horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Bikiniautopesu korraldaja Jaana Hodorenko: "Muusika pakub mulle sellist emotsiooni, mida kontrollida ei suuda!"

Jaana Hodorenko (25) lausa pulbitseb energiast. Päikesemärgilt Ambur, tegeleb ta üheaegselt nii tantsimisega, müügikonsultandi tööga kui ka ürituste korraldajana. Põnevaimaks viimases valdkonnas tal selline ettevõtmine nagu iga-aastane bikiniautopesu. Kõige selle juures jõuab ta kasvatada ka viieaastast tütart.

Milline oli sinu lapsepõlveunistus, kuivõrd see täitunud on?
Saada tantsijaks ja tantsutreeneriks. Väiksena vaatasin YouTubest "Zorro Maski", seal tantsiti tangot. Siis hakkaski mulle meeldima tants. Tamsalus puutusin kokku rahvatantsuga, see mulle ei meeldinud. Hiljem Tallinnas hakkasin eri tantsustiile proovima...
Sport on mulle ka alati meeldinud. Alguses olin krossijooksja, kergejõustiklane.

Krossijooksus pididki sa kõva käsi olema...
Mul on väga palju energiat. Energia tuleb juba lapsepõlvest. Vahel on seetõttu isegi uinumisega probleeme.
Krossijooksus olen võitnud palju medaleid ja karikaid. (Naerab.) Võiks öelda nii, et keskmisest eesti mehest jooksen kiiremini!

Räägi natuke lähemalt oma ukraina juurtest.
Sellega on tegelikult nii, et ema on mul poolakas ja isa ukrainlane. Tulen küll Ukrainast, Karpaatidest, kuid tegelikult Ukrainat eriti ei mäleta. Olin alles aastane, kui mu vanemad tahtsid sealt ära kolida. Eestisse tulles elasime algselt Tamsalus, pärast tulime Tallinna.
Järgmisel aastal on muide plaanis minna Ukrainasse, vanaemale külla.

Kuidas koolis hakkama said, kas sul eesti keelega  probleeme oli?
Alguses õppisin vene koolis. Kuid kuna peatselt oskasin juba eesti keeles lugeda, siis pandi mind eesti klassi. Ühesõnaga, pärast õppisin Eesti koolis. Mis meie kodust keelt puudutab, siis selleks oli ikkagi vene keel.

Tegeled aastaid tantsimisega, on sul mingid kindlad lemmikstiilid välja kujunenud?
Twerk on see kõige-kõige lemmikum. Street Salsa, Hip-Hop, Dance-Hall, olen neid kõiki proovinud. Tahaks veel breiktantsu õppida, et vürtsi juurde panna. (Muigab) Meeldivad sellised tantsud, kus saab tervet keha väristada. Trenni teen isegi kaks korda päevas.

Demons Girls Entertainment on konkreetselt sinu enda tantsugrupp.
Sinna kuuluvad praegu viis tüdrukut. Alati on muidugi uued ka sinna oodatud. Käime nendega koos rohkem kontsertidel ja festivalidel esinemas.

Tantsimine ja muusika käivad ühes, käsikäes. Millist muusikat eelistad?
Muusikat kuulan alates 80ndatest, selliseid lugusid, kus on rütmi ja head häält - et tahaks vastu seina lausa joosta!
Muusika peab alati olema, igas töökohas. See on tegelikult ainuke emotsioon, mida ma ei suuda kontrollida! Mulle on pakutud isegi DJ-ks õppima minna...

