horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Hobuseaasta 2014

Idamaise kalendri põhjal veedame 31. jaanuaril alanud hobuseaasta 19. veebruarini 1915 impulsiivse, isemeelse ja emotsionaalse, aga samavõrra ka hea reaalsusetajuga, kannatliku ja tööka tootemi valve all. Sellest võimalikult positiivselt läbi tulla aitab valmis­olek muutusteks, arukas kohanemisvõime, rõhu asetamine enese kui isiksuse arendamisele. Kui alati ei lähe kõik just nii hästi korda kui ootad, siis üks on kindel: igav ei hakka, sest vaheldumisi vankri tasapisi veeremisele tuleb vahel lasta päris kiiret sörki, vahel suisa tulist galoppi.

HOBUNE
Aasta tootemi esindajana püsid kindlalt sadulas. Ise enese patroonina võid loota, et saad katuse alla eelkõige sellised projektid, mis viimasel ajal edenenud üldsegi mitte või kuidagiviisi, üle kivide ja kändude. Seda väiksema vaevaga, mida loomingulisemalt käsilolevale lähened, kui hästi valdad suhtlemiskunsti, kui kompromissivalmis oled. Õigesti teed, kui söandad pigem karja eesotsas kapata kui selle sabas sörkida – sellega tõmbad ligi niisama ettevõtlikke ja loovaid, millest sünnib edukas meeskonnatöö. Samas ära tervise suhtes üle pinguta – ei oska oma jõudu objektiivselt hinnata ja vajud kokku enne finišit, langevad mahlasemad loorberid teistele.

LAMMAS
Hobune tõotab sulle tuua vaheldusrikka aasta, täis ootamatuid muutusi. Tööl toimuvad ümberkorraldused pole esimesel hetkel alati meeldivate killast, sellepärast vali pikka meelt ja tasakaalukust, enne kui valikuid või põhjapanevaid järeldusi teed. Õnneks pole sul kuigi raske midagi oma traditsioonilistest arusaamadest muuta ja nina uute tuulte järgi seada. Ei maksa karta rahakulu ega -kaotust kevadel ja suve hakul, sest sealt edasi suudad selle tasapisi, aga kokkuvõttes kuhjaga tagasi teha. Ja mängi kartmatult ausat mängu, sest hobune ei lase kellelgi õige hõlma hakata.

AHV
Hobune ei meeldi sulle eriti oma järjekindluse, töökuse ja otsekohesuse pärast. Et tema aasta sulle mokkamööda saaks, pärsi oma loomuomast kihku vigurdada, kavaldada, intriige punuda. Seda enam, et sul on küllalt nutti ja talente tema meele järele olemiseks – positiivne eluhoiak, hea nina inimeste tundmiseks ja suurepärane kohanemisvõime. Elu muutub tempokamaks, aga see annab sulle ka palju võimalusi uute kogemuste saamiseks ja seniste väärtushinnangute korrigeerimiseks. Loomult pillaja, kratsid aasta esimestel kuudel vahel kukalt, aga tänu sellele oskad teisel mammonat aina rohkem nn mustade päevade jaoks tallele panna (milleks nii kutsetöö kui äri ka aina uusi allikaid avavad).

KUKK
Sind ootab teguderohke ja tuumakas aasta mitmes mõttes. Kui oma tööpostil oled seni olnud üsna tagasihoidlikul positsioonil, siis nüüd on reaalseid lootusi murda välja käsutäitjarollist, üllatada nii kolleege kui ülemusi oma originaalse mõtteviisiga, enesekindluse ja koostöövalmidusega. Sinus tegelikult peituv tubli annus edevust, soov end näidata, väljendub nüüd mitte välise efekti tagaajamises, vaid enese sisukuse oskuslikus serveerimises. Nii et – kui sul ametitunnistus küll on, aga karjääriedu seni kesine, siis siitpeale avaneb viimaseks aina reaalsemaid väljavaateid. Tähtis on vaid see, et sa liigse aktiivsuse ja enesekindlusega üle ei pakuks, et aasta teises pooles saavutatut mitte ära nullida.

