horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Instagrami-täht Aleksandria: "Sport on mu kirg!"

Sporditüdruk ­Aleksandria Mironjuk kajastab oma elu ­Instagramis, et kõigile tõestada – alati ja ­igaühel on võimalik huvitavalt elada.

Möödunud aastal teletaevasse tõusnud populaarne saade "Suunamudijate meistriklass" tõi ekraanile toredad eeskujud ja Instagrami staarid. Üks neist oli Tartust pärit sporditüdruk Aleksandria Mironjuk.
Aleksandria jagab oma mõtteid ja ideid, millega ta tahab maailma muuta ja vallutada.

Alustame algusest – kuidas sa jõudsid teleekraanile?
Eelmisel aastal käisin “Õhtu” saates ja seal sain tuttavaks ühe sümpaatse inimesega. Ta kirjutas mulle, et on tulemas üks vinge saade nimega “Suunamudijate meistriklass” ja uuris, et äkki tahaksin ma seal osaleda. Võtsin selle pakkumise vastu, mõtlesin selle üle päris kaua, läksin casting'ule. Ja siin ma nüüd olen. Praegu on kõik kuidagi nii sujuvalt läinud, see tuleb nagu iseenesest.
Ma olen juba pikemalt Instagramis aktiivne olnud, aga pole kunagi kasvatanud oma follower'e teadlikult või mõelnud, et selle kaudu võiksin teenida leiva lauale ning elada huvitavamat elu. Instagramis leiab palju erinevaid inimesi: nooremaid, vanemaid, kuulsaid jne. Samuti tegutsevad seal ka erinevad brändid, kes reklaamivad oma tooteid.
Mina isiklikult postitan oma seinale tavalisi pilte/ videosid, mida ma parasjagu teen, kus reisin, mida oluliseks pean. Armastan sportimist ja reisimist.
Tahangi inimestele näidata, et elu pole üldse nii rutiinne ja igav – ALATI on olemas erinevaid vōimalusi oma elu vingelt elada!

Kas sul oli saates osalejatega ka intriige?
Saates saime kõik hästi läbi. Oli pinget, nääklemist, pisaraid, aga ka palju naeru ja positiivseid emotsioone.
Kuna olen otsekohene inimene, siis oli olukordi, kus minu ütlemised läksid mōnele osalejale hinge, sellest tekkisid väikesed lahkarvamused. Arvan, et see on okei.
Üldiselt oli kõik positiivne. Palju nalja sai just ülesannete lahendamisel. Näiteks keegi komistas kuskil, ütles midagi valesti, tehti naljakas pilt vms.

Mida andis sulle saates osalemine?
Saade on andnud kindlasti väga palju erinevaid kogemusi. Nii palju, kui on inimesi, on ka arvamusi! Teen alati seda, mis mulle meeldib ja seda, millest tunnen rõõmu.
Kõige olulisem selle juures on jääda alati iseendaks! Näiteks oli saates üheks ülesandeks reklaamida ehteid. Meile öeldi nii: ”Mida paljastavam ja julgem pilt, seda parem.”
Jah, ma oleksin võinud end paljaks võtta ja oma kehal neid ehteid reklaamida, aga kas see on ikkagi seda väärt!? Olin kindel, et saan sellele ka teistmoodi läheneda ning võidan nende südame nii või naa. Bränd jäi minu sooritusega väga rahule!
Oli ka selliseid ülesandeid, kus alguses arvasin, et ma ei saagi hakkama. Pea oli lihtsalt tühi. Näiteks pidin reklaamima hambaravi vōimalust noortele Ronimisministeeriumis köite ja ronimisseinte peal. Hull ülesanne! Aga jällegi, sain hakkama!
Jah, mu töö ei olnud parim, aga tundsin, et andsin endast parima. Tegin kōik, mida antud hetkel suutsin.

