horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

August 2017 vol 1

Toit

Kanapraad õuntega
Valmistamiseks vajad: kana kaaluga ca 1 kilo, 4 magushaput õuna, 1 keskmine sibul, paar peterselli koos juurtega, musta pipart, soola.
Haki pestud ja kuivatatud petersell võimalikult peeneks, sega soola ja pipraga ning hõõru kana sellega tugevalt sisse. Lõigu südamikust puhastatud õun ja kooritud sibul viiludeks ning topi viimased kana kõhtu. Mässi kana praeniidiga kinni nii, et oleksid korpuse vastas ka selle tiivad ja jalad. Mähi kana tugevamasse fooliumi ja küpseta 200kraadises ahjus ca 40 minutit. Eemalda foolium, ja olles kahvliga proovinud liha küpsust, tõmba tiivad ja koivad kehast veidi lahti. Lase ca 180kraadises kuumuses küpseda veel 15-20minutit, kuni kanale tekib kuldne, kergelt krõbe koorik.

Kanakintsud juustuga
Valmistamiseks vajad: 4 kanakintsu, 3 muna, 70 g kõva juustu, 2 küüslauguküünt, riivsaia, rohelist tilli, soola, valget pipart, toiduõli.
Eemalda kanakintsudelt nahk, tee liha paksematesse kohtadesse (kontipidi) nii sügavad lõiked, et saaksid kondid eemaldada, saades üksiti nagu taskud. Riivi juust ja küüslauk, haki peeneks till, lisa soola ja pipart, sega ja täida saaduga ettevalmistatud taskud. Kinnita praetikkudega, et sisu lihas püsiks. Klopi munad lahti, kasta neis kanakintse, siis pööra riivsaias ja prae 7-10 minutit pannil kuumendatud õlis mõlemast küljest kuldse kooriku tekkimiseni. Pärast seda torgi paksemad kohad kahvliga läbi ja kuumenda kintse 180-200kraadises ahjus liha täieliku läbiküpsemiseni.

Nipid

Toiduplekkidest naturaalsel puuvillal
Naturaalsest puuvillasest topi, kleidi, pleedi jne puhastamiseks ära pista neid otse pesumasinasse (vaatamata pesuvahendil osutatud juhisele.) Kui praktiliselt puhtale esemele on tekkinud plekk, niisuta seda esmalt naturaalse seebi vahus immutatud käsnaga. Siis triigi nn aurutriikrauaga (läbi valge linase räti) ja lase kuivada. Kui plekid pole kadunud, loputa 40-50kraadises vees. Kuivata rõhtsal pinnal (pesurestil?), vältimaks eseme väljavenimist.

Trikotaažmaterjalist õmblemisest
Lõika trikotaaž-materjalist detailid välja vastavalt lõigetele, mis enne seda asetatud ja traageladatud nn jõupaberist, kergest kartoonist või puuvillasest kangale, trikotaaži venitamata. Õmble masinal detailid ka kokku koos nendega. Pärast seda eemalda „turvamaterjal” ettevaatlikult, trikotaažkanga vähimaidki koeniite rikkumata. Võid kindel olla, et soovitud toode trikotaažist vastab just sulle sobivatele mõõdetele.

Kudumi ääristest
Sokke, sviitrit, seelikut vms kuduma asudes lisa ääristesse nn kumminiiti (NB! – erinevate nimetustega, mida soovitavad vastavate rakendusmaterjalide turustajad ja tootel osutatud juhised.) Ääriste kudumisel vali vardad ühe või poole millimeetri võrra väiksema diameetriga kui lõnga kasutamise andmetes osutatud.

Õmblusniidi valimisest
Puuvillasele vali puuvillane, sünteetikale, mis osutatud. Vältimaks eseme kvaliteedi ja suuruse muutusi tarvitamise, pesemise ja triikimise käigus!

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Fernada kredit 14.09.2018 21:37
Laenu oma tegevuse taaselustamiseks Tere, Kas teil on rahalisi probleeme? Laen aitab teid aidata! Õnneks on lahendus kõigile. meie agentuur pakub laenu 5000 kuni 500 000 000 euro ulatuses koos 3% intressimääraga, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 30 aasta pikkune laen. ärge kartke kontakteeruda kontoriga lisateabe saamiseks, oleme valmis vastama teie muredele 24h / 24h rahuloluks meie äri E-post: fernadagonsalo33@gmail.com