KOER
Sulle on alanud hea aasta – oled tulvil energiat, loomingulist indu, tegutsemislusti! Usalduslikkus ja reaalsustaju on heas tasakaalus, intuitsioon aitab leida õige suhtlemiskeele. Ainus suuremat ettevaatlikkust nõudev valdkond on äri. Kevadkuudel hoidu kiusatusest suurelt investeerida, sest kasum kujuneb kesiseks, pluss riskid sattuda (maksu)petturite püünisesse pikemaks ajaks. Mistahes ametikohal palk muret ei tee – kui see ka oluliselt ei tõuse, jääb alati stabiilseks, heade perspektiividega, sest hoopis käegakatsutavam on karjääriedu. Aga selleks pead eriti kevadel kõvasti rügama: näitama iseseisva mõtlemise oskust, vastutusvõimet, võtma töömahtu enese peale rohkem kui teised.

METSSIGA
Sinul, olemuselt küll natuke kohmakal, läheb hobuseaastal tee siiski tunduvalt jõudsamalt mäkke kui allamäge, ja seda suurel määral sõltuvalt sust enesest. Edu ei taga mitte su diplomeeritud või muud väärtused, vaid peamiselt sinu kui isiksuse potentsiaal. Oled nüüd sageli tavalisest äkilisem ja riskantsem, enam valmis kiireks reaktsiooniks, paraku mitte alati ette nähes selle tulemusi. Tähendab – riskid ka siis, kui see sulle kasuks ei tule, ja võidad, kui mitte keegi sinu kui (üldmuljelt flegmaatiku) võitu ei usu. Kuna aga sinusse alati usuvad kaasa ja pere, on edu kindlaim pant võtta pidevalt arvesse nende arvamusi.

ROTT
Võta hobuseaastal märgusõnaks valvsus, ettenägelikkuse, mis ju niigi su loomuse põhijooned on! Olud, väljakutsed, su lähiseltskond, võivad muutuda, aga alati leiad aasta patrooniga hea kooskõla, kui tembid mõistlikuks seguks oma vitaalsuse, kavaluse, kannatlikkuse ja kohanemisvõime. Äris nõuavad olud (mais ja septembris) kiireid otsuseid, võimet ümber orienteeruda, uusi võtteid strateegias. Siis meenuta iidsete sküütide osutust: heal peremehel ei saa olla halba ratsut, st – igas olukorras leiab õige suuna ikka peremees ise! Eriline rõhk aseta diplomaatiale – edu võti on arukates mõttevahetustes. Sama mudel kehtib ka „väiksematest kruvidest“ Rottidele.

PÜHVEL
Aasta tempokas, edasipürgivuse vaim pole sinu aegluse ja põhjalikkusega just parimas kooskõlas. Iidsetelt rändrahvastelt pärinevat hoiatust „karda hobuse tagakabja-, pühvli esisõralööki“, maksab tähele panna, sest seda paremini läheb, mida vähem agressiivsuse asemel tolerantsust ilmutad. Edu nimel pole mõtet rõhuda näilisele võimsusele, vaid diplomaatlikkusele, karjavaimu, hierarhiate ja koostöö hindamisele. Su töökuses ei kahtle keegi, kellega iganes ja millisel tasemel kokku puutud, sestap austab ja turgutab hobune su neutraalsust, ausaid taotlusi, kompromissivalmidust.

TIIGER
Kuna aasta sümbolil pole suure kaslasega praktiliselt midagi jagada, siis väljendub tema mõju sinule lugupidavas neutraalsuses. Võid mingite piduriteta rakendada kõiki oma ressursse, tehes peamisi panuseid mitte lähiaja (isegi mitte üldse hobuseaasta), vaid hoopis pikemaajalistele projektidele. Kui sul midagi sellelaadilist plaanis pole, pakub senine töö rohkem võimalusi, kuna tegeled meelsasti ametioskuste täiendamisega, leides uusi, senistest nutikamaid mõttekaaslasi. Hindad koostööd, meeskonnatunnet ja teed tänu oma usaldusväärsusele ja töökusele edusamme ka äris.

