horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Austraalia mees postitas tõeliselt imeliku tutvumiskuulutuse

Vähe sellest, et mees kirjutab ette tulevase tüdruksõbra kaalu ja pikkuse, on tal ka ­nägemus sellest, milline on daami ­intiimpiirkond.

Me kõik vajame oma ellu armastust ning tahame olla hoitud, kuid mõnikord võib juba ühest reast piisata, et aru saada: on inimesi, kes ei tea midagi sellest, kuidas inimsuhted või üldse ühiskond toimivad.
Selle parimaks näiteks on üks Austraalia mees, kes postitas Facebooki unelmate naise otsingu parameetrid, mis on ühtaegu jaburad, aga samas ka panevad kõlama häirekellad: tegemist on tõenäoliselt nartsissistist sotsiopaadiga, kes lihtsalt otsib oma järgmist ohvrit.
«Ma olen lihtsalt 35aastane eksinud hing, kes otsib armastust,» alustab ta oma postitust. «Sa oled vahemikus 19-23, mitte pikem kui 177cm, 43-47kg, heledanahaline või äärmisel juhul poolenisti eksootiline, sul on töö, juhiload, mõistlikult tänapäevane auto, käid regulaarselt jõusaalis (ei mingeid skinny-fat tüdrukuid, palun), sul on innie-vagiina, C-korv rinnad, ei ühtki odavat tätoveeringut, ei mingeid näopiercing’uid, sul pole ühtki endist seksisõpra või ühtki endist peikat, keda ma tunneks ning sa oled valmis kolima Canberrasse, et olla mu tüdruk, sul on hea iseloom ja hea huumorimeel, sa ei ole kunagi jonnakas ega alusta tülisid, ning sa ei ole ebakindel, kui ma ei tule nädalavahetusel koju, siis palun... võta minuga ühendust!»

SaSa

Jätkub ajakirjas...

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
Linda Mark 11.02.2020 13:12
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
Are you looking for Finance 18.01.2020 02:30
Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for a money to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain loan for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get a loan at affordable interest rate of 3%, Do you need this cash/loan for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via Email financialserviceoffer876@gmail.com Whats App +918929509036