horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Jana Kask oskab ­soovide ­täitumist oodata

Jana Kask on eesti laulja, saatesarja “Eesti otsib superstaari” teise hooaja võitja ja ansambli Mai Skizo solist.  Omanäoline lauljatar on müstiline naine, kes ei pea end küll selgeltnägijaks, kuid teab, mis teda elu järgmistes kaadrites ees ootab.

Kas usute saatusesse ning seda, et saatus meid juhib ning milline on olnud teie arvates teie enda saatus siiani?
Ma ei usu saatusesse ning arvan, et saatus on ainult meie enda teha ning visualiseerida, tegutseda ja viia ellu oma unistusi.
Igal inimesel on võimalus teha oma valikuid ise ja elada nii, nagu ta päriselt soovib, kuid paljud sedaei mõista, kuna nad lihtsalt upuvad stereotüüpidesse, oma kartmistesse ja jäävad uskuma seda, mida räägivad teised.

Aga keda siis veel uskuda?
Uskuma peab ainult iseendasse ja oma hinge. Nemad valet teed ei näita.

Kas teie senises elus on juhtunud midagi saatuslikku, et võite öelda seda, et seevõi teine asi juhtu ainult tänu sellele, et saatus juhtis või tahtis nii?
Ma olen täiesti kindel, et saatus on mitmevariandiline ning uskuda sellesse on umbes sama nagu minna peaga vastu peeglit. Ehk siis mõttetu. Palju parem on võtta kõik enda kätte ja hakata tegutsema, kuna kõik parimad asjad sünnivad siis, kui te hakkate liikuma oma eesmärgi poole.

Kas te selgeltnägijatesse usute ning ehk olete ka ise käinud mõne ennustaja juures?
Ei. Ma ei ole käinud selgeltnägijate juures, kuna näen kõike mida vaja, ise. Ilma kaartideta, ilma rituaalideta.

Kas sellest võib nii aru saada, et olete ise võimetega selgeltnägija?
Ma ei saa nimetada selgeltnägemise võimeks seda, et ma näen variante, mis võivad tulla järgmises kaadris. Ma näen seda, mida ma näen. Suurim osa asjadest olen pannud 100% täpsusega, aga asi selles, et kuna tulevik on mitmevariandiline, siis ma ei soovi teha mitte mingeid ennustusi konkreetsetele inimestele javõtta enda peale “väga” tähtsat osa, et ma “ennustan” nende tulevikku. Oma tulevikku saab teha endale ainult inimene ise. Mina saan ainult suunata ja väga suurel vajadusel aidata.
Vastan samuti küsimusele kuidas seetöötab –  ma lihtsalt näen. Informatsioon tuleb ise. Ma olen lihtsalt retranslaator.

Kuidas teil endega lood on, kas vahel on mõne asja puhul olnud mingi tunnetus või enne ning kas olete sellega seoses ka mingit plaanitud asja muutnud?
Jah, korduvalt. Olen, näiteks, mitte läinud reisile, kus kõik said surma. Erinevaid juhtumeid on olnud ikka väga palju.

Mis on teie jaoks avalik saladus?
See,et meie kõik oleme Universumi, ehk siis ühe Jumala lapsed ja et maailm on peegel. Mida sa saadad sinna, see tuleb sulle tagasi. Seda, et peegel töötab hilinemisega, paljud, peaaegu kõik inimesed, ei tea, kuna nad magavad.
Need,kes tunnevad, et soovivad midagi ja kavatsevad ning reaalselt saadavad omakavatsusi Universumisse, ei saa vastust kahe nädala pärast.
Kas te kujutate ettemis juhtuks maailmaga siis kui kõik meie soovid realiseeruksid kohe ja praegu?- See oleks kaos.
Sellepärast paljud jätavad eesmärgi sinnapaika ja lähevad minema. Aga nende Maailm nagu tahab öelda neile: “Kuhu sa lähed, Idiood, sa jupanid seemned mulla sisse.  Anna aega, et nad kasvama hakkaksid.”

Kas te teate, kuidas seda teha?
Jätka oma asja ning oma mõtte visualisatsiooni. Kui te ei usu mind, uskuge palun Jim Carrey´d, kes räägib mida tema tegi Oprah Winfrey Shows, rääkides visualiseerimise võimust.

Kas teil on ka mõni selline saladus, millest te kunagi teistele ei räägi?
Jah. Sellepärast ei räägigi, kuna siis kui räägin, ta ei ole enam minu oma.
Ehkon ka mõni selline saladus, mida siiani pole teilt küsitud, aga nüüd võite sellest rääkida?
Ma arvan, et seda ma selles vestluses just tegingi. Ütlesin teile väga palju ja mul on hea meel, et tegin seda suure armastusega ja rõõmuga. Minus on veel väga palju aspekte ja uksi, mida ma saan anda ja annan inimestele, aga las kõik see jääb veel saladuseks praegu