horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

„Igaühel on mõni saladus...”

Armastatud arst ja poliitik Viktor Vassiljev selgitab, kuidas loogika abil saab jätta mulje nii selgeltnägemisest kui ka saatuse tajumisest.

Kas usute saatusesse ning seda, et saatus meid juhib ning milline on olnud teie arvates teie enda saatus siiani?
Mina usun sellesse, mida tean, Usun, et iga sündmus on teatud põhjuste tagajärg. Teine asi, et põhjusi on sadu ja põhjuste põhjusi tuhandeid. Saab memm elektriarve, ehmatab nii, et unustab kassile toitu osta, kass läheb hulkuma, koer hakkab kassi peale haukuma, elektrik tuleb posti otsast alla vaatama, unustab juhtmed lahti, kontoris kaob internet, raamatupidaja ei saa esitada riigihanget, firma läheb pankrotti, varad paisatakse müüki, kinnisvara hinnad langevad, vaene tudeng saab osta elamise, võtab naise ja neil sünnib laps. Kes tegi? Elekter tegi.
Maailm koosnebki asjade ja sündmuste omavahelistest seostest, mis on põhimõtteliselt välja arvutatavad, ainult tänapäeva teadmiste ja tehnoloogia juures ei ole see võimalik. Nimetame siis paratamatult juhtuvaid asju saatuseks. Jumalaks. Saatanaks.
Õnneks, milleks iganes, siis pole vaja pikka seletamist. See, millest räägin, on determineeritud kaose teooria, aga et sellest aru saada, tuleb paar raamatut läbi lugeda, siia ei mahu. Inimese saatus, ka minu oma, on ära määratud miljonitest asjaoludest, mida me ei hooma, kuid alati on võimalus endal üht- või teistpidi otsustada ja oma elukäiku, ehk siis saatust, ise mõjutada.

Kas olete oma saatusega rahul?
Mina olen oma saatusega rahul, sest langetades häid ja halbu otsuseid, olen ise endale teinud kõik hea ja halva, mis on elus juhtunud. Sealhulgas ka selle, et osa lugejaid ei viitsi edasi lugeda, ja õige, pole igaühel vaja keerulistesse asjadesse süveneda, olgu siis saatus selline.

Kas teie senises elus on juhtunud midagi saatuslikku, et võite öelda seda, et see või teine asi juhtus ainult tänu sellele, et saatus juhtis või tahtis nii?
No ikka ei lase ma alati saatusel endast üle sõita, ei jää keset tänavat seisma, kui tramm kolinal tuleb. Kuigi, jah, on asjaolusid, mis ei ole enda poolt mõjutatud, nii et ilmselt minu sündimine ei olnud enda teha ja loodan, et ka surm ei saa seda olema.

Kas te selgeltnägijatesse usute ning ehk olete ka ise käinud mõne ennustaja juures? Mida teile ennustatud on ning kas see on ka täppi läinud?
Täitsa usun, et kogenud selgeltnägija oskab asjade ja inimeste vahelisi seoseid näha paremini, kui tema klient, milles pole midagi mõistatuslikku, ka kingsepp oskab saapaid parandada paremini, kui tavaline kunde. Ennustatud ole mulle minu teada küll midagi, või olen jätnud tähelepanuta, sest ma tean ilma selletagi, et kui purjus peaga rooli istuda, lõppeb see üle 50% tõenäosusega pahasti. Selgeltnägijad tavaliselt kuskil selle veits üle 50% tõenäosusega mängivadki. Ennustus, mis ei läinud täide - seda ei mäletata, aga mis täppi läks - see surmani meeles. Rohkem ennustajate köögipoolt siin lahkama ei hakka, milleks neid leivast ilma jätta.

Ehk olete ka enda juures avastanud selgeltnägemise võimed ning mismoodi või kuidas need väljendunud on?
Üleloomulikud võimed on need, mida näiteks minul ei ole ja kellelgi teisel on. Tagurpidi salto on minu jaoks täiesti üleloomulik, kellegi teise jaoks tavaline harjutus. Selgelt näen mina neid asjadevahelisi seoseid, mida oskan näha, läbinisti materiaalseid, ja kui mõni teine ei näe, siis nimetagu selgelt-, uduselt- või kolmanda silmaga nägemiseks, mul suva.
Hea tahtmise juures oskaksin minagi rahvale tsirkust teha, aga selleks on teised tegelased olemas. Iga kogenud arst suudab enam-vähem diagnoosi ära mõistatada juba siis, kui patsient uksest sisse astub. Palun, siin arsti selgeltnägemise võime: patsient piilub ukse vahelt, ja tohter ütleb - sul, peremees, on skleroos, eesnäärme probleem ja suhkruhaigus. Teie jaoks selgeltnägemine, aga mina lihtsalt näen, et püksiauk lahti unustatud, kinganinad täis pritsitud ja nende kohal sumisevad kärbsed.

