horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Jäätisevalik reedab iseloomu

Kui tahad oma kaaslasest ­rohkem teada, võid uurida, ­millist jäätist ta eelistab.

Puuvilja-/marjamaitseline jäätis
Puuvilja- või marjajäätist eelistavad inimesed on enamasti väga tugevad ja mitmekülgsed isiksused. Tõsi küll, nad on veidi kinnised ega pruugi rääkida kellelegi oma muredest või tunnetest. Oma elukaaslaselt ootavad selle jäätisemaitse fännid rahulikkust ning toetust – seda, mida hindavad ja vajavad ise kõige rohkem. Nad on sageli väga armukadedad, kuigi ise ei pruugi oma partnerile truud olla.

Kohvijäätis
Temperamentsed, aktiivsed, energiat täis – kohvijäätise valimine räägib inimese positiivsest eluhoiakust ja lahkusest ümbritsevate inimeste vastu. Võib-olla sellepärast on nendel inimestel nii palju sõpru ja tuttavaid. Kohvijäätise fännidele ei meeldi tegevusetult istuda ega rutiinse tööga tegeleda. Partneri otsimisel lähtutakse eelkõige hingelähedusest ja teineteisemõistmisest.

Vanillijäätis/Plombiir
Kui ostad kõige sagedamini vanillijäätist või plombiiri, oled klassika suur fänn. Enamasti ei tähenda see vastumeelsust uuendustele või eksperimentidele, vaid pigem klassikaliste asjade kasutamise ja konservatiivse elustiili teadvustatut valikut. Sellised inimesed jälgivad pigem kõrvalt, kuidas keegi teine püüab asju uutmoodi teha. Nende elus mängib üsna suurt rolli raha – nad on asjalikud ja praktilised. Sellist jäätist eelistavad inimesed hindavad kõrgelt kindlustunnet, kuid see ei tähenda sugugi, et nad on igavad või ettearvatavad. Partnerite valimisel on nende jaoks kõige tähtsam seksuaalsus (tõsi küll, paljud seda endale ei teadvusta). Kirg ja erootika on hädavajalikud vanillijäätist eelistavate inimeste armastuse võitmiseks.

Šokolaadijäätis
Esmapilgul ei pruugi mõista, kui tore ja suuremeelne inimene sinu ees seisab – selleks on tarvis inimest veel kord vaadata, et sul kujuneks arusaam, kellega on tegemist. Asi on selles, et šokolaadijäätist armastavad inimesed peavad ümbritsevatest inimestest distantsi ega lase kellelgi võõral neile läheneda. Läheb mööda palju aega, enne kui kellelgi võõral õnnestub võita sellise inimese usaldust. Partnerilt oodatakse truudust ning „tegevuste läbipaistvust“ – ei mingeid vihjeid ega salajasi tegevusi, sest vastasel juhul hakkavad šokolaadijäätise fännid oma teist poolt kahtlustama.

Pähklijäätis
Sellist jäätist armastavate inimeste seas leidub väga palju filosoofe, kellele meeldib uurida oma hingeelu ning ümbritsevate inimeste tagamõtteid. Nende keerulises sisemises maailmas oma kunstlikult loodud raskustega ja pisikeste muredega võib tõeliste, eluliste probleemidega inimene kergelt ära eksida. Asi on selles, et nende inimeste elus ei ole kunagi miski liiga lihtne. Pigem vastupidi – kõik on väga keeruline. Neile ei meeldi muutused ega kompromissid, sageli esineb kalduvus perfektsionismi poole. Partnerilt tahetakse saada eelkõige tähelepanu oma isiksuse vastu ning moraalset toetust.

Sidrunijäätis
Sidrunijäätise fännid elavad magusat elu. Nad hindavad eelkõige iseenda mugavust ja pühenduvad oma heaolu parandamisele. Neile ei meeldi eriti töötada, kuid see-eest on neil ülihea suhtlemisoskus. Sidrunijäätist eelistav inimene on tark ja õiglane, püüab alati teistest parem olla. Vabal ajal otsitakse uusi adrenaliiniallikaid, puhkust veedetakse tõenäoliselt eksootilistes riikides. Ka armastus on seda jäätisesorti eelistava inimese jaoks üks suur seiklus, seetõttu otsitakse vastassugupoole esindajates eksootilisust ja omapärasust.

Banaanijäätis
Need, kes valivad just banaanijäätise, on sageli kindlad, et eesmärk pühitseb abinõu ning seetõttu rikkuvad sageli reegleid ja hindavad eelkõige enda sõltumatust. Nad oskavad öelda „EI“, muretsemata seejuures tagajärgede ja teiste arvamuse pärast. Banaanijäätist sööva inimese partner peab olema väga kannatlik ning peab oma teist poolt armastama, kuna sellises suhtes on vältimatu truudusemurdmine banaanijäätise armastaja poolt. Läheb vaja kaua aega, et selline inimene mõistaks armastuse kõrget väärtust.

SaSa

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Micheal Benson 06.03.2020 10:39
Enda korrektseks tutvustamiseks olen hr Michael Benson eralaenuandja, andes minimaalse laenu 5000 eurot või selle ekvivalenti muus vääringus mis tahes laenusummale 3% intressimääraga, see on rahaline võimalus teie Uks, hankige oma 2020. aasta laen kiiresti. Väljastpoolt on nii palju inimesi, kes otsivad rahalisi võimalusi või abi nurga taga ja kohtades ning nad ei saa seda ikkagi, kuid siin see on. Finantseerimisvõimalused teie ukse ees ja seetõttu ei saa te endale lubada seda võimalust. See teenus on mõeldud inimestele, ettevõtetele, ärimeestele ja naistele ning on saadaval mis tahes summa, mida soovite lisateabe saamiseks. Võtke meiega ühendust e-posti teel: MICHEALBENSONLOANAGENCY@GMAIL.COM Laenutaotluse vorm ja tagastage see Whatsapp: +61447666281. Täisnimi ................. Privaattelefoni number ................ Riik .................. Aadress ................ Riigi ............... Aastad .............. Kas olete varem kandideerinud või mitte. ............. Riik .............. Vajalik laenusumma. .................. Laenuperiood ................ Amet ................. Kuu sissetulek ..................... Nende üksikasjade tunnustamiseks saadame teile oma nõusoleku tagasimaksegraafikuga ja kui nõustute tingimustega, saate oma laenu pärast kinnitamist saada, sõltuvalt teie tõsidusest, kiireloomulisusest ja usaldusest. Ootan teie kiiret vastust. Siiralt Micheal Benson