Spordikauge sa ju pole. Mis sporti sa oled teinud?
Kogu oma lapsepõlve tegelesin murdmaasuusatamisega ning kui olin 15, siis vōtsin relva selga ja proovisin paar aastat laskesuusatamist.
Sport on minu kirg. Vahet pole, kas ma olen ise tugitoolis või võistlusrajal. Aga just sport on kujundanud minu mõttemaailma selliseks, nagu see on. Kui millelegi keskendud ja püüdled, siis see tulemus tuleb kindlasti selline, nagu unistad, varem vōi hiljem! Mitte kunagi ei tohi alla anda. Isegi siis, kui tunned, et enam pole isegi lootust. Ei, lootus on alati! Tuleb tahta! Keegi teine ei tee sinu eest mitte midagi ära.
Minu treener ütles mulle alati: ”Ma ei tea selliseid lauseid nagu: ma ei taha, ma ei viitsi, ma ei jaksa."
Vot, nüüd ka mina ei salli neid lauseid. Eriti ei taha ma neid lauseid kuulda inimestelt, kelle puhul näen arengut, potentsiaali ja tahtejõudu.

Kuhu sa oma elus jõuda soovid?
Tahan elus saavutada palju asju. Kōige olulisem on rahulolu olevikus. Tunda rahulolu hommikuti ja näha just seda, millest olen unistanud ja mille nimel vaeva näinud!
Ütlen veel kord – tuleb olla sihikindel, julge ja seada endale eesmärke. Eriti selliseid, mis tunduvadki hirmsad ja mugavustsoonist väljas. Miski pole võimatu!

Sinu eluunistus?
Ma olen väiksest saadik armastanud olla kaamera ees, esineda ja nalja teha. Unistanud saada tööd telemaastikul. Loodangi, et mind märgatakse, ning teen kōik selleks, et Eesti telemaastiku lahedatest projektidest osa saada!
Unistus – elada elu nii, et ma ei peaks mitte kunagi muretsema iga väikse probleemi üle, tuleb osata olla õnnelik ning elada elu nii nagu tunned, et on ÕIGE!
Ning elureegel number 1: muusika peab mängima!
Kõik 12 aastat ōppisin Ülenurme Gümnaasiumis, Tartu külje all. Ja kui meenutada, milline ōpilane ma koolis olin, siis ega kuskil märkamatuks ma kindlasti ei jäänud. Ma ei püsinud lihtsalt paigal. Vōin vist sōrmede peal kokku lugeda need korrad, kui minu nime EI öeldud tunnis korduvalt: “Aleksandria, Aleksandria!”, “Palun kuula, pane tähele”, “Jälle sa jutustad poistega.”
Meil oli vaja ikka noorena tunnis paberite peal kirjakesi saata ja itsitada. Gümnaasiumis olin juba rohkem oma, tegin asjad ära. Mul oli väga hea klassijuhataja. Ta lubas viimastest tundidest trennides käia, aga seda alati ainult siis, kui asjad olid tehtud ja korras. Ja mul oli alati kōik korras!

Milline raamat on su öökapil?
“Ilma ainsagi sõnata”. Rosie Walsh.

Milline on su viimase aja avastus iseenda kohta?
Ma varem ei teadnud, et olen nii tugev isiksus. Arvasin, et olen nõrk. Vaadates ringi, olen mõistnud, et meie ümber on nii palju läbipõlenud inimesi, kes isegi ei kavatse midagi muuta.

Mis on lapsemeelsus ja kuidas seda täiskasvanueas säilitada?
Minu jaoks tahendab lapsemeelsus võtta asju huumoriga, näha kõiges midagi positiivset, kuid samas olla aus, sest nagu eesti vanasõna ütleb, siis lapsesuu ei valeta. Eesti inimestel ja täiskasvanutel on probleem, et kõike võetakse liiga tõsiselt, ega osata lõdvaks lasta. Chillige rahulikult, ning ärge muretsege pisiasjade pärast.

Kes tahaksid olla?
Tahakin olla koer, sest koerad on kōige siiramad olevused ja tunnevad kōigest rōõmu.
Üks veidramaid komplimente, mille olen saanud, oli see, et kui ma oleksin orav, siis ütleja oli valmis näitama mulle oma käbide peidukohta.