Kuidas teil endaga lood on, kas vahel on mõne asja puhul olnud mingi tunnetus või enne ning kas olete sellega seoses ka mingit plaanitud asja muutnud?
Tunnetust pole olnud, on teadmine, Kuigi – tegelikult küll, ei viitsi alati seda teadmist lõplikult mõtestada ja reageerin kogemuse najal. Teen koduukse lahti, näen - vihma sajab, ja haaran esikust vihmavarju. Ilma mõtlemata, et muidu saan märjaks ja uued kingad lähevad hukka, ütleme siis, et oli selline tunnetus - võta vihmavari.

Mis on teie jaoks avalik saladus?
Saladus, mida kõik aimavad, aga keegi ei julge välja öelda? Ma olen töö iseloomu tõttu täis igasuguseid teadmisi, mida laial üldsusel keelatud või lihtsalt pole vaja teada, milleks teile liigset muret. Uskuge saatust, mitte maksuameti kurja kavatsust, nii on närvidele parem.

Kas teil on ka mõni selline saladus, millest te kunagi teistele ei räägi?
Igaühel on. Selleks ongi, et teistele ei räägi. Kui nüüd ära räägiksin, siis poleks ju enam saladus ja mina oleksin valetaja...

Ehk on ka mõni selline saladus, mida siiani pole teilt küsitud, aga nüüd võite sellest rääkida?
Kes poleks pika elu jooksul teinud asju, mida endal mõnus meenutada, aga lastelastele ei saa rääkida... nüüd ka ei räägi, lapselapsed saavad ju teada.

Millised on teie plaanid lähemal ajal?
Häbi ei ole pensionäri käest selliseid asju küsida? Järgmise kuu viienda kuupäevani elada - pensipäev, kui mõni ei tea. Siis vaatame edasi.

Soovite ehk midagi ka südamelt ära öelda?
Kindlasti. Inimesed, uskuge oma õnne ja saatust, aga mitte pimesi, vaid katsuge asjade käigule pihta saada. Võtame või õnnemängud. Oleks kasiinos suurem tõenäosus võita kui kaotada, siis poleks neid ühtegi alles. Aga on, ja omanik kindlalt miljonär. Teie usute, aga tema teab, et võidab, kusjuures mitte kord aastas, vaid alati. Hoia ennast ise, siis hoiab sind ka saatus. Peske käsi ja olge terved!

Hillar Kohv Foto: A. Pärtel

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
lilian nikky 14.04.2021 00:45
Minu nimi on Lilian N. See on minu elu väga rõõmus päev tänu Drsaguru mulle antavale abile, aidates mul oma endise mehe maagia ja armastuse loitsuga tagasi saada. Ma olin abielus 6 aastat ja see oli nii kohutav, sest mu mees pettis mind tõesti ja otsis lahutust, kuid kui ma leidsin internetis Dr.saguru e-kirja, kuidas ta on aidanud nii paljudel inimestel end tagasi saada ja aitavad suhteid korda saata. ja muudavad inimesed oma suhetes õnnelikuks. Selgitasin talle oma olukorda ja otsisin siis tema abi, kuid minu üllatuseks ütles ta mulle, et aitab mind minu juhtumiga ja siin ma nüüd tähistan, sest mu abikaasa on täiesti lõplikult muutunud. Ta tahab alati olla minu poolt ega saa ilma minu praeguseta midagi g teha. Mulle meeldib väga oma abielu, kui tore pidu. Tunnistan Internetis edasi, sest Dr.saguru on tõeline õigekirjavalaja. KAS VAJATE AITA, VÕTKE NÜÜD KORRAL Pöörduda DOKTOR SAGURU KOHE EMAILI JÄRGI: drsagurusolutions@gmail.com või WhatsApp +2349037545183 Ta on ainus vastus teie probleemile ja muudab teie suhte õnnelikuks. ja ka tema täiuslik aastal 1 ARMASTUS LÕIGE 2 VÕIDA EX TAGASI 3 NAISE PUUVILJAD 4 EDUTAMISLÕIK 5 KAITSEJÕU 6 ÄRILÕIK 7 HEA TÖÖLÕÕG 8 LOTERI LÕIGE JA KOHTU JUURDLUS.
elvira 18.01.2021 14:35
laenupakkumine finantseerimist vajavatele üksikisikutele mikrorahastamise struktuur Oleme hästi välja kujunenud ja aastate jooksul arendanud teie individuaalsete vajaduste ja nõuete põhjalikku mõistmist. Oleme pühendunud oma klientide kohtlemisele õiglaselt ning pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teile vastamiseks ja selle tagamiseks pakume teie oludele vastavaid tooteid. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. Meie Moto on aidata teid, klienti, olenemata teie vajadustest. pakuvad laene vahemikus 1 000 kuni 5 000 000 000 eurot. taotlusi töödeldakse "kohustusteta". Anname laene kindla intressimääraga igat liiki laenude jaoks. Palun, kui olete meie teenusest huvitatud Täitke taotleja vorm ja saatke see meile aadressil e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu tähtaeg: ...................... Sinu emaili aadress: .............. Sõlmige meiega lepinguid: elvirasika@gmail.com