horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Eesti meeste suurimad saladused

Me hoiame kõik endas saladusi, mida isegi teise ilma minnes ei soovi avalikustada. Kuid kas mehed peidavad endas suuremaid saladusi kui naised? Psühholoogid üle kogu maailma on läbi viinud uurimustöid ning intervjuusid, kus püütakse aru saada meesterahvaste vaos hoitud arvamusi ning saladusi. 

Teaduslikud faktid tõestavad, et naisterahvad väljendavad end palju emotsionaalsemalt kui mehed teevad. Üheks kindlaks põhjuseks kindlasti emaks olemise põhimõte. Kuna laste kasvatamine nõuab endast nii füüsilist kui ka vaimset vormi, siis suudavad naisterahvad õpetada lastele ka seda tüüp kaasnevusi.

Meesterahvad aga väljendavad end pigem füüsiliselt, sest tänu tegudele toimuvad ka muutused. Meeste harjumused põhinevad varasemalt vanematelt saadud kogemustele. Naiste kohtlemine, lastega suhtlemine, koolielule põhinevad rutiinid, töö ning käimine ning suhete kujunemine on tihtipeale pärit juba kaugest lapsepõlvest. Kuidas hoiavad mehed aga saladusi ning millised on takistused? 

 

a. Kiivalt hoitud valed tegevused - meesterahvas ei soovi avaldada oma sõpradele ning kaasale valesti tehtud otsuseid ning tegevusi, sest sel puhul avalikustub tema nõrk koht. Eesti mehed ei ole küll kõige suuremad jutupaunikud, ning ka sõprade eest hoitakse saladuses ka kõige vähemal määral valesti tehtud otsused. Põhjamaalastena tuntud jäine suhtumine ei puudu ka Eesti meeste varamust ning sel puhul jäetakse sõpradele ja tuttavatele rääkimata ka suured õnnestumised.

 

b. Tunded ja emotsioonid- Eesti mees ei avalda tihtipeale kohe oma tundeid ning emotsioone, sest mehelikult kohaselt tuleks püsida tugeva ning mõnikord saladuslikuna pikema perioodi jooksul. Mees ei tunnista oma naisele või kaasale oma reaalseid tundeid enne, kui mõõt on täis või teda surutakse tunnistama oma emotsioone (ka sel puhul võib ta valetada).

 

c. Kasutatud raha - reaalsed numbrid jäävad alati peidetuks näiteks auto remondi puhul. Ükski mees ei soovi tunnistada kui palju on ta kulutanud raha oma auto remondiks (see tähendab, et teisejärgulise esemena peres, kus esikohal on kodu kulutatakse rohkem raha oma masina remondiks, kui kodu korrashoiuks). Eesti mees hoiab ka saladusena, kui palju on raha kulunud tema alustatud kui lõpetamata hobide, casino võidu või investeeringute tarbeks.

d. Telefonis nuhkimine - kaaslase usaldus on üheks tugevama suhte nurgakiviks ning mees ei soovi kunagi tunnistada, kas on iial nuhkinud oma kallima telefonis. Tihtipeale teevad nad seda ka nii, et sellest ei jää ühtegi märki. Naised on selles aga osavamad kuid ei suuda hoiduda sellest hiljem rääkimisest.

e. Seksuaalsed ihad - mehed ei soovi tunnistada oma partnerile, et nende soovid voodis ja mujal on hoopis teistsugused kui naised seda arvavad. Salamisi nad aga naise pakutud võimalustega lepivad, kuid sooviksid siiski midagi erilisemat. Ekstreemsemateks näideteks on nn rough seks, mil mees naisele agressivsemalt läheneb. 

f. Unistused - kuigi unistada on ilus ja selle jagamine veelgi erutavam, siis kiivalt hoitud unistused viiakse endaga meeste poolt aga ka hauda kaasa. Näiteks võib tuua unistused uuest autost, majast, paremast naisest või millegist muust. Kuna häbi on ka tunnistada neid, ei avalikusta mees neid oma sõpradele ning perele. Kindlaks faktoriks sel puhul on hirm, millega on raske hiljem toime tulla.

0 kommentaari Lisa kommentaar