horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Igal ööl toimub meie magamistoas tragöödia

Armastus on suur, aga seks jätab soovida. Kas sellisel abielul on lootust, küsib õnnetu naine, kes verinoorelt ja suurest tundest lähtudes mehele läks.

Võib-olla šokeerib mu pihtimus kedagi, võib-olla pannakse seesugust avameelsust pahaks, aga kindlasti on mõnel naisel minust vast kahju, ja võib-olla õpib keegi minu kogemusest midagi.
Olen 33aastane, igati sile ja normaalne naine. Mehele läksin juba kaheksateistkümneselt, olles oma mehega enne seda kaks aastat tuttavad. Mina nimelt olin kasvatatud ja iseenesegi veendumuse kohaselt selline vanamoodne tüdruk, kes ei pidanud võimalikuks enne pulmi süütust kaotada. Isegi mitte oma tulevasele mehele, ammuks kellelegi teisele. Pealegi armastasin oma meest hullupööra, ja armastan praegugi.

Näiliselt ideaalne paar
Esimesed paar kooseluaastat ei möödunud päris pilvitult. Üksjagu närve kulus mõlemal teise ja iseenese iseloomu lihvimiseks, oli ka rahaprobleeme, aga saime kõigega hakkama. Paari aasta pärast sündis meie tütar, ostsime hea korteri, mees sai tasuva töö, nii et kõrvalt vaadates olime suisa ideaalne paar ja korralik perekond. Aga sestpeale hakkas minu enesega toimuma niisuguseid muutusi, mida ma seni polnud osanud aimatagi.
Ilmselt oli asi selles, et naisena sain küpseks alles pärast lapse sündi, sest enne seda polnud seks mulle kuigi tähtis. Alguses ajendas mind vast uudishimu, mida aeg edasi, lähtusin peaasjalikult sellest, et mehele meele järele olla. Aga siis korraga hakkas mu keha nagu üles ärkama. Hakkasid tekkima uutmoodi konkreetsed vajadused, mida mu abikaasa, nagu välja tuli, ei suutnud rahuldada.
Tema nimelt on alati olnud väga seksialdis, valmis sellega tegelema rohkemgi kui kord päevas. Asi on aga nimelt selles, et teda ei jätku rohkemaks kui mõnekümneks sekundiks. Esialgu teesklesin, et mullega sellest piisab, hoidsin oma emotsioonid vaos, või isegi rahustasin teda, et küll järgmine kord läheb paremini.
Siis vahepeal, kui iseseisvus taastati, saime hea juhuse välismaal töötamiseks. Sõidud, sisseelamine, ülipikad tööpäevad jne lükkasid mu äsja ärganud kired ja tundlikkuse mõneks ajaks jälle tagaplaanile, aga ega need sellepärast kusagile kadunud.

Helena Niitmaa
Jätkub ajakirjas...

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
Linda Mark 11.02.2020 13:09
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
Are you looking for Finance 18.01.2020 02:28
Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for a money to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain loan for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get a loan at affordable interest rate of 3%, Do you need this cash/loan for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via Email financialserviceoffer876@gmail.com Whats App +918929509036