja juba rohkem kui aasta tagasi. Siis häbenesin seda kohutavalt ja ei süüdistanud teda, et ta samaga ei vastanud. Arvasin lihtsalt, et ajasin ta segadusse ja et küll see kohe-kohe tuleb. Aga aeg muudkui läheb, ja pole ma saanud tänini kuulda neid kolme võlusõna. Et asi selgem oleks, pean temast veidi lähemalt rääkima.
Ta on 32 aastat vana, neli aastat minust vanem. Elab emaga (isa suri siis, kui ta oli teismeline), teenib keskmisest paremini. Kuna mina ka just kirikurott pole, olen talle juba ligi aasta ette pannud, et üürime eraldi korteri. Aga tema peab seda ebaotstarbekaks, koguni arutuks. Sest ta töökoht on ema elukohast ainult 5-minutilise kõndimise kaugusel, ja emale pole ta mingiks koormaks, kuna too ka veel tööl käib. Kui alles hiljuti teab mitmendat korda küsisin, et kas me siis nii jäämegi elama, seletas ta rahulikult, et võib-olla (!?) hakkame küll kunagi koos elama, aga praegu oleks see ratsionaalse mõtlemise seisukohalt lihtsalt jabur. Ja nö. kodurahu huvides olen mina otsustanud seda teemat mitte puudutada.

Seksis ebaklapp
Aga ega siis see üksi... Teine, ja minu arvates mitte väiksem probleem, on meie ebaklapp seksis. Tunnistan ausalt, et kogu selle aja jooksul, mil koos oleme, pole ma kordagi tõelist orgasmi saanud. Olen kuulnud, et mõned naised pole seda enne esimese lapse sünnitamist üldse võimelised saama, aga minu kallis ei püüa üldse mitte midagi teha, et ma selleni jõuaksin.
Mäletan hästi, kui asjalikult ta pärast meie esimest ühekssaamist küsis, kas sain rahulduse. Kui tunnistasin ausalt, et ei, märkis ta niisama asjalikult, et pole viga-pole viga – küll saad neid orgasme veel nii et küll saab ja vähe ei ole!
Aga näe, pole saanud, ja kardan, et just see esimene kord on minusse süstinud mingi pärssiva kompleksi. Olin nimelt siis, vaatamata oma kõrgele (!) eale, veel neitsi. Häbenesin kaua aega seda intiimset protseduuri, ja ma ei ütleks, et tema oleks selle mulle kordagi kergemaks teinud – aidanud lõõgastuda, käituda kompleksivabamalt. Sest veel mitu kuud käis selle juurde imelik tseremoonia.

Seksivõistlus sõbraga
Aja jooksul panin tähele, et iga kord, kui voodisse läksime, olgu õhtul, öösel või päeval, pani ta äratuskella või oma mobiili käeulatusse. Ja kui oli nö. lõpetanud, kargas mind isegi põsele suudlemata püsti, vaatas kella, ja märkis midagi oma telefoni või, nagu juba julgemaks saades nägin – oma elektronmärkmikku. Ükskord ei pidanud ma enam vastu ja küsisin otse, kas ta on mingi salaagent, või mis kuradima "protokollimine" siin käib! Ja, kujutage ette – ta vastas täiesti rahulikult, et mul on peaaegu õigus. Neil olla lapsepõlvesõbraga (keda ka mina kui meeldivat inimest tunnen) kokkulepe: võistelda ausas statistikas (!!!) – kui pikalt kumbki vastu peab.
Veel üks kummaline asjaolu on see, et ta ei armasta suudelda. Maailma statistika näitavat, et on üha vähem inimesi (pro: vist mehi?), kellele ei meeldi neelata võõrast sülge. Tema arvates pole suudlusel akti juures mingit tähtsust, ja kui püüan teda vaid põselegi suudelda, pöördub ta nähtava tõredusega ära, porisedes, et jätaksin "need teletotrused".

Aime jutu pani kirja
Imbi Käbi

Jätkub ajakirjas...

4 kommentaari Lisa kommentaar
  
Linda Mark 11.02.2020 14:06
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 13:57
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 01:54
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783
myra 12.05.2018 09:33
Tere, ma olen uue saidi liige, olen 30-aastane kahe lapse ema. See on kindlasti šokeeriv ja tõeline tunnistus, mida ma kunagi näinud olen. Ma külastasin foorumit siin internetis pärast seda, kui mul oli oma abikaasa vastuväide ja kuue aasta pikkune abielu oli jagatud ja ma olin täiesti ebajumalik ja ilma lootuseta, sest püüdnud kõik võimalused, et saada oma abikaasa tagasi pärast seda, kui ta palus palju ära, ja tegi kõik endast oleneva, et veenduda, et ta tuleb tagasi, kuid mulle pole midagi välja töötatud ja ma mõelnud mõnikord enesetappu .... Ma nägin imelist tunnistust sellest võimsast ja suur kirjutamise ratas kutsus prohheti Baze foorumil. Ja ma nägin, kuidas Ta perekonda taasühendas ja tõi naise mehe tagasi 24 tunni jooksul. Ma pole kunagi seda uskunud, sest ma ei kuulnud kunagi ega õppinud midagi maagist enne .. mitte hinge oleks võinud mind mõjutada maagiliste ilmadega, mitte enne, kui prohheti Baze tegi seda minu jaoks ja ta taastas minu 5-aastase abielu tagasi minusse ja tõi oma abikaasa tagasi minusse sama 24 tunni jooksul, nagu ma loe internetis .. ma olin tõesti üllatunud ja šokeeris, kui mu abikaasa tulid minu maja juurde ja põlgutasin andestust kerjama ja ma võtsin teda tagasi. Mul on tõesti sõnavabadust, ja ma ei tea, kui palju mulle anda tunnustust prohvet. Baze on kindlasti Jumal mulle ja kogu mu elu ja perekonnaga ... ta tegi oma tööd, nagu ta 24 tunni jooksul tagatas mulle ja see andis mulle optimistliku tulemuse ja ma sain oma mehe tagasi saada. just nüüd on mu mees nii palju armunud minus ja minu lapsed nagu kunagi varem. See õigekirja juhtimine pole aju pesemine, kuid ta avas silmad, et näha, kui palju ma armastan ja tahtsin teda, ma tõesti ei tea, kuidas kõige paremini olla tänulik, et tuua õnne mu ellu ja perekonda, ja nüüd olen rõõmus naine veel kord. Võite ka oma mehe tagasi pöörduda. Võtke ühendust temaga prophetbaze4spell@gmail.com Kas teil on abielus elu probleem? Kas soovite olla ausalt hea akadeemiliselt? või soovite, et teie Ex lover tagasi lahkelt saata e-posti / whats-app +2348020904961 ja jagate oma head tunnistust.