horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

DJ Khaled, "Grateful", We The Best/Epic

Khaled Mohamed Khaled, laiemalt tuntud artistinime DJ Khaled all, on palestiina päritolu ameeriklane. Ta on arvestatav multitalent - nii plaadiprodutsent, raadiohääl, DJ kui ka lugude autor ühes isikus.

"DJ Khaled teeb sellist elektroonilist muusikat, EDM. Ta on DJ, kes remiksib muusikat kokku, ma ei tea täpselt, kui palju ta ise laulab. Noorte seas on ta küllaltki populaarne," teadis tuttav noorik rääkida.
DJ Khaledi juunis ilmunud kümnes stuudioalbum "Grateful" kulgeb peamiselt hip hopi, R&B ja Trapi radadel. Tegemist on duubelplaadiga, kuhu muusikat kokku kuhjatud üle kaheksakümne minuti.
Uskumatult palju on kaasatud tuntud külalismuusikui: Beyonce, Jay-Z, Rihanna, Nicky Minaj, Alicia Keys, Lil Wayne, Justin Bieber, Future, Calvin Harris,Travis Scott, Rick Ross, Migos...
Härra DJ Khaled on otsustanud eriliselt panustada oma vähem kui aastavanusele pojale - temast vaat´et staari tehes. "Asahd, my son. I love You, Thank You God!" kõlab imalavõitu ülistus.
Asahd Tuck Khaled on lõputult poseerima sätitud - koos isaga ja ilma - kõikvõimalikel albumiga seotud singlitel ja loomulikult selle endagi mahukal voldikul. Pisipojale on kätte mängitud koguni "plaadiprodutsendi" roll ja loos "Asahd Talk (Thank You Asahd)" kuuleb isa kiidukõnet tema aadressil ja lapse naeru!
Muusikalises mõttes on kogu asi muidugi šedöövrist ilmatuma kaugel. Sellised piisavalt ropu sõnastusega ja pigem räpi juurde kuuluvate tüüpiliste mürtsuvate biitidega lahendused sobivad kindlasti rohkem ameerika kultimulti ruumi kui Euroopasse "maitsmiseks ja maiustamiseks". Samas ööklubides ja seal väheke joogise peaga tantsimiseks - miks mitte, selleks kõlbab DJ Khaled küll.
Häirib muidugi veel paljude lugude sees korduv DJ Khaledi nime hüüdmine ja fraasi We The Best (Music) korrutamine.
Põhisinglina esmalt väljastatud "Shining", kus tugijõududeks Beyonce ja Jay Z, on vahest ainuke eredam valguskiir antud krobedal maastikul.
Müügiedu koha pealt DJ Khaledil muretsemiseks põhjust pole. Tõestuseks kasvõi topeltesikoht Ameerikas, US Billboard 200 ja US Billboard R&B/Hip Hop Albums. Kuidas aga toode "viikingitemaal" Norras - kus nagu me teame ilma teevad tõenäoliselt maailma kõige koledamad ekstreemsemad metallibändid - ennast pjedestaali kõrgeimasse tippu ronis, on täiesti arusaamatu.

Hinne: 5/10

Ülo Külm

 

0 kommentaari Lisa kommentaar