horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Harry Styles, "Harry Styles", Columbia

Harry Styles on 23-aastane laulja-laulukirjutaja ja näitleja, muusikaareenil tegev alates 2010. Kellele tema nimi esmapilgul midagi ei ütle, teadmiseks, et tegemist on maailmas ülipopulaarse inglise-iiri poistebändi One Direction liikmega.

Praegu viibib kollektiiv One Direction aga teadupärast "ametlikul" pikemal puhkusel, tegelikult räägitakse koguni nende lõplikust laialiminekust. Poisid saavad niisiis nüüd omaette vabamalt möllata, individuaalprojektide või sooloplaatidega välja tulla.
Eduka debüütalbumiga sai esmalt maha Zayn, nüüd on siis järg Harry käes. Tema maikuus ilmunud omanimeline album, mille lindistused tehtud eelmisel aastal, on muusikaliselt põhimõtteliselt sootuks teist masti.
See on väga palju mõjutatud 70.-ndate soft roki poolt. Samuti briti klassikalise roki mõju ja psühhedeelse popi elemendid on selgemini väljaloetavad.
Kuid tegemist pole mingis mõttes otsese kopeerimisega. Styles on igatahes kinnitanud: "Ma tahtsin teha midagi sellist, mis kõlaks täpselt just minu moodi!".
Albumi absoluutne tipphetk, teistest lugudest kordades säravam, on singlinagi avaldatud "Sign Of The Times". Milline hingestatud esitus, milline kaunis meloodia, milline lüürika sinna juurde!
Eriti lahe oli tabada hiljuti ühes Tallinna väiksemas kaupluses momenti, mil selle keskealine naismüüja klientide puudumisel, igavusest vist, oma nutimoblas muusikat lappas ja antud loo videoklippi vaadates leti taga hoogsalt tantsu lõi!
Asjade loomulik käik...Eks selline kena välimusega, ilusa häälega ja pealegi veel kitarrigi mängiv noormees just naistele rohkem korda läheb.
Stylesi mehisem, rokkivam pool paljastub eelkõige lugude "Only Angel" ja "Kiwi" kaudu, mis vahest võiksid konkureerida isegi mõne keskmist klassi Bryan Adamsi või Rollingute analoogilise looga.
Esikoht paljude riikide muusikaedetabelites, sealhulgas Suurbritannias, USA-s ja Austraalias, tõestab igatahes, et rahvas on Stylesi soolotöö täielikult omaks võtnud.
Ometi...Nagu tavaks öelda, arenguruumi kindlasti jagub. Kuid jah, Stylesi debüüdikas on kokkuvõttes selline suvine kergem kuulamine, soovitavalt mõne toreda tibi seltsis.
Styles läheb tuurile kah, kuidas muidu, kuid alles septembris.

Hinne: 6/10

Ülo Külm

 

0 kommentaari Lisa kommentaar