horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Brad Jurjens, "MMXIX", PJPK

Brad Jürjens on eesti-ameerika näitleja, filmitegija, kitarrist, muusik ja muusikaõpetaja, kõik kenasti ühes isikus koos. Sündinud Viljandis, tuntust kogunud muuhulgas Los Angeleses, liitus praeguseks 42-aastane multitalent eelmisel aastal kõrgustesse pürgiva ambitsioonika rokkansambliga Must Hunt.

Muide Jürjens toimetab poliitilisel maastikulgi, on liitunud EKRE-ga, mis teatud osa muusikahuvilisi tugevalt rõõmustab, teatud osa taas üldse mitte.
Seos filmikunstiga. Mänginud on Jürjens keskpärastes filmides "Hired Gun" ja "The Bank Job".
Lahe fakt: tal on Chihuahua tõugu koerake, kel nimeks Rambo!
Aga muusikast. Jürjensilt on senini ilmunud kaks stuudioalbumit. Esimene neist aastal 2017 ja nimeks "Deranged". Väidetavalt puhas metall. Eriti kõva sõna, et siin vastutab vokaali eest ülimalt andekas Jeff Scott Soto, kes varasemalt talenti näidanud rootslaste Talismanis ja absoluutsesse kõrgliigasse kuuluvas sakslaste bändis Axel Rudi Pell.
Eelmise aasta lõpupoole ilmunud "MMXIX" on debüütalbumiga võrreldes teisest mastist. Tinglikult öeldes on tegemist jõulualbumiga, kuid otsest jõulutunnetust kõikidest paladest välja lugeda ei oska.
Vahest rohkem tähelepanu on saanud lugu "Ta kuuleb ja näeb", kus kaasa teeb piltilus Merit Männiste.
"Esimene laul üle 22 aasta, mille ma Eestis kirjutanud ja salvestanud olen. Peeter Kaljuste ja minu esimene koostöö," annab Jürjens ise teada.
Mis aga Männistesse puutub, siis olevat koostööd varemgi tehtud. Sellelsamal plaadil saab Männistet kuulda veel kahel korral: "Püha öö (Silent Night)" ja lisalool "Silent Night".
Nimekatest artistidest on kampa võetud ka Marek Sadam, tema häält kuuleb loos "Kas kuulsite".
Nüüd leegiheitjast tuld peale. Ütleme nii, et Hollywoodiski tegutseva muusiku album võiks tunduvalt etem olla. Tuleks lihtsalt vokaal maha tõmmata, sest see ei pääse antud juhul sobivasti mõjule.
Puhtal kujul instrumentaalalbum oleks sobinud paremini, sest kitarritöö on tõepoolest läbivalt mõjus.
Plaadiümbris eraldi üksusena on pilkupüüdev, kirev, küllaltki muljetavaldav.

Hinne: 6/10

Ülo Külm

 

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
polkmjn 01.07.2020 01:22
Loe minu tunnistust Minu nimi on Jack ALEX. Ma käisin veebis ja sattusin JOSE Luisi laenu väljaandesse, kus öeldakse, et laenufirma annab elanikkonnale laenu väga madala intressimääraga. Niisiis, võtsin ettevõttega ühendust tema e-posti teel: (joseluisloans@gmail.com) mida taotlesin 25 000 euro suuruseks laenuks kaheks aastaks. Ettevõte vastas mulle ja saatis mulle kõik tema ettevõtte tingimused, mida ma olin lugenud, ja nõustusin nendega, et nad ei maksa mingit tasu. Pärast oma laenutaotluse kinnitamist sain oma pangast teatise, et minu pangakontole kantud 25 000 euroga lõpetasin laenu tagasimaksmise 18. detsembril enne koroonapuhangu algust. Tahaksin kasutada võimalust ja saata sõnum kõigile, kes otsivad Internetist usaldusväärset eralaenu pakkujat, et taotleda e-posti teel jose luisi laenu: (joseluisloans@gmail.com), võite ka nendega ühendust võtta rakenduses Whats: (+13075431042)