horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Bikiinimiss Olesja Serdjuk: "Klassi­kaaslased teevad mulle tujutõstvaid komplimente!"

Eesti Miss Bikini teeb usinalt sporti, esineb moeshow´s ja õpib inglise keelt. Eesti Iluduskuninganna 2016 võistluse raames valiti muuhulgas ka bikiinimiss, kes sõidab riiki esindama tähtsale rahvusvahelisele iludusvõistlusele Pekingis.

Bikiinimissi tiitli pälvis imeilus ja täiusliku figuuriga 18-aastane Olesja Serdjuk, kes on sündinud Veevalaja tähtkujus ja õpib praegu Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumis 12. klassis.

Milline oli sinu lapsepõlveunistus, kas see on täitunud?
Lapsepõlves mulle väga meeldis telekat vaadata ja ma jälgisin huviga oma lemmiknäitlejaid, niimoodi sai mul unistuseks näitlejaks saada. See ei ole täitunud, aga algkoolis ma käisin teatristuudios ning praegu läksin Vene teatrisse õpingule. Arvan, et kui võtan endale eesmärgiks näitlejaks saada, unistus täitub.

Paistad sa koolis oma iluga kõigile silma?
Ei taha ennast teistest kuidagi eristada, eriti koolis, sest iga tüdruk on meil omal moel ilus. Koolis ikka klassikaaslased teevad mulle komplimente, mis tõstavad tuju!

Kui kaua sind missindus huvitanud on, kas oled varemgi mõnel iludusvõistlusel osalenud?
Eesti Iluduskuninganna 2016 on mu kolmas konkurss. Esimesele konkursile ma läksin veel siis, kui käisin tantsu- ja moekoolis, 2013. aastal. Sellel konkursil valiti mind missiks ja ma sain palju emotsioone ning suure kogemuse.
Pärast see moekool ei pakkunud mitte mingeid konkursse ja mul polnud seal üldse mingit perspektiivi. Sellel aastal mulle pakkus huvi konkurss Miss Kevad, mille korraldas JK Club, kellele ma olen väga tänulik oma saavutuste eest. See on tähelepanuväärne vabaaja keskus, kus tüdrukud võivad tõesti areneda moe - ja fotomodellidena. Konkursil Miss Kevad sain ma esimeseks printsessiks ning pärast läksin oma jõudu proovima võistlusele Iluduskuninganna 2016.

Kuidas täpsemalt sattusid Eesti Iluduskuninganna võistlustele? Keegi soovitas?
Eesti Iluduskuninganna võistluse organisaator Tiina Jantson, kellele ma ka tahan oma tänusõnad öelda, kutsus mind osalema, pärast seda kui pani mind tähele, istudes žürii liikmena Miss Kevad konkursil.

Mida lugesid oma eelisteks konkurentide ees, millises voorus tundsid ennast kõige kindlamini?
Võib-olla eelisteks olid varasemad õpingud teatristuudios ja moekoolis. Ma teadsin, kuidas tuleb ennast esile tuua. Lihtsam on mul öelda, millises voorus ma olin ebakindel. See oligi bikiinivoor, sest kogemust käia bikiinides mul polnud ja enne võistlemist mul oli vähe trenni, et kehakuju ilusaks teha.

Eesti Iluduskuninganna võistluse ettevalmistusperiood oli küllalt lühike. Kuid mida uut selle aja jooksul juurde õppisid, milliseid kasulikke teadmisi omandasid?
Ma sain aru, et ilma spordita ei saa midagi teha. Sport aitab arendada vastupidavust, mis aitab isegi lühike aja jooksul korralikumalt ette valmistuda.

Kas lõppkokkuvõttes jäid oma tulemusega rahule, rõõmustasid kõvasti Eesti Miss Bikini tiitli üle?
Mulle oli suureks üllatuseks võita just selles voorus, aga ma olen ikka rahul tulemusega, sest ma väga pingutasin.
Kuidas sõbrad ja pere sinu osalemisse Eesti Iluduskuninganna võistlusel suhtusid, mida arvasid sulle seal omistatud Bikinimissi tiitlist?
Kõik toetasid mind ja uskusid minusse ning kui ma sain selle tiitli, siis kõik jagasid minuga seda rõõmu. Kuigi vanemad tänaseni küsivad minu käest, milleks ma osalesin, aga ma ise ei saa sellele vastata, ma lihtsalt nautisin esinemist.

