horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Ema ja õiged sõbrad toetasid mind alati!

Vaido Neigaus on noor muusik, kes ei tee saladust oma seksuaalsetest eelistustest – talle meeldivad nii naised kui ka mehed.

Millal sa tundsid, et oled bi-seksuaalne?
Arvan, et võisin olla 14 aastane, kui sain aru, et midagi on teistmoodi.

Kas oled ka mõne naisterahvaga intiimsuhtes olnud?
Jah, ikka!

Kas sinu vanemad avastasid ise, et oled bi-meelne, või pidid neile seda ise ütlema?
Ma kasvasin üles ilma isata. Mu ema sai sellest väga ammu aru, et ma olen selline väga eriline poeg ja ta ütles mulle alati, et tähtis on see, mis mulle meeldib. See põdemine on mõttetu, sest tekitab liialt stressi ja loomulikult ma rääkisin sellest ka emale. Kõik oli väga chill! Ema toetas mind minu valikutes ja õiged sõbrad tegid sedasama. Paraku on neid inimesi, kes pärast teada saamist kadusid, kuid see on nende kaotus.

Kui noorelt sa olid esimest korda intiimsuhes teise mehega ning kuidas see aset leidis?
Päris detailidest ma rääkima ei hakka.

Kas oled käinud ka mõnes geibaaris niiöelda omale kedagi "lantimas"?
Klubisse ma lähen selle mõttega, et tantsida või lihtsalt veidi rihma lõdvaks lasta. Mis puutub lantimisse, siis ma ei ole seda tüüpi mees. Üheöösuhted ei ole minu jaoks ning selline käitumisviis on odav! Mu kõrvale on vaja kindlat inimest kes hoiab mind kahe jalaga maapeal ning ma usun, et klubist ma seda inimest ei leia.

Meedias oli hiljuti uudis, et kihlusid teise mehega. Millal ja kuidas sa endale kihlatu leidsid?
Ma leidsin ta sotsiaalmeediast ja see oli aastal 2016.

Tegeled ka laulmisega, aga samas raadiojaamad keelduvad sinu laule mängimast. Miks see sinu arvates nii on?
Tegelen endiselt veel muusikaga ja ma ei tea mis telgitagusest raadiost sa räägid, sest asi pole kindlasti selles, et ei mängita, vaid mina ja MJProduction valime ikka väga, mis raadio minu lugusid üldse mängida võiks. Esikohal on siiski suuremad raadiod. Näiteks minu kõige uuem singel "Nii kuum on see öö", mida youtubest ei leia, mängib Power Hit Raadios.

Elad nüüd Soomes. Millal ja miks otsustasid Eestist ära kolida?
Ma plaanisin teha muusikast väikese pausi ja lihtsalt puhata juba enne seda kui Soome kolisin, sest ma olin väsinud absoluutselt kõigest. Inimestest ja elust Eestis. Uurisin võimalusi, et mida või kuhu minna ning väga hea võimalus oleks olnud minna vabatahtlikuks kusagile välismaale. Järsku tabas mind aga ootamatult Amori nool ja see meeletult hea tunne muutis kardinaalselt ka minu otsuse minna vabatahtlikuks. Kolisin ära umbes pool aastat tagasi ning see otsus tuli kiirelt, sest ma leidsin omale inimese kellega ma olen õnnelik.

Kas Soomes on lihtsam sul lauljana läbi lüüa ja kas mõni sealne raadiojaam sinu laule ka mängib?
Soomes see nii lihtne ei ole, sest siin käivad asjad ikka väga teistmoodi, kuid siin on üks raadio, mis mängib mu lugusid.

Kuidas su kihlatu suhtub sinu lauludesse?
Talle meeldivad, kuid vahel pean ma tõlkima, millest need lood räägivad.

Kui sul oleks võimalus uuesti sündida, siis kas tahaksid sündida mehe või naisena ja miks selline otsus?
Kindlasti mehena, sest ma olen rahul endaga ja ma ei muudaks seda.

Hillar Kohv

Täispikka intervjuud Vaido Neigausiga saab lugeda järgmisest ajakirjast „Saatus&Saladused”, mis ilmub juba augusti algul.

 

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
Fernada kredit 14.09.2018 21:52
Laenu oma tegevuse taaselustamiseks Tere, Kas teil on rahalisi probleeme? Laen aitab teid aidata! Õnneks on lahendus kõigile. meie agentuur pakub laenu 5000 kuni 500 000 000 euro ulatuses koos 3% intressimääraga, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 30 aasta pikkune laen. ärge kartke kontakteeruda kontoriga lisateabe saamiseks, oleme valmis vastama teie muredele 24h / 24h rahuloluks meie äri E-post: fernadagonsalo33@gmail.com
james evans 01.08.2018 02:19
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783