horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Ervin Hurt: „Ärge laske teistel enestele piire seada!”

Muusik ja tervendaja Ervin Hurt on leidnud nii tuliseid järgijaid kui ka vähemalt sama tuliseid vastaseid. Kuidas kuulsuse ja kurikuulsusega toime tulla, sellest täna räägimegi.

Hiljutises "Kuuuurijas" oli mingi probleem kodanik Kaljul ning selles loos oli ka sul roll. Ehk räägid täpsemalt, et milline on Kalju probleem ning kuidas ta saaks sellest lahti?
Tõesti vastab tõele, et selline asi juhtus. Mõttes nimetan seda isegi selgeltnägijate tuleproovi lisakatseks. Kahjuks on telesaadetel ajalised piirid ja nii juhtub, et mõnikord jääb oluline asi ütlemata. Sellist olukorda, nagu saates oli, on väga raske kommenteerida. Seda enam, kui tead, et pole midagi sellist teinud, milles sind süüdistatakse.

Kuidas see lugu edasi arenes?
Mulle pakuti võimalust Kaljuga kohtuda ja seda ma ka tegin. See, mida ma kogesin, oli mulle väga hirmutav. Usun,et see olukord tuli ka saates välja. Ma ei ole väga nutja inimene. See tunne , mida ma seal kogesin, lõi aga mind tugevalt rivist välja ja tõi pisarad silma. Ma tajusin palju hirmu, viha ja samas ka suurt süütunnet. Olen kunagi kohtunud inimesega, kes on tapnud teise inimese. See tunne oli just samasugune. Mul ei ole muidugi mingit alust kedagi süüdistada. Lihtsalt räägin oma tajudest.

Mida tajud selle kohta siis ütlevad?
Arvan, et läbi selgeltnägijate tuleproovi saate olen ma oma tajude adekvaatsust natuke tõestanud. Igal inimesel on oma hämaram pool ja sügavad saladused. Kui meie teod on olnud kurjad, siis võivad need samad teod hakata meid hävitama. Mulle tundub, et just nii oli selles loos juhtunud. On väga inimlik, et me hakkame süüdistama kõiki teisi ja ei suuda endale peeglis otsa vaadata. Sellised lood on väga kurvad, aga ka väga õpetlikud.

Mida kõrvaltvaataja sellest õppida saab?
Me peame teadma, et kui me teeme halba ja kurja, siis varem või hiljem pöördub see meile tagasi. Selline asi võib inimesi väga ootamatult ja raskelt tabada. Hirm, muutunud tajud ja tunded on väike osa sellest, mis võib juhtuda. Kalju tajus seda deemonina, mille peegeldus ta ise tegelikult on. Siin kutsungi inimesi veelkord üles, et ärge tehke teistele seda, mida ise ei taha, et teile tehakse.

Saatelõigus oli juttu ka rahast. 200 ja 2.48. Ehk kommenteerid ka seda?
Ma seda lõiku ei kommenteeriks, sest seal oli kõik vale.

Mis on kaugreiki, ehk räägid sellegi lahti?
Reiki on väga põnev asi. Reiki on jaapanlase Mikao Usui poolt 20. sajandi algul välja töötatud vaimne tehnika, mis selle praktiseerijate väitel aitab parandada inimese vaimset ja füüsilist seisundit. Ma nimetaks seda väga heaks teraapiaks. Minu kogemus aga ütleb seda, et kui inimene on väga palju negatiivsust ja pingeid täis, siis võivad tekkida kõrvalmõjud. Ütleme nii, et kui klaasi põhjas on settinud soga, siis seda segades läheb kogu vesi klaasis sogaseks.

Kuidas sel juhul inimest aidata saab?
Selle sogaga peaks inimene ise tegelema ja mitte hakkama otsima põhjusi teistes inimestes. See näitab meie valet mõtlemist, tegusid ja maha surutud pingeid. Nii nagu hüpnoosiseansi eel võetakse inimeselt informeerimeise ja võimalike kõrvaltoimete kohta allkiri, peaks seda tegema ka reiki puhul. Tänapäev maailm on läinud juba selliseks, et me otsime vigu ainult teistes, kui meie enda mina meile ennast ilmutab.