Vastab tõele, et juba nüüd novembris sõidad Hiinasse rahvusvahelisele missivõistlusele? Räägi natuke lähemalt, mida see võistlus endast kujutab!
Jah, pean sõitma küll Hiinasse. Mind ootab selline võistlus nagu Miss Bikini Universe, mis kestab kaks nädalat Pekingis. Mis täpsemalt seal toimub, tuleb ilmselt ka mulle üllatuseks!

Kuidas selleks valmistud, mil viisil ennast täiendad, et Pekingis võimalikult edukas olla?
Ma tegelen spordiga. Harjutan oma tantsunumbrit, millega Hiinas esinen. Käin eraldi inglise keele kursustel.

Kas käid kusagil konkreetses trennis või lihtsalt aeg-ajalt näiteks jooksmas või ujumas või jõusaalis?
Kui varem käisin moekoolis, tegelesin koreograafiaga ja tantsuga, siis praegu tegelen  fitnessiga, teen kindlaid harjutusi lihastele, et figuuri hoida ja mõnikord käin ujulas ujumas. Mu isa oli ujuja ning mind õpetati lapsepõlvest basseinis käima.

Kuidas ja kui rangelt toitumissedelit jälgid?
Mulle andis loodus ilusa figuuri, mina ainult toetan seda. Ma ei saa öelda, et rangelt jälgin mingit toitumissedelit. Ma lihtsalt toitun mitmekesiselt ja harva luban endale kiirtoitu ja midagi liiga magusat.

Vahel mõne hamburgeri siis ikkagi endale ette võtad?
Mõnikord ikkagi võin, aga võtan seda värske salatiga ning pärast loomulikult teen trenni.

Millised noormehed sinu jaoks sümpaatsemad on? Mida meeste juures rohkem hindad?
Mul pole mingit meeste iluideaali, aga rohkem mind huvitavad pikad ja sportlikud noormehed. Mitu korda olen veendunud, et välimus minu jaoks võib olla eriline.
Pole tähtis, kas ta on blond või brünett ning silmade värv pole ka oluline. Meestes ma hindan rohkem kui ta on tähelepanelik, kui ta on eesmärgi- ja otsusekindel, kui ta on iseloomuga. Väärtustan hinge ja huumorimeelsust. Praegu ma võin lihtsalt kohtuda ja suhelda noormeestega, kuid püsisuhteks pole tänaseni veel leidnud sellist inimest, selliste omadustega.

Kui tihti päevas sulle sinu ilu pärast komplimente tehakse?
Mulle piisab. Tegelikult ma ei pööra tähelepanu, kui palju, aga ikka on meeldiv.

Millised kolm asja kodust lahkudes alati kaasa võtad?
Oh, kui ma kuhugi lähen, mul on kaasas palju asju, nagu tõelises naiste kotis ning raske midagi eristada. Minu jaoks olulisem on võtta kaasa hea tuju ja enesekindlus, et kõike, mis mul oli planeeritud, ära teha.

Sinu iseloomu head ja vead?
Mul on keeruline iseloom. Mõnedes olukordades on iseendale üllatuseks, kuidas ma võin käituda. Ma olen ettearvamatu ja emotsionaalne. Ma ei kannata, kui mind sunnitakse midagi tegema – ma ise tean, kuidas ja millal ma seda teen ja kas teengi  üldse. Armastan vabadust – nagu isiklik eraruum – kui mul see on, siis ma saan täielikult elada. Heaks pean lahkust, tundlikkust ja abivalmidust. Väärtustan lähedasi ja sõpru ning aitan mistahes olukorras. Olen sihikindel, kui midagi võtan eesmärgiks, siis raiskan palju jõudu, et seda saavutada.

Kõige olulisem asi, mida vanemad sulle õpetanud on?
Vanemad õpetasid mind austama vanemat põlvkonda.

Kuidas enda eest igapäevaselt hoolitsed, sinu spetsiaalsed ilunipid?
Iga päev kasutan ma näokreeme ja looduslikku näopuhastaja geeli. Juustele panen linaõli. Ilma meigita kodust välja ei lähe, sest esiteks olen juba nii harjunud ja teiseks, arvan, et neiu peab olema hoolitsetud.

