horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Eesti Missis Estonia 2017 Viktoria Borgmann: "Sügisel lähen maailma vallutama!"

„Mees loeb mu soove lausa silmist, sõbrad teevad komplimente ja kosmeetikafirma kutsus reklaamnäoks,” jutustab vastne Eesti iluduskuninganna Viktoria.

Kaalude tähtkujus sündinud võluv Viktoria Borgmann valiti tihedas konkurentsis selleaastaseks Eesti Missis Estoniaks. Varasemast on tal muide ette näidata teinegi võit iludusvõistlustelt, nimelt Miss Alutaguse tiitel.

Millest sai alguse sinu huvi iludusvõistluste vastu, kas oled varemgi mõnel osalenud?
Kohe peale keskooli lõpetamist asusin õppima ja töötama näitlejana Ida-Virumaal ja oli au osaleda iludusvõistlusel, kus sain Miss Alutaguse tiitli. Sellest sai alguse huvi ilumaailma vastu.
Tulles Tallinnasse aastal 1997, asusin õppima Ülikooli majanduse erialal ja paralleelselt Sixtina Modellikoolis, sealt olen saanud huvi fotodel poseerimise vastu. Kõik need aastad on mind köitnud lava, 10-aastaselt alustasin iluvõimlemise ja tantsimisega Viljandis ja juba 14- aastaselt hakkasin õppima teatrikunsti.
Olen töötanud näitlejana teatrites seitse aastat, nii Eesti lavadel kui ka Venemaal. Hiljem töötasin Narva Linnavalitsuses Noorsoo osakonnas sekretär-asjaajajana.
Aga lava kutsus mind tagasi ja Tallinnas, ülikoolis õppimise kõrvalt avasin enda Vikymodels modelli- ja tantsuagentuuri, kus olin ise ka treeneriks. Esinesime kümme aastat erinevates klubides nii üle kogu Eesti, kui ka Soomes, Norras ja teistes riikides.

Mis konkreetselt ajendas sind Eesti Missis Estoniast osa võtma? Selle suurim kasutegur sinu jaoks?
Nüüd, 20 aastat hiljem, tuttavad soovitasid tulla osalema Eesti Missis Estonia iludusvõistlusele ja ootamatult langes mulle sülle õnn võita see võistlus. Tiina Jantson on korraldanud seda võistlust juba 25 aastat. Ja minul on au saada juubeli Missiseks!
Iga väike tüdruk tahab tunda ennast printsessina ja iga naine tahab tunda ennast kuningannana ja nüüd mul avaneski võimalus tunda ennast kuningannana.
Kasutegur? Minu ilu märgatakse, mees tahab lugeda minu soove lausa silmist, sõbrad ja sõbrannad teevad komplimente, ütlevad, et olen seda tiitlit tõesti väärt ja isegi mind mitte tundvad inimesed räägivad ja kirjutavad minust - siis järelikult olen ma ihaldusväärne naine!

Kui pikk oli Eesti Missis Estonia iludusvõistluse ettevalmistusperiood, kui kõvasti finaaliks harjutama pidi?
Kuna kõik osavõtjad on nii õppivad kui ka hõivatud, töötavad inimesed, sai võimalikult minimaalse ajaga tehtud suur töö, proovipäevad olid pikad, intensiivsed ja tulemus väga hea.

Millises voorus ennast kõige kindlamini tundsid, milline sulle kõige raskemaks osutus?
Kõige kindlamini tundsin ennast talendivoorus, ühtegi rasket vooru minu jaoks ei eksisteerinud. Tunnen ennast laval väga kindlalt.

Kuidas kokkuvõttes ise oma esitus(t)ega rahule jäid? Nüüd tagantjärele mõeldes, tunned, et midagi võinuksid eelnevalt rohkemgi lihvida?
Jäin oma esitlusega väga rahule. Iga esinemine on erinev, Eesti Missis Estonialgi andsin endast parima.

Kui veendunud oma võidus olid, keda konkurentidest "ohtlikemaks" pidasid?
Kogu meie võistluse atmosfäär oli nii sõbralik ja positiivne, et me kordagi ei mõelnud omavahelise konkureerimise peale.

Kas Eesti Missis Estonia 2017 tiitel on jõudnud sinu elu juba mingil määral mõjutada?
Mulle on tulnud ettepanek olla eestimaise kosmeetikafirma “Blessix” reklaamnäoks. Juba on pakkunud oma abi üks sponsorfirma minu osavõtu finantseerimiseks maailmavõistlusele ja vastutasuks osalen nende reklaamikampaanias.

On sul plaanis edaspidigi veel mõnest iludusvõistlusest osa võtta?
Plaanis on võtta osa maailmas toimuvatest naistele mõeldud iludusvõistlustest.

Kuidas oma välimuse eest igapäevaselt hoolitsed, kui palju aega selleks keskmiselt kulub?
Iga endast lugupidav naine hoolitseb enda eest, ei ole olemas koledaid naisi, on hoolitsemata naised. Mul läheb sellele täpselt nii palju aega kui vaja, et minu nahk ja keha ennast igati hästi tunneksid.

Sinu riidekapi sisu, millised toonid riietuses domineerivad?
Mulle väga meeldivad erksad toonid, lemmik on kollane – päikese ja rõõmu värv, fuksiaroosa, kuldne ja beež. Aga üks klassikaline väike must kleit peab ka igal naisel kapis olema.

Meeldib sulle osturetkedel käia, kui tihti oma garderoobi uuendad?
Eks igale naisele meeldivad šopingud, aga ma väga vaatan ja kaalun, enne kui midagi soetan, pean olema kindlel, et see asi mind ikka ilusamaks muudab.