Ühel minu tuttaval kippusid küülikud pidevalt surema ning tema elukohas pidi olema maha maetud mingi needusetoru. Kas needusetoru on võimalik kahjutuks teha ka ilma, et selle maast välja kaevata ja põletada?
Selle kohta ma räägiks ühe tõestisündinud loo. Elasid kaks naabrit. Ühel oli koer ja teisel jänes. Ühel õhtul näevad koeraomanikud, et koer tuleb ja lõugade vahel on surnud jänes, kes kuulus naabrile. Tekkis tohutu paanika. Kuidas me edaspidi naabrile otsa vaatame jne.
Pererahval tekkis kaval mõte. Nad võtsid surnud jänese pesid ja föönitasid ja viisin öövarjus jänese naabri aias asuvasse puuri tagasi. Möödus nädal ja jänese omanikust naaber räägib: tead, meiega juhtus uskumatu asi. Meie jänku suri ja me matsime ta aianurka maha. Te ei kujuta ette, aga jänes tuli ise uuesti puuri tagasi!
Vahest me kipume selliseid asju seletama endale väga müstiliselt. Välja võib tulla aga hoopis maisem lugu, nagu see juhtum, mida kirjeldasin. Võimalik, et mingi viirus või mürgitus, neid põhjusi võib olla maiseid ja väga palju.

Kas selgeltnägijate tuleproovi saade tuleb taas?
Ma usun küll, et tuleb. Saade oli eelmisel aastal väga populaarne ja jõudis isegi telesaadete edetabelis TOP 10 sisse. Olen kindel, et osalejatest ei tule puudust. Nii, et jääme põnevusega ootama. Omalt poolt soovitan kindlasti panna oma võimed proovile, kui te neid tajute. Ma ei kahetse saates osalemist, see oli hindamatu kogemus.
Oled viimase aasta jooksul palju meedias figureerinud. Millised on olnud kogemused, mis sellega seotud?
Paljud ihkavad tuntust ja kuulsust. Aga kindlasti on siin ka oma miinused. Mina olen seda tähelepanu rohkem huumoriga võtnud. Poes ikka vaadatakse, et mis ma ostukorvi panen. Hiljuti juhtus vahva lugu apteegis. Peale India-reisi olin natuke rivist väljas. Pikk lennusõit, ajavahe ja kliima muutus. Käisin apteegis ostmas peavalurohtu, sest raske oli olla. Hiljem kuulsin ühelt proualt, et tema naaber oli olnud see apteeker, kes mulle rohtu müüs. Kogu nende elamukvartal oli juttu täis, et näe, ise tervendaja, aga käib apteegis rohtu ostmas.

See on ju rohkem apteekri kui sinu mure?
Muidugi on see halb, et sellised inimesed sellistes kohtades töötavad. Selline apteeker saab ju meie isikuandmetele ligi ja võib neid kasutada pahatahtlikult. Tegelikult peaks olema apteekritel sama konfidentsiaalsuse nõue nagu arstidel.

Palun mõni kuulsuse või kurikuulsusega seotud lugu veel!
Mind kutsuti esinema Viljandi linna. Päriti kõik, et mida mul esinemiseks vaja jne. Võeti isegi suurem saal. Tundsin, et olen sinna väga oodatud. Valmistasin materjalid ette ja sorteerisin pilte, mida näidata. Kõik oli nii kena. Pidin sellel päeval nagunii Viljandis käima, siis omalt poolt olin valmis tegema selle kohtumise heast tahtest. Mingit piletit ega esinemistasu ma ei küsinud. Plaan oli rääkida india reisist, loodusest ja inimestest. Ühesõnaga selline reisijutt. Peale Kuuuurija saadet oli hommikul postkastis ürituse korraldajalt lakooniline e-mail. Otsustasime, et te ei sobi meile esinema. Uskumatu aga tõsi, kui kerge on moonutada tõde ja inimeste arvamust. Sellised ametnikud on meil.

Ja kohtumist inimestega ei toimunudki?
Hiljem kohtumisõhtu Mulgimaa pealinnas siiski toimus, sest inimesed tahtsid minuga kohtuda.