Kui tihti ilusalongides või solaariumis käid?
Ilusalongis käin 2–3 korda kuus. Need on erinevad iluhooldused. Olulised on juustevärvimine ja küüntehooldus. Solaariumis käin ainult enne esinemist, kui keha peab pruunim olema. Solaarium on väga kahjulik ja ma püüan sellega mitte liiale minna.

Räägi natuke oma päritolust. Nime järgi otsustades peaks sinus kas rohkem või vähem ukraina verd olema...
Minu vanemad on mõlemad Eestis sündinud. Nime pani mulle isa, sest tema isa ehk minu vanaisa on pärit Ukrainast, Hersonist.

Kuivõrd oled rahul pealinna eluga? Mida positiivset ja mida negatiivset Tallinnas esile tooksid?
Mulle meeldib meie linn, sest see on hubane ja rahulik. Inimesed, kes siin elavad, on väga külalislahked ja abivalmis. Negatiivseks tooksin vist seda, et meil aastatega on vähem ja vähem rohelust, sest ehitakse uusi ärihooneid.

Kuidas oma vaba aega sisustad, on seda sinu jaoks piisavalt?
Suve lõpuga lõppes mul ka vaba aeg. Praegu mul on seda vähe, sest kooli kõrvalt mul on inglise keele õppimine, sport, koolitus Vene Teatris ja veel jõuan ka moeshow´s esineda. Kuigi ma püüan leida aega ka sõprade jaoks, et koos kuhugi minna, aga see on juba pärast kella üheksat õhtul.

Kas ja kuidas sulle pidutseda meeldib? Millised on sinu eelistatumad ajaveetmis- ja tantsimispaigad?
Ilma pidutsemiseta ma üldse ei saa. Kui leian aega, siis käin koos sõpradega klubis kontserdil, seal võin lemmikmuusikat kuulda ning tantsida. Ei saa öelda, et need on lemmikumad tantsimispaigad, aga kohad, kus mind võib näha, on "Hollywood" ja "CatHouse".

Milline muusika sulle meeldib, millist kontserti viimati täiega nautisid?
Ma olen melomaan. Kuulan erinevaid muusikasuundi. Sõltub kohast ja mu tujust. Minu jaoks lauludes peab olema tähendus, et see edastaks lauluesitaja mõtteid ja tundeid. Samuti meeldib mulle räppmuusika ja ma võin minna ka sellisele kontserdile, kus Tallinna külastab räppkultuuri esindaja. Kuigi viimane kontsert, millel ma käisin, oli Sankt-Peterburis. Niimoodi kujunes, et sattusin sõbrannaga  lauludeõhtule, mis oli pühendatud Viktor Tsoi mälestuspäevale.

Millised lilled sulle meeldivad, millal ja mis puhul viimati kingiti?
Ei tea, mispärast, aga mu lemmiklilled on alstromeeriad, neid ma väga armastan. Minu jaoks nad sümboliseerivad aastaringset suve ja soojust. Viimati mulle kingiti lilli sel laupäeval, inimene, kellega sain tuttavaks, kinkis.

Lähema kahe-kolme aasta plaanid?
Praegu mõtlen ainult sellest, et gümnaasium hästi lõpetada ning ülikooli astuda, kuigi ma täpselt veel ei ole otsustanud, mis erialaga ma tahan ühendada oma elu, aga pigem tahaks loomingulist elukutset.
Loodan, et saan tulevikus veel osaleda huvitavates võistlustes ja tegeleda loominguga. Tahan arendada ennast teatris, mõtlen, et see on rohkem kui harrastus.

Ülo Külm

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Fernada kredit 14.09.2018 21:49
Laenu oma tegevuse taaselustamiseks Tere, Kas teil on rahalisi probleeme? Laen aitab teid aidata! Õnneks on lahendus kõigile. meie agentuur pakub laenu 5000 kuni 500 000 000 euro ulatuses koos 3% intressimääraga, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 30 aasta pikkune laen. ärge kartke kontakteeruda kontoriga lisateabe saamiseks, oleme valmis vastama teie muredele 24h / 24h rahuloluks meie äri E-post: fernadagonsalo33@gmail.com