Millise riietuseseme endale viimati ostsid?
Viimati ostsin endale pikad õhtukleidid maailma iludusvõistlusele sõitmiseks.

Eesti Missis Estonia võistlusel kandsid väga efektset, ilusat kleiti. Kust selle endale leidsid, palju maksma läks?
Eesti Missis Estonia efektse võidukleidi ostsin Ameerikast ja kindlasti ei olnud see summa eriti suur. Eestis on pikkade kaunite kleitide hinnad palju kopsakamad.

Millised inimesed sulle meeldivad?
Mulle meeldivad rõõmsameelsed, positiivsed, sõbralikud ja aktiivsed inimesed. Meeldib inimestega suhelda.
Just meestest rääkides. Eesti mehe positiivsed ja negatiivsed küljed sinu arvates...
Eesti mehe positiivsed küljed: töökas, rahulik, oma pere eest hoolitsev, sportlik, naeratav. Negatiivsed: vahel liigagi rahulikud, natuke särtsu võiks rohkem olla.

Sinu kohta on teada, et armastad tantsida. Kui kaua oled tantsimisega tõsisemalt tegelenud?
Tantsimisega olen tegelenud terve elu, lapsepõlvest saati.

Millised tantsustiilid sulle endale rohkem sobivad?
Hetkel on võitnud minu südame ladina rütmid, salsa, bachata, kizomba, zouk ja Brasiilia samba. Eelmine aasta saavutasin Balti riikides kizomba võistlustel Lätis 3. koha. Hetkel valmistun väga suurele Samba Karnevalile minekuks Brasiiliasse, Rio de Janeirosse, mis toimub veebruaris 2018. Tihedad trennid toimuvad meil neli korda nädalas. Esimest korda lähevad tüdrukud Eestist esinema sellisele suurele karnevalile. Oleme väga elevil!

Välismaal oledki palju tantsinud. Räägi sellest natuke lähemalt...
Olen esinenud palju Soomes, Norras ja teistes riikides. Oli väga huvitav kogemus, kohtusime paljude erinevate huvitavate inimestega.

Mõni lahe lugu - aps, eriskummaline situatsioon jne - tantsimisega seoses?
Eks on palju naljakaid situatsioone juhtunud lavadel, nii topi kumm purunenud kui ka seelik seljast kukkunud.
Ja ükskord lava taga kostüüme vahetades ja kiirustades, üks tantsija tuligi välja ilma seelikuta - lihtsalt sükkpükstes! Olime laval nii hasardis, et ei märganudki seda ja publik võttis ka omaks, arvates, et äkki nii oligi mõeldud!

Kas vahetevahel käid ka ise mõnes Tallinna ööklubis pidutsemas? Millist ööklubi teistest etemaks pead?
Kuna olen palju töötanud ööklubides, ise ööklubidesse pidutsema ei kipu. Vabal ajal naudin rahuliku istumist ja suhtlemist sõpradega, tassikese tee kõrvalt kuskil meeldivas kohvikus või salsat tantsides.

Sinu iseloomu plussid ja miinused?
Minu iseloomu plussid: sõbralik, aktiivne, abivalmis ja väga kohusetundlik. Minu iseloomu miinused: võtan liiga palju kohustusi endale kaela, seetõttu lähen liiga hilja magama, et jõuda kõik ära teha.

Mis sulle tänapäeva Eestis meeldib, mis mitte?
Võrreldes kogu ülejäänud Eu­roopaga on Eestis üsna turvaline! Aga muidugi miinuseks on see, et palgad on võrreldes teiste Euroopa riikidega palju väiksemad ja pensionid peaaegu olematud!

Milline poliitiline partei või poliitik on sulle enim sümpaatne?
Ma loodan, et tuleb veel selline partei, mis seisab tavainimeste huvide eest.

Eelmisel nädalal tekitas suurt kära nn. seksuaalvähemuste paraad Tallinnas. Kuidas ise geidesse-lesbidesse suhtud, kas nende marsi lubamine oli põhjendatud või mitte?
Mis vahet on, kas inimene on valget, musta või kollast värvi, hetero või gei - kõik on ühtemoodi inimesed.

Oled sa sel suhteliselt jahedal suvel juba kusagil rannas päevitamas või ujumas käinud?
Randa päevitama ega ujuma pole sel aastal veel jõudnud.

Millistest suve teise poole (kultuuri)üritustest plaanid kindlasti osa saada?
Soovin minna Stingi kontserdile, mis toimub septembris.

Kuidas üldse oma vähest vaba aega sisustad, on sul näiteks mõni põnev hobi?
Tants ongi minu suurim hobi.

Milline muusika sulle meeldib, millisest kontserdist viimati suurima elamuse said?
Mulle meeldib erinev muusika, klassikast ladina rütmideni välja. Suurima elamuse sain maailmakuulsa Andrea Bocelli kontserdil.

Kui kodust väljud, siis millised asjad/esemed endaga alati kaasa võtad, käekotti paned?
Käekotis on alati minu lemmik vana väike Sony fotokaamera, sest armastan ise ka väga pilte teha.

Mida sügis endaga kaasa toob?
Sügisel lähen maailma vallutama Hiina Missis Globe iludusvõistlusele ja hetkel teen palju tööd selle nimel.
Kulturist Ott Kivikas aitab mul veel paremasse vormi saada, teen kolm korda nädalas jõusaalis trenne professionaali pilgu all.

Ülo Külm Fotod: Erakogu

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
james evans 01.08.2018 02:14
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783