Mida plaanid edasi teha?
Olen aastaid inimestega suhtlenud läbi teleekraani. Mul oli ammu plaan, et tahaks ka kohtuda inimestega silmas silma. Sellel aastal hakkasin oma plaani realiseerima. Mul on olnud juba palju ja väga toredaid kohtumisi. Neid on veel palju ootamas ees. Üks asi teeb mind natuke kurvaks. Meil Eestis plaanitakse tõsta pensioniiga, aga samas on pensionäridesse suhtumine meie ühiskonnas väga halvustav. Tihti suhtutakse nendesse alavääristavalt ja kurjalt. Me kõik saame kord vanaks. Ja tegelikult ei osata meie ühiskonnas enam hinnata elukogenud inimeste elutarkuse väärtust. Ka minu loengutel on käinud palju elukogenud inimesi. Nende maailma tunnetus on avaram, ja osatakse hinnata igasuguseid põliseid tarkusi. Olgu need pärit siis meie või india rahvalt. Neid tarkusi olen ma ka oma loengutes püüdnud edasi kanda.

Soovid sa ka midagi südamelt ära öelda?
Meil on kätte võidetud aeg, kus võime elada ja uskuda vabalt. Ärge laske endale uusi piire ette seada.

Hillar Kohv

16 kommentaari Lisa kommentaar
  
Maria Leydi 22.10.2020 13:29
TERE TULEMAST: TÕSISTE JA AUSATE ISIKUTE VÕRDLUS Online. Laenupakkumine üksikisikute vahel Kiire kiirlaen teie murede lõpetamiseks vähem kui 72 tunniga Teil on oma pangast keelatud ja kõik teie katsed teistes ja teistes finantsasutustes pole seni teie halva krediidi või teiste tõttu midagi andnud ärge muretsege, võtke minuga ühendust ja vähem kui 72 tunni pärast mõistliku kiirusega 2% aastas ja teile sobiva tagasimakseaja kohta annan teile laenu, mis päästab teie elu. Palun võtke minuga ühendust e-posti teel: marialeydi06@gmail.com
Linda Mark 11.02.2020 14:01
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
Szandor Lavey 24.07.2019 19:58
Hello, Do you want to join the illuminati and be rich ,famous and powerful? for the rest of your life ? Benefits given to new member who join the illuminati ,000,000 into your bank account...... 0,000 weekly salary......... A car value at 0.000....... Award contract worth 0,000,000....... A House in any country of your own choice. And a free visa to your dream country.Total lifestyle changes?? if you are interested, WhatsApp us: +2348147226753 ,OR Email us on: greatilluminati0666@gmail.com, so we can begin the joining process!!!
tutu 19.07.2019 19:45
Hello, ladies and gentlemen, Welcome to Edward loan firm. Are you looking for an instant loan for all your financial needs? Edward loan firm will resolve all your financial concerns. Are you planning to buy a new home or car or start a new business? Oh yeah we can help with that. Now you do not have to quit your plans because you have low cash. we can help you with all you want ( edwardwilliamsloanfirm8@gmail.com )
pedro 11.06.2019 17:26
Hallå Jag ställer till förfogande för alla seriösa individer, ärliga kan återbetala, lån av pengar från 5000? till 50.000.000? med en exceptionell takt på 2% per år för en återbetalningsperiod som sträcker sig från 1 till 30 år. För mer information: Kontakta email: pedrovincenzo123@gmail.com
pedro 11.06.2019 17:23
HELLO TILL DIN ATTENTION Du som funderar på att låna ut pengar, jag vet inte hur man ska uttrycka min glädje för att vara mig själv ser klar, kom jag över en fransk affärsman Mr. Han gav mig ett lån på 550.000? Så jag bestämde mig för att dela denna möjlighet med er som inte gynnar banker eller hade haft att göra med oärliga långivare som inte missbrukar personlighet andra; du har ett projekt eller ett behov av finansiering, du kan skriva till honom och förklara för honom din situation han kommer att hjälpa dig om han är övertygad om din ärlighet hans email är: pedrovincenzo123@gmail.com  
timothy kober 06.05.2019 20:27
Kas teil on vaja laenu? Siin on võimalus rahalises olukorras olevatele inimestele ja neile, kes soovivad oma elus rahalist tõusu, anname laenu väga mõistliku intressimääraga, anname välja igasuguse laenu võla laenu, ärilaenu, meditsiinilaenu, eluasemelaenu, üliõpilast laenu jne, et aidata rahval finantskriisist. Ettevõtte nimi: PLUTO CREDIT FINANCE HOME. Võta meiega ühendust juba täna Rahalise abi e-post: plutocreditfinancier@gmail.com Mida: +18474539904
