horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Austraalia mees postitas tõeliselt imeliku tutvumiskuulutuse

Vähe sellest, et mees kirjutab ette tulevase tüdruksõbra kaalu ja pikkuse, on tal ka ­nägemus sellest, milline on daami ­intiimpiirkond.

Me kõik vajame oma ellu armastust ning tahame olla hoitud, kuid mõnikord võib juba ühest reast piisata, et aru saada: on inimesi, kes ei tea midagi sellest, kuidas inimsuhted või üldse ühiskond toimivad.
Selle parimaks näiteks on üks Austraalia mees, kes postitas Facebooki unelmate naise otsingu parameetrid, mis on ühtaegu jaburad, aga samas ka panevad kõlama häirekellad: tegemist on tõenäoliselt nartsissistist sotsiopaadiga, kes lihtsalt otsib oma järgmist ohvrit.
«Ma olen lihtsalt 35aastane eksinud hing, kes otsib armastust,» alustab ta oma postitust. «Sa oled vahemikus 19-23, mitte pikem kui 177cm, 43-47kg, heledanahaline või äärmisel juhul poolenisti eksootiline, sul on töö, juhiload, mõistlikult tänapäevane auto, käid regulaarselt jõusaalis (ei mingeid skinny-fat tüdrukuid, palun), sul on innie-vagiina, C-korv rinnad, ei ühtki odavat tätoveeringut, ei mingeid näopiercing’uid, sul pole ühtki endist seksisõpra või ühtki endist peikat, keda ma tunneks ning sa oled valmis kolima Canberrasse, et olla mu tüdruk, sul on hea iseloom ja hea huumorimeel, sa ei ole kunagi jonnakas ega alusta tülisid, ning sa ei ole ebakindel, kui ma ei tule nädalavahetusel koju, siis palun... võta minuga ühendust!»

SaSa

Jätkub ajakirjas...

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Are you looking for Finance 18.01.2020 02:30
Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for a money to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain loan for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get a loan at affordable interest rate of 3%, Do you need this cash/loan for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via Email financialserviceoffer876@gmail.com Whats App +918929509036