horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Halsey, "(Manic)" Capitol

Ashley Nicolette Frangipane, artistinimega Halsey, on ameerika laulja ja laulukirjutaja. Tegev on ta aastast 2012.

Jaanuari keskel väljaantud "(Manic)" on kahekümne viie aastase lauljanna kolmas stuudioalbum. Seda salvestati kahel aastal, 2018-2019. Vahe eelmisega, "Hopeless Fountain Kingdom", polegi teab kui suur, kõigest kolm aastat.
Mille poolest Halsey tegelikult uue põlvkonna naislauljatest erineb? Võiks juu siinkohal halba nalja visata – loomulikult selle poolest, et tal pidi olema ametlikult kakskümmend üheksa tätoveeringut!
Esmane mulje tuleb plaadiümbrise põhjal. Ja see on väga negatiivne. Ausalt öeldes pole viimasel ajal niivõrd ebaatraktiivset esikaane pilti, lausa eemalepeletavat, näinudki. Võib ainult oletada, miks nii - vahest tahtis artist sellega juhtida tähelepanu ka heaoluühiskonnas eksisteerivale naistevägivalla probleemile. Sel juhul on asi tinglikult põhjendatud.
Muusikaliselt siiski asi täitsa toimib. Tegelikult esmane kokkupuude Halsey muusikaga oli suhteliselt hiljuti ühes vallatus pealinna klubis. Selle baaris lasti videoekraanilt erinevaid muusikaklippe, sealhulgas Halsey loost "Graveyard", mis ongi albumi üks põhihittidest. Päris muljetavaldav ja kergesti kummitama jääv lugu, visuaalseltki päris hästi teostatud.
Teine põhihitt on muidugi "Without Me". Kusjuures antud albumilt on ühtekokku singlitena väljahammustatud koguni kuus! Ometi pole tegemist mitte mingi lihtsakoelise popalbumiga, mis mõeldud massidele tarbimiseks. Vastupidi. Siin kohtab sellist stiilide virvarri, et anna olla: indiepoprokki, hip-hoppi, r&B, isegi kantrit. Kuid see mahlakas soust toimib kokkuvõttes küllaltki toredasti.
Täiuslik peolugu? Sellinegi täitsa olemas. "3am" on vahest ühtlasi kõige hoogsam lugu siit. Veel eristub selgesti “Alanis´ Interlude”.
Kokku on standardalbumil kuusteist lugu. Luksvariandil täiendavalt kaks juures ja iseenesest mõista on Jaapani väljaandel veel üks rohkem.
Laulud ise on sõnumiga, siin-seal on väljaütlemised keskmisest gramm ropemad. Sõnad fucking ja fuck lendlevad tekstist sujuvalt välja. Mistõttu leiab Halseygi plaadiümbriselt üüü kaunis selge hoiatuse halva kõnepruugi kasutamise kohta.
Külalisetteasteid leiab siitki. Dominic Fike, väga kõrgelt hinnatud Alanis Morissette ja Suga BTS-ist. Huvitav tõdeda, produktsiooni eest on seekord, esmakordselt, vastutav Halsey ise.
Juba veebruaris annab Halsey terve portsu kontserte Euroopas, meile lähim koht on Helsingi.

Hinne: 7/10

Ülo Külm

 

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Doctor David mike 29.03.2022 11:47
I Selle eesmärk on teavitada üldsust tervest mehest või naisest ja 100% tõsiselt neerude müümisel või ostmisel. Peaksite kiiresti võtke ühendust Nathan Kidney siirdamise haiglaga. Nagu meil on palju patsiendid, kes on siin neeru siirdamiseks, Kas otsite võimalus oma neer raha eest raha eest maha müüa finantsrikke tõttu ja me pakume teile ühe teie neeru eest 600 000,00 USD. Minu nimi on dr David Mike, ma olen Nathan Kidney nefroloog SIIRDAMISHAIGLA. Meie haigla on spetsialiseerunud neerudele Kirurgia/siirdamine ja muu elundiravi, tegeleme ka kokkuostuga ja neerude siirdamine elava ja terve doonoriga.Oleme asub UAS-is, Indias.Nigeerias, Araabia Ühendemiraatides, Türgis, Prantsusmaal. Kui olete huvitatud ühe oma neeru müügist või ostmisest, palun võtke meiega ühendust WhatsAppi kaudu: +13235159517 või e-posti teel: doctormikedavid907@gmail.com Pange tähele: olge siiras ja aus see on teiste inimeste elude päästmine. palun vastu võetud. Parimate soovidega... Kiire vastus