timothy kober 06.05.2019 20:26
Kas teil on vaja laenu? Siin on võimalus rahalises olukorras olevatele inimestele ja neile, kes soovivad oma elus rahalist tõusu, anname laenu väga mõistliku intressimääraga, anname välja igasuguse laenu võla laenu, ärilaenu, meditsiinilaenu, eluasemelaenu, üliõpilast laenu jne, et aidata rahval finantskriisist. Ettevõtte nimi: PLUTO CREDIT FINANCE HOME. Võta meiega ühendust juba täna Rahalise abi e-post: plutocreditfinancier@gmail.com Mida: +18474539904
gujuyouriantuoihin 09.01.2019 22:52
Pakume tõelist raha inimestele, kes vajavad siiralt ja ausalt mõningaid rahalisi vahendeid isiklikel ja ärilistel eesmärkidel. Meil on hea meel, et suudame täita oma unistused, et pakkuda Teile täpset vajalikku raha. me ei nõua töötlemise / algatamise kulude eest. Meie raha on tagatud ja turvaline ning see toimetatakse teie pangakontole 48 tunni jooksul pärast taotluse esitamist. Võta meiega nüüd ühendust oma huviga Emai paoladpaolad22@gmail.com
gujuyouriantuoihin 09.01.2019 22:51
(BKR-i VÕLAKIRJA EI OLE PROBLEEM) Õiglane laenamine, õiglased kokkulepped ja trahvi printimine. Töötlemine 24 tunni jooksul ja enkel.Nederlandse'i omanikud investeerijad.BKR või musta nimekirja kantud sõnumid ei ole probleem nii kaua kui õiglus. Petturid / petturid lubasid seda kusagil mujal proovige, sest me oleme siin, et aidata inimesi, kes tõesti vajavad on. skdrdpkanthi345@gmail.com
gujuyouriantuoihin 09.01.2019 22:49
Kas sa arvad, et teil on vaja laenu saada, kui teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äritegevust, kas olete võlgu? See on sinu võimalus saavutada oma soov, sest anname isikliku laenu, ärilaenu ja ettevõtte laene, ja igasugust laenu 2% intressimääraga lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust kohe viaedinbur ufjjmiyhrga@gmail.com
gujuyouriantuoihin 09.01.2019 22:47
Kas sa oled võlgu? teil on vaja eralaenu? Kas teil on vaja ärilaenu? Pöörake tähelepanu meile, sest me anname laenu madala intressimääraga 3% .Ma annan tagatud ja tagatiseta laene. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust e-posti aadressil gujuyouriantuoihin3000@gmail.com
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 14:02
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 01:47
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783
eve eve 02.07.2018 12:00
laenupakkumine üksikisikutele, kes vajavad rahastamist mikrokrediidi struktuur Oleme välja kujunenud ja aastate jooksul aastad on välja töötanud sügava arusaamise teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide käsitlemisele õiglane ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teie vastutusele selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. meie moto on aidata sind, klient, olenemata teie vajadustest. Me pakkuda laene vahemikus 1000 kuni 5 000 000 000 eurot. Taotlused töödeldakse "mitte kohustusena.  Pakume laenu kindla intressimääraga kõigi laenutüüpide jaoks.    Palun, kui olete huvitatud meie teenusest Täida taotleja vorm ja saatke see meile e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Leppige meiega kokku evexves@gmail.com FINANCIAL CORPORATION'is on meie rahulolu meie peamine mure.
eve eve 02.07.2018 12:00
laenupakkumine üksikisikutele, kes vajavad rahastamist mikrokrediidi struktuur Oleme välja kujunenud ja aastate jooksul aastad on välja töötanud sügava arusaamise teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide käsitlemisele õiglane ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teie vastutusele selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. meie moto on aidata sind, klient, olenemata teie vajadustest. Me pakkuda laene vahemikus 1000 kuni 5 000 000 000 eurot. Taotlused töödeldakse "mitte kohustusena.  Pakume laenu kindla intressimääraga kõigi laenutüüpide jaoks.    Palun, kui olete huvitatud meie teenusest Täida taotleja vorm ja saatke see meile e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Leppige meiega kokku evexves@gmail.com FINANCIAL CORPORATION'is on meie rahulolu meie peamine mure.