horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Imekauni peibutus­pardi lugu

Mõni lugu on ilus just seepärast, et mingit lugu nagu ­tegelikult polegi. Või ikka on? Sanna ja Rene reisiromanss on just selline.

Kui Sanna alles väike oli, kippus ta tihti isa lukustatud klaasustega kapi kallale, mille riiulitelt paistsid kummist tehtud pardikesed ning vilepillid. Ta ei saanud aru, miks neid ilusaid mänguasju luku taga hoiti ja talle mängida ei antud.
Suuremaks saades nägi Sanna, et isa avas mõnikord jahile minnes võlukapi ukse, pani pardikesed ja viled seljakotti, püssi selga ning asutas lontkõrvalise Rexiga jahile minema. Tüdruk oli harjunud, et kui isa oma sõpradega õhtul koju tuli, oli neil õlal kopsakas jahisaak – pundar kokkuseotud elutud pardikehi. Tüdruk tahtis teada, milleks oli isal vaja seda ilusat kunstpardikest üldse kaasa võtta, kui kurjad jahimehed neid niigi maha põmmutasid.
„Sannake! See on peibutuspart, mis pannakse soojärvele ujuma, et ta meelitaks teisi omasuguseid enda seltsi.” “Kas selleks, et neid siis pettusega hiljem maha lasta?“põrnitses väike Sanna pahuralt. “Kasvad suureks, küll siis mõistad, et elu ongi selline.“

Mängiv tüdruk
Tüdruk sirgus suuremaks ja isa kinkis talle kümnendaks sünnipäevaks seni kapis piilunud peibutuspardi. „Meil seda enam vaja ei lähe, sest peame tänapäeval veelindudele teisiti jahti.”
Sanna viis pardikese maja taha tiigi äärde, lükkas siis selle vette ja jäi kaugemalt tikri põõsa tagant tiigielu edasi piiluma. Kõigepealt lendas pardist üle vares, siis sädistasid harakad, siis polnud enam kedagi, kes pardi vastu huvi tundnuks. Kuni äkki käis üle Sanna pea kiirete tiivalöökidega sähvatus ja väike parv metsparte maandus tiigiveele paari meetri kaugusele Sanna peibutuspardist. Rahutu seltskond prääksus ja lobistas vees, kuni paar julgemat hakkasid Sanna kaunitarile lähenema, et temaga tutvust sobitada. Kes pritsis vett peale, kes tiirutas sulgi kohevile ajades huvitava tegelase ümber ringiratast. Sanna ei jõudnud ära imestada, miks elutu, aga kaunis kaaslane neile nii väga meeldis, et nad tema ümber lausa sellise veetantsupeo korraldasid. Pärast veerandtunnilist mängu hakkasid külalised paarikaupa lahkuma, viimaseks jäid üksikud linnud. Tuul oli ajanud peibutuspardi tiigi teise kaldasse roopuhma varju nii, et Sanna sai selle kuiva jalga välja õngitseda ja tuppa tagasi viia. Järgmisel päeval kordus tiigil samasugune etendus. Metsparte oli aga eilsest veelgi rohkem ja mänguilu peibutaja ümber kirevam.
Aastad veeresid. Peibutuspart jäi Sanna lapsepõlvekodu riiulile päkapiku ja üleskeeratava konna kõrvale oma elu elama, Sanna lõpetas keskkooli ja kodutiik pardikesega jäid vaid mälestustesse. Siiski, kui raadiost kõlas lauluke „Pardike ja mooniõis“, elavnes Sanna alati ja tõi silmade ette üle õue vuhisevad pardiparved ning oma lemmikmänguasja kõrkjastikus loksuva peibutuspardi.
Kuskil Sanna ajusopis aga tiksus ikka veel peibutuspardi arusaamatu maagia. Pisut aitas sellele selgust tuua imemuinasjutust „Väike prints“ kõlama jäänud mõte“kõige tähtsam on silmale nähtamatu...“

Mänguline naine
Ülikoolis käies säras Sanna igal peol ja tõmbas endale noormeeste lootusrikkaid pilke.
Kadedamad tüdrukud, kelle nina alt ta poisse ära napsas ja tantsima viis, ristisid ta peibutuspardiks. Seda kuuldes võpatas neiu nagu välgust tabatud. Poiste libiido üleskütmise peale oli ta aga tõeline amatsoon, šikilt moekas, parajalt sündsuse piirile disainitud riietuses, glamuursed aksesuaarid, koketeeriv kõnemaneer... Temas oli palju välist glamuuri, millega vallutada lihtsameelsete noormeeste südameid.
Tihti siples Sanna võrgus korraga mitu mehepoega, kellest mõnedki hakkasid Sannale oma armuvaluga tüütuks muutuma. Tüdruk ei hoolinud tõeterast, et ära mõjuta teisi, kui sa ei taha ise mõju alla sattuda. Sanna sai tööd nimekas pealinna turismifirmas, mis korraldas reise maailma kõige eksootilisematesse paikadesse: Madagaskarile, Maldiividele, Vaikse ookeani paradiisisaartele.
Vastavalt soovijate arvule ja rahakotile olid klientideks nii tavakodanikud kui jõukad firmaomanikud, ärimehed, kes ei lugenud raha ega tinginud hotellihindade üle. Kümne-kaheteistkümne liikmelises grupis olid tavaliselt pooled mehed koos abikaasade, elukaaslaste või armukestega.
Alati aga oli ka neid, kes jätsid reisimõnud ja üllatused saatuse hooleks. Glamuursele ja empaatilisele Sannale oli see amet nagu loodud. Sai näidata oma eruditsiooni, suhtlemis- ja keelteoskust. Samas oli koolitusel reisikorraldajaid hoiatatud intiimsuhete tekkimise eest klientidega, et vältida võimalikke mainekahjustusi ja kohtuprotsesse.

Mati Lootus
Jätkub ajakirjas...

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Avant 18.03.2020 18:55
Tervitused kõigile ja tervitame Avants Loan INC-i. Oleme finantstoe meeskond, kes tegeleb rahvusvaheliste rahandustega mis tahes pangandustööriistade jaoks. Meie teenused on kiired ja usaldusväärsed. laenud võetakse vastu 24–48 tunni jooksul pärast edukat rakendamist. Laenu tagasimaksmiseks pakume laene vahemikus 2000 kuni 50 miljonit dollarit ja taskukohase intressimääraga 3% laenu kestusega 1 kuni 30 aastat. Avant Groupi eesmärk on pakkuda teile suurepäraseid professionaalseid finantsteenuseid. Laenu taotlemine on stressivaba ja meie jaoks on lisateavet meie laenuprotsessi kohta {avants.loan@gmail.com} {av_ant@outlook.com} Avansi isikliku ja ärilaenu abil saate arvestada teenuse ja usaldusväärsuse pärandiga, aidates teil unistused reaalsuseks muuta. Kandideerige ja saate otsuse kiiresti, ilma et peaksite muretsema oma krediidiskoori või finantskriisi pärast, kus olete sattunud. Laenu saamiseks võtke meiega ühendust juba täna. Aitäh Saatke meile e-kiri aadressil av_ant@outlook.com Kirjuta meile e-posti aadressil avants.loan@gmail.com Helista / Whatsapp +1 (409) 2062954 Aitame teid hea meelega