Mis on esoteerika ja vaimsus. Mis see minu jaoks tähendab? Miks tänapäeval järjest rohkem peale tungib?
Vahest on tunne, justkui esoteerika ja vaimsus annaks inimestele lootust. Et kui enam millessegi, ega kellessegi uskuda ei ole, siis usume esoteerikasse. Ma olen üldiselt nõus väitega, et igale asjale on seletus. Samas olen ise kokku puutunud nii kaardimooride kui ka näiteks kividega ning paneb imestama, kuidas millegi või kellegi abil tulevad kusagilt mingisugused uskumatud vastused.

Gerli Tiitus Fotod: A. Pärtel

9 kommentaari Lisa kommentaar
  
Cellule 15.11.2022 12:49
E-mail : interpol.victimearnaque@gmail.com OILCC est un organisme international de lutte contre la cybercriminalité .Nous collaborons avec la police des pays concernés par les affaires pour procéder à l'arrestation des cybercriminels et les faire rembourser les fonds extorqués dans le cas d'une cybercriminalité financière. Déposez une plainte directement sur notre adresse mail pour une assistance particulière : CONTACT : E-mail : inspecteur@oilcc-unit.com // interpol.victimearnaque@gmail.com Site Web : https://oilcc-unit.com
Mike Morgan 27.10.2020 20:36
Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via (muthooth.finance@gmail.com) Call or add us on what's App +91-7428831341
collin 05.08.2020 01:12
LAENU VÕRDLUSELE ISIKUTELE VÕTTA KASUTAMISEL VÄGA DÜNAAMILISE meeskonna maksumust Kas otsite laenu oma tegevuse taaselustamiseks kas projekti lõpuleviimiseks või vajate raha muudel põhjustel? Isegi kui olete oma riigis ummikus ja teil pole juurdepääsu finantseerimisele, võtke ühendust selle e-posti aadressiga: nathaliecredit1@gmail.com, et saada teavet probleemideta laenude andmise ja finantseerimise tingimuste kohta ning hüvasti jätta oma rahalisi probleeme. Pange tähele valdkondi, kus saame teid aidata oma projektides või ummikseisu lahendamisest * Rahaline * Investeerimislaenud * Isiklikud laenud Ps: teadke, et töötame teie rahuloluga. Võite jälgida oma faili veebis, et teada saada selle edenemist. Palun võtke minuga ühendust e-posti teel: nathaliecredit1@gmail.com
collin 05.08.2020 01:12
LAENU VÕRDLUSELE ISIKUTELE VÕTTA KASUTAMISEL VÄGA DÜNAAMILISE meeskonna maksumust Kas otsite laenu oma tegevuse taaselustamiseks kas projekti lõpuleviimiseks või vajate raha muudel põhjustel? Isegi kui olete oma riigis ummikus ja teil pole juurdepääsu finantseerimisele, võtke ühendust selle e-posti aadressiga: nathaliecredit1@gmail.com, et saada teavet probleemideta laenude andmise ja finantseerimise tingimuste kohta ning hüvasti jätta oma rahalisi probleeme. Pange tähele valdkondi, kus saame teid aidata oma projektides või ummikseisu lahendamisest * Rahaline * Investeerimislaenud * Isiklikud laenud Ps: teadke, et töötame teie rahuloluga. Võite jälgida oma faili veebis, et teada saada selle edenemist. Palun võtke minuga ühendust e-posti teel: nathaliecredit1@gmail.com
Abdur Rahman 15.06.2020 13:21
Borrow money here today at 3% interest rate. Sawda Capital Finance offers all kinds of financial services of all sizes ranging from individuals, companies, and traders globally./Our services are 100% guaranteed and risk-free. We build just the right financing for each client, with simple paperwork, quick approvals, and flexible payment schedules. For further details, Kindly contact us via email At sawda.finance@gmail.com Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved, Looking forward to rendering the best of our services to all esteemed clientele globally.