KASS
Majapidamises pererahvaga võrdselt sõbralikes suhetes mõlemad, pole hobusel kui aasta tootemil sinuga mingeid riukalikke plaane: aasta kujuneb vaheldusrikkaks ja huvitavaks. Stabiilsus on garanteeritud nii tööpõllu kui palga suhtes, karjääri edenemiseks küllaltki reaalseid lootusi. Võid lõdvendada oma loomuomast ettevaatlikkust, tegutseda julgemini ja loomingulisemalt – vaprat hobust ei võta ka hunt! Äriga on teine lugu – selles pead olema veendunud kompanjonide aususes, sest juhul, kui sa juba kogenud ärihai pole, on oht sattuda petturite mõju alla. Erilist rõhku pane panna dokumentidele – enne allkirja andmist lase lepped üle käia juristil.

DRAAKON
Kuna aasta tootemi element on puu, siis suhtub ta sinusse kui tulesülgajasse väärika lugupidamisega, su käekäigule tasakaalustavalt mõjudes. Kui sa talle liiga suuri väljakutseid ei esita, on tegus ja sisukas aasta garanteeritud. Ükspuha, millisel elualal tegutsed, on tähtis enesedistsipliin, valvsus ja kontroll nii enese kui kõige su ümber toimuva üle.. Kui sa oma tulisust parajalt ohjes ei hoia, emotsioonidel mõistuse summutada lased, on riskid suuremad tervise ja äritegevuse valdkonnas.

MADU
Elutark, haruldase intuitsiooniga, nõtke ja vilgas nii kehalt kui vaimult, oskad igast olukorrast läbi lipsata, istugu aasta troonil kes tahes. Nüüd see aga nii libedasti ei lähe – vahel võivad hobuse kabjad sulle lihtsalt tänu tema kohmakusele ohtlikuks saada. Sellepärast võta aasta juhtmõtteks ülim ettevaatlikkus, pärsi oma tegutsemistuhin miinimumini, keskendu analüüsile, tegutse siis, kui oled kavatsetu mõttes mitu korda läbi mänginud. Kui äri on sulle seni võõras maailm, hoia sellest eemale ka nüüd, olgu perspektiivid nii ahvatlevad kui tahes.

Hobuseaasta 2014 ilmus täiesmahus ajakirjas Saatus&Saladused veebruarikuu numbris.

Mae Taal

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
stella roland 21.11.2019 11:11
minu nimi on Stella Roland pärit seattle WA-st. pärast abiellumist 3 aastat olen olnud 2 kuud lahutus. mu mees jättis mu maha ja läks tagasi oma endise naise juurde, kes ta tegelikult tema endise abikaasa hooleks jättis. ta lahkus oma mehe juurest ja tuli siis minu abielu hävitama, mina ja meie 4 last oleme kurvad ja masenduses, vaadates iga päev uksele ja aknale ning arvame, et mu mees tuleks talle meelde ... aga ta ei teinud seda kunagi. mida? mu Californias elav õde rääkis mulle selgeltnägijast nimega +2348153044210 või emil agadagaspiritualhome@gmail.com, see õigekirja rull tegi minu jaoks õigekirja, mis töötas 24 tunniga. mu abikaasa tuli järgmisel päeval tagasi ja keeldus koos lahkumast, kuni ma talle andeks andsin. Ma helistasin talle politseisse ja ta hakkas nutma, et tahab mind tagasi, et tal on kahju oma perekonna hooletussejätmise pärast naise pärast, kes jättis ta mujale meheks. nüüd on juba 4 päeva möödas ja ta tahab mind ikka tagasi või ei sööks ta üldse. ta ütles, et ta nälgib ja sureb, kui ma teda tagasi ei võta. see õigekirjaoskus on fantastiline, ma olen nii õnnelik, et mu mees tahab kõigi vahenditega tagasi tulla. Ma armastan seda õigekirja ratturit minu perekonna aitamise eest.
Fernada kredit 14.09.2018 21:56
Laenu oma tegevuse taaselustamiseks Tere, Kas teil on rahalisi probleeme? Laen aitab teid aidata! Õnneks on lahendus kõigile. meie agentuur pakub laenu 5000 kuni 500 000 000 euro ulatuses koos 3% intressimääraga, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 30 aasta pikkune laen. ärge kartke kontakteeruda kontoriga lisateabe saamiseks, oleme valmis vastama teie muredele 24h / 24h rahuloluks meie äri E-post: fernadagonsalo33@gmail.com Kontakt WhatsApp +372 5606037