Sinu kohta on teada sedagi, et korraldad sellist vahvat üritust nagu iga-aastane bikiniautopesu.
See idee tuli tegelikult täiesti lambist. Eestis pole varem minu teada sellist asja olnud. Esimest korda tegime seda 20. augustil 2015. Siis me ei promonud seda eriti, siis me ei olnud selles ettevõtmises nii osavad...
(Naeratab) Kleepisime lihtsalt salaja flaiereid autodele. Meid oli kokku viis tüdrukut, meil polnud isegi õigeid bikiine, muusikatki polnud! Kakskümmend autot tuli sinna ühtekokku.
Teisel korral, eelmisel aastal, oli juba tunduvalt kõvem sõna. Kohal oli DJ, muusika mängis kõvasti. Seitse tüdrukut pesid ühtekokku seitsekümmend autot, siis oli julm järjekord!
(Naerab) Sai tantsida ja chillida. Auto pesemise eest tuli tüdrukule anda 40 eurot.
Sel aastal osales autopesuüritusel üheksa tüdrukut, autopesu maksis 50 eurot. Autosid tuli seekord ligi seitsekümmend. Võib öelda nii, et paduvihm tuli peale ja ilm rikkus kogu ürituse ära. Mitme tunni jooksul ei tulnud siis üldse autosid.
(Selgitab juurde.) Bikiinides autopesu ei ole üldse nii kerge kui arvatakse. Tuleb tööd teha mitu tundi järjest ja kontsades ja külma veega - lõpuks on kõigil tüdrukutel huuled sinised!

Teemat võiks ju veelgi põnevamaks aretada ja topless autopesu tegema hakata?
(Muiates) Ei, päris toplessi ei taha! Kindlasti mitte, see ei ole minu teema.

Sina ja mehed. Kuskilt võis lugeda, et oled vallaline ja huvitud meestest?
(Naerab) Sest ma ei ole huvitatud naistest! Mul oli hästi närviline elu, suhe ei toiminud. Kuid kokkuvõttes olen sellest ainult tugevamaks saanud, tunnen ennast praegu poole paremini.
Mul on viieaastane laps, tütar. 100 protsenti tahan teist last saada veel kah - millalgi tulevikus tahan, ma isegi tunnen seda!
(Veendunult.) Arvan, et tuleb veel see õige mees, olen väga enesekindel.

Sinu iseloomu parim pool.
Olen suure südamega inimene, meeldib head teha. Olen väga aus ja rõõmsameelne.

Märkan sinu kehal tätoveeringuid, on neil mingi kindel lugu pajatada?
Mul on kokku koguni kaheksa tätoveeringut. Kõik need olen teinud lihtsalt enda jaoks. Esimese tegin aastal 2010 Tallinna kolides, käe peale.
Tätoveeringutest ei ole ma veel ära tüdinenud, kuigi võib-olla enam juurde ei tee.
Käel on mul ingel - õigemini inglitiivad - näitab, et ingel on alati olnud mu kõrval.
Rinna juures on püstol - näitab, et võin olla vahepeal ohtlik inimene!
Sõrmel on lihtsalt lõpmatuse märk...

Eesti poliitikutest ja nende vempudest mida arvad?
See, mis see Rõivas praegu korraldas! Ta peaks aru saama, et ta on tähtis inimene, et teda igal pool jälgitakse. Sihukesi asju nagu tema korda saatis, ei poolda ma üldse!

Vaba aeg ja erihobid?
Filmisõltuvus on mul olnud, aastal 2011. Ei suuda filmide vaatamist kuidagi lõpetada, vaatan mitu filmi järjest, muud ei teegi. Võtsin seetõttu siis koguni kümme kilo juurde! Sõbranna aitas mul lõpuks asjast jagu saada.
Tai-poksiga olen kah tegelenud - see on omamoodi kunst. Jõusaalis käin mitu korda nädalas.
Iga kuu käin veel loomavarjupaigas.
(Naerab) Kindlasti leiutan veel midagi!

On sul endalgi mõni armas koduloom, kass või koer näiteks?
Kass on, tavaline kass, facebooki kaudu leidsin. Nimeks Sofia. On viis aastat olnud, kõigiga saab ka läbi.
(Hoogsalt.) Kohe tuleb ka koer, dobermann, minu iseloomuga sobib hästi. Cleopatra panen nimeks.

Ülo Külm

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
Fernada kredit 14.09.2018 21:47
Laenu oma tegevuse taaselustamiseks Tere, Kas teil on rahalisi probleeme? Laen aitab teid aidata! Õnneks on lahendus kõigile. meie agentuur pakub laenu 5000 kuni 500 000 000 euro ulatuses koos 3% intressimääraga, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 30 aasta pikkune laen. ärge kartke kontakteeruda kontoriga lisateabe saamiseks, oleme valmis vastama teie muredele 24h / 24h rahuloluks meie äri E-post: fernadagonsalo33@gmail.com
james evans 01.08.2018 02:07
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783