bullsindia 23.04.2020 23:39
Are you searching for a very genuine loan at an affordable interest rate of 2% process and approved within 4 working days? Have you been turned down Constantly by your Banks and other financial institutions because of bad credit? Loans ranging from 00 USD to , 000, 000 USD maximum LOANS for Developing business a competitive edge / business expansion. We are certified, trustworthy, reliable, efficient, Fast and dynamic for real estate and any kinds of business financing. Contact us for more details and information. Thanks & Regard Call/Whats App+918130061433 Indiabulls Housing Finance Pvt Ltd E-mail: bullsindia187@gmail.com
bullsindia 23.04.2020 23:39
Are you searching for a very genuine loan at an affordable interest rate of 2% process and approved within 4 working days? Have you been turned down Constantly by your Banks and other financial institutions because of bad credit? Loans ranging from 00 USD to , 000, 000 USD maximum LOANS for Developing business a competitive edge / business expansion. We are certified, trustworthy, reliable, efficient, Fast and dynamic for real estate and any kinds of business financing. Contact us for more details and information. Thanks & Regard Call/Whats App+918130061433 Indiabulls Housing Finance Pvt Ltd E-mail: bullsindia187@gmail.com
Joseph Preticea 16.04.2020 04:48
Kiire ja lihtne laenuprotsess, mis lubab sul täna TASUTA VÕLDA Ükskõik, kas olete prantsuse, šveitsi, Kanada, belgia, portugali, itaalia üksinda ükskõik kus maailmas, - Otsite oma projekti realiseerimiseks rahalaenu - Teie pangad lükkasid teid tagasi - võlgade kustutamiseks, arvete tasumiseks või projekti seadmiseks vajate laenu Teie rahaline trauma on nüüd möödas, Olen Joseph Henri, aktsionär ja finantsjuht. Minu laenu andmise võime on 5000–5 000 000 eurot mõistliku määraga 3%, väga lihtsad ja probleemivabad tingimused. Samuti teen investeeringuid igasuguste üksikisikute vahel. Koostöös panganduspartneritega kogu Euroopa Liidus pakub pank meie krediitpakkumisi tehingu turvalisuse tagamiseks kõigile. Kui olete huvitatud, võtke minuga ühendust oma isikliku aadressi või minu veebisaidi kaudu: E-post: josephherie74@gmail.com NB! Krediit seob teid ja see tuleb tagasi maksta. Enne kohustuste võtmist kontrollige oma maksevõimet. Pole tõsine, hoiduge. TÄNU
Avant 18.03.2020 18:55
Tervitused kõigile ja tervitame Avants Loan INC-i. Oleme finantstoe meeskond, kes tegeleb rahvusvaheliste rahandustega mis tahes pangandustööriistade jaoks. Meie teenused on kiired ja usaldusväärsed. laenud võetakse vastu 24–48 tunni jooksul pärast edukat rakendamist. Laenu tagasimaksmiseks pakume laene vahemikus 2000 kuni 50 miljonit dollarit ja taskukohase intressimääraga 3% laenu kestusega 1 kuni 30 aastat. Avant Groupi eesmärk on pakkuda teile suurepäraseid professionaalseid finantsteenuseid. Laenu taotlemine on stressivaba ja meie jaoks on lisateavet meie laenuprotsessi kohta {avants.loan@gmail.com} {av_ant@outlook.com} Avansi isikliku ja ärilaenu abil saate arvestada teenuse ja usaldusväärsuse pärandiga, aidates teil unistused reaalsuseks muuta. Kandideerige ja saate otsuse kiiresti, ilma et peaksite muretsema oma krediidiskoori või finantskriisi pärast, kus olete sattunud. Laenu saamiseks võtke meiega ühendust juba täna. Aitäh Saatke meile e-kiri aadressil av_ant@outlook.com Kirjuta meile e-posti aadressil avants.loan@gmail.com Helista / Whatsapp +1 (409) 2062954 Aitame teid hea meelega