horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Edu ei mahtunud ellu ära

„Elasin oma unistuste elu, kuid olin nii õnnetu, et see oleks mu peaaegu murdnud,” tunnistab Margot.

Ilus, tark ja särav Margot kuulub mu edukamate sõbrataride hulka. Silmini äri, silmini tegutsemisvalmidus. Korralikud diplomid ja hea töökoht, suurepärane pereelu ja kaunis kodu. Aga mida arvab selle ilu ja rikkuse perenaine ise?
„Oma sõprade arvates elan ma unistuste elu – nii töö kui ka eraeluga on mul vedanud. Töötan edukas ettevõttes Balti regiooni müügijuhina. Kandidaate sellele kohale oli kolmest riigist ja just minu haridus, töökogemus ja visioon osutusid kõige paremateks.
Mul on suurepärane abikaasa ning kaks nutikat ja ilusat tütart. Meil on ilus kodu ning meile meeldib koos aega veeta.
Ometi olen ma tundnud, et mul on nii-nii raske, ma ei tule enam oma ilusa ja aktiivse elu haldamisega toime.
Kohe selgitan, kuidas see kõik nii kujunes. Nimelt on mu töö nii pingeline, täis erinevaid kokkuleppeid, tähtaegu ja mitmes keeles suhtlemist, et kui tööpäev läbi saab, tahaksin sulguda väikesesse kinnisesse tuppa ja lihtsalt olla. Vaikuses. Võib-olla kunagi, kui vaikust juba küllalt nauditud, paneksin mängima vaikse muusika...”

Õnn, mida ei suuda nautida
„... Aga tegelikult viskuvad mulle koduuksest sisse astumise järel kaela mu tütred. Kullatükikesed, päikesekiirekesed, kelle nimel oleksin valmis tegema ükskõik mida... Ainult mitte kuulama rõõmsat juttu ning ise kaasa jutustama.
Polnud ka võimalik paluda meest, et ta tegeleks lastega pisut rohkem, sest ta tegeles nendega niigi kordi rohkem kui mina. Viis lasteaeda ja kooli, tõi sealt ära, vastutas selle eest, et külmkapp oleks täis, õiged joonistusvahendid ja dressid ja kõik muu vajalik koolikotis ning kapis oleks piisavalt puhtaid riideid. Lisaks sellele teenis ta raamatupidajana ka korralikku palka...
Mees ütles mulle korduvalt, et ta saab aru, et minu töö on pingeline, ei mahu ajaraamidesse ja eeldab palju komandeeringuid. Et tema teeb hea meelega ka kogu „tagalatöö” – olgu mina vaid nende rõõmus ja päikeseline emme.
Ja just seda, – oh häbi! – ma ei suutnud. Olin koju jõudes energiast tühi, meelekohtades tuikas valu ning oma kallite laste eest oleksin end meeleldi vannituppa luku taha pannud. Piinlik tunnistada, aga mõnikord paningi. Olin alailma morn ja rangem kui mu head lapsed vajanuks. Kui nad aga lärmasid ja tülitsesid, mida parimateski peredes ette tuleb, tekitas see minus täiesti ebamõistlikult suurt pahameelt.”

Määratlematu röövlind
Oli taas üks päev, kus Margot pidi kiiresti Kaunasesse jõudma. Et sinna pidi jõudma ka suur kaubikutäis tooteid, valis naine lennujaama asemel sõidu kaubikuga. Istus enne varavalget rooli ja läks. Tütrekesed-kullatükikesed magasid, nende suurepärane isa samuti.
Eesti-Läti piiril sõi naine hommikueine, jõi suure kohvi ning värskendas end kraani all. Ja kiirustas taas rooli, sest aega polnud raisata.
„Ootamatult lendas minu autost ülinapilt mööda üks suur lind. Pistrik? Kotkas? Ei tea, loodus pole mu tugev külg. Oli ime, et ta ei lennanud esiklaasi. Oli ime, et ma ei sõitnud teelt välja, sest korraks ei näinud ma midagi.
Parkisin auto teeservale ja püüdsin rahuneda. Niimoodi, omaette ja vaikuses, polnud ma kaua istunud ja ilmselt olingi just sellisest ajast oma elus puudust tundnud.
Mõtlesin paljudest asjadest. Kui habras on tegelikult elu. Kui vähe sõltub mõnikord sellest, mida me ise teeme. Võid küll olla „oma saatuse sepp”, aga siis tuleb ei-tea-kust üks pirakas suleline, ja kõik võib olla selle hetkega lõppenud.
Sain aru, kui palju head on minu elus. Ja kui vähe olen ma osanud selle eest olla tänulik!
Sealsamas maanteeservas võtsin mobiili ja toksisin mehele sõnumi: „Kallis, ma armastan Sind nii väga!”
Hetke pärast tuli vastus: „Mis juhtus? PS Mina sind ka!”
„Midagi ei juhtunud,” valetasin pisut. „Lihtsalt armastan!”
Me polnud kunagi varem niimoodi sms-inud. Kui mehelt tuli ühesõnaline vastus: „Musi!” oli mul tunne, nagu oleksin uuesti teismeline ja armunud.
Sõitsin edasi, liblikad kõhus ja lauluviis huulil,” meenutab Margot.

Otsus hakata õnnelikuks
Leedus said asjad aetud. Naine kaalus küll korraks, et võtaks hotelli toa ja magaks end välja, samas aga teadis ta, et võõras ruum võõraste linadega ei ole see koht, kus ta rahulikult magada suudaks. Ei, ja veel kord ei – jõudu ju veel oli.
„Jõudsin koju järgmise päeva varahommikul. Õnneks oli laupäev. Ja selle asemel, et rampväsinuna voodisse vajuda, hakkasin ma pannkooke tegema. Olgu mu perel rõõmu sellest, et ema on kodus!”
Margot muigab, et laste ja mehe jahmatus oli suur. Pliidi juures nähti Magotit ju haruharva, rõõmsalt naermas samuti mitte just tihti...
Margot ise kinnitab, et otsus hakata õnnelikuks naiseks ja emaks on tema elu tähtsaim. Veel olulisem, kui õige haridus, õige töö ja õige mees kokku!
„See, mida ma tahan öelda, on väga lihtne. Elurõõm on tihti vaid otsuse küsimus. Ja selle otsuse tegemiseks pole tegelikult vaja sattuda liikluses ohuolukorda.
Ma arvasin, et ma ei suuda oma elu kontrollida, aga see ei ole nii. Midagi pole muutunud. Peale minu enda! Ma olen endiselt Balti regiooni müügijuht. Ma olen endiselt oma lärmakate ja ilusate tütarde ema. Need rollid ei sega enam teineteist, vaid täiendavad.
Et mis sai minu unistusest vaikuses viibimise ja meditatiivse muusika teemal? Ma täitsin ka selle – kahel päeval nädalas käin lõunatunnil joogastuudios. Otse uskumatu, kui palju energiat saan tänu harjutustele ja sealsele õhustikule.
Peavalud on kadunud. Seks viib seitsmendasse taevasse ja minu lastel on päikeseline emme, kellest nad varem ilma pidid olema.”

Helen Mandel

6 kommentaari Lisa kommentaar
  
Linda Mark 11.02.2020 13:57
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 14:04
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
eve eve 06.08.2018 13:24
laenupakkumine üksikisikutele, kes vajavad rahastamist mikrokrediidi struktuur Oleme välja kujunenud ja aastate jooksul aastad on välja töötanud sügava arusaamise teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide käsitlemisele õiglane ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teie vastutusele selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. meie moto on aidata sind, klient, olenemata teie vajadustest. Me pakkuda laene vahemikus 1000 kuni 5 000 000 000 eurot. Taotlused töödeldakse "mitte kohustusena.  Pakume laenu kindla intressimääraga kõigi laenutüüpide jaoks.    Palun, kui olete huvitatud meie teenusest Täida taotleja vorm ja saatke see meile e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Leppige meiega kokku evexves@gmail.com FINANCIAL CORPORATION'is on meie rahulolu meie peamine mure.
james evans 01.08.2018 01:45
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783
eve eve 31.07.2018 13:58
laenupakkumine üksikisikutele, kes vajavad rahastamist mikrokrediidi struktuur Oleme välja kujunenud ja aastate jooksul aastad on välja töötanud sügava arusaamise teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide käsitlemisele õiglane ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teie vastutusele selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. meie moto on aidata sind, klient, olenemata teie vajadustest. Me pakkuda laene vahemikus 1000 kuni 5 000 000 000 eurot. Taotlused töödeldakse "mitte kohustusena.  Pakume laenu kindla intressimääraga kõigi laenutüüpide jaoks.    Palun, kui olete huvitatud meie teenusest Täida taotleja vorm ja saatke see meile e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Leppige meiega kokku evexves@gmail.com FINANCIAL CORPORATION'is on meie rahulolu meie peamine mure.
eve eve 31.07.2018 13:58
laenupakkumine üksikisikutele, kes vajavad rahastamist mikrokrediidi struktuur Oleme välja kujunenud ja aastate jooksul aastad on välja töötanud sügava arusaamise teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide käsitlemisele õiglane ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teie vastutusele selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. meie moto on aidata sind, klient, olenemata teie vajadustest. Me pakkuda laene vahemikus 1000 kuni 5 000 000 000 eurot. Taotlused töödeldakse "mitte kohustusena.  Pakume laenu kindla intressimääraga kõigi laenutüüpide jaoks.    Palun, kui olete huvitatud meie teenusest Täida taotleja vorm ja saatke see meile e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Leppige meiega kokku evexves@gmail.com FINANCIAL CORPORATION'is on meie rahulolu meie peamine mure.