horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Heli Ayera, valge šamaan Eestimaalt

Minu silmis on inimene tervik koos oma füüsilise ja eeterkehaga. ­Šamaanina vaatan alati inimese hinge. Üks minu õpetajatest, Peruu ­šamaan ütles: Inimene koosneb lihtsatest asjadest. Meie füüsiline keha on kui hobune, hing on ratsanik, vaim on hinge kaitse, nagu mantel ­ümber ratsaniku.

Kõik oleks nagu ideaalne, kuid kogu selle ilusa pildi rikub ära üks totakas "pärdik" ratsaniku õlal. See on inimese ego. Suure suuga ahv ratsaniku õlal, kes kogu aeg sosistab meile: "Suitsu aeg!", "Õlle aeg!" "Üks tükk torti jäi veel kappi!" jne. See Ego toitub meie mineku mustritest, klammerdub minevikus juhtunud sündmuste ja inimeste külge. Valdavalt jäävad egole meelde negatiivsed emotsioonid.
Meie Ego (st pärdik) ei vastuta kunagi meie elus toimuvate muutuste eest, vastutab alati hingetasand ehk ratsanik.
Kust saab alguse vastutus? Lapsepõlvest.
Kui hoolitsev ema ei luba lapsel sageli isegi lihtsaid asju teha, "sest laps lõhub või rikub ära ja ma teen ise selle palju kiiremini/korralikumalt" ning sellise mustriga võetakse kasvaval lapsel ära vastutus. Puberteedi eas lapse jaoks ongi siis normaalne, et ema teeb kõik ära. Siis tuleb ema minu juurde ning kurdab, et lapsed ei tee kodus midagi peale nutiseadmetes istumise. Kes selleni on lapse viinud? Loomulikult ülihoolitsev ema.
See on üks väike näide mustri loomisest ja edasi kandumisest ühelt põlvkonnalt teisele.
Haiget hinge on sageli kergem ravida kui haiget hobust
Ehk füüsilist keha, seda juhul, kui probleem on olnud lühikest aega. Aga arstid tegelevad füüsilise kehaga, keegi ei ravi hinge. Antidepressandid ka mitte. Need suruvad emotsioonid, tunded, negatiivsed mõttevormid alla. Aga kõik see jääb meile meelde ja salvestub. Siis klammerdume mineviku negatiivsete läbielamiste külge, muudkui kerime ja kerime neid oma mõtetes, muutes oma negatiivsete mõtetega energeetilist võnkesagedust rakkudes ja lõpuks salvestub see füüsilises kehas haigusena. Haigused on alati tagajärg, millele eelneb põhjus, mis võib olla kümme või rohkem aastat tagasi minevikus.
Vanad hiina targad on kunagi öelnud, et 95% inimeste haigustest, sealhulgas vähkkasvajatest on pärit pikaajalistest emotsioonidest, mis algselt on hinge tasandi mõjualas ja siis on üle kandunud füüsilisele kehale. Inimestena me kogeme kõiki emotsioone läbi hinge tasandi, mis kui magnet tõmbab negatiivsust ligi.
Sageli jõuavad minu püramiidi inimesed, kelle "ratsanik" ehk siis hing istub kui jahukott sadulas ega oska "hobust" ehk siis füüsilist keha juhtida; "hobune" on all "ära aetud" ning ta ei teagi, kuhu peaks minema. Ja kui hing ei tea, kuhu oma eluga minna, siis juhib meid ego ehk pärdik.

Hinge ja ego ravivad nõiad
Kui lääne meditsiin ravib hobust ehk füüsilist keha, siis hinge ja ego ravivad nõiad, niivõrd-kuivõrd ravivad psühholoogid, aga inimene peab ise selleni jõudma. Meie ego ei vastuta mitte kunagi mitte millegi eest, ta vaid vastandab, arvustab, analüüsib, annab hinnanguid ja materdab ennast ning teisi. Kui läheme näiteks ratsamatkale, siis iga ratsanik vastutab oma hobuse eest. Iga inimene saab nii pika elu, kui terve on tema füüsiline keha ehk hobune. Kõik see, mis meeldib karjamaal söövale hobusele, meeldib ka meie füüsilisele kehale.
Mõtle hetkeks. Kui palju tahab hobune liikuda? Ta ei istu arvutis. Hobune ei suitseta ega tarbi mõnuaineid, ta ei joo isegi gaseeritud jooke. See tähendab, et me füüsiline keha ei vaja neid. Kes vajab? Pärdik ehk ego meie õlal nõuab.
Hobune tahab palju liikuda. Ja nii nagu Vigala Sass ütles – inimloomal on väga palju liigeseid ja kõik liigesed on loodud liikuma ja mis ei liigu jääb haigeks! Nii ongi.
Hoia oma hobust, armasta teda sellisena nagu ta on. Su enda hing on sulle selle keha valinud. Juhi oma elu targalt, ilma ennast ja teisi kahjustamata.

Kaire Kenk Jokinen

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
Fernada kredit 14.09.2018 21:54
Laenu oma tegevuse taaselustamiseks Tere, Kas teil on rahalisi probleeme? Laen aitab teid aidata! Õnneks on lahendus kõigile. meie agentuur pakub laenu 5000 kuni 500 000 000 euro ulatuses koos 3% intressimääraga, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 30 aasta pikkune laen. ärge kartke kontakteeruda kontoriga lisateabe saamiseks, oleme valmis vastama teie muredele 24h / 24h rahuloluks meie äri E-post: fernadagonsalo33@gmail.com Kontakt WhatsApp +372 5606037
james evans 01.08.2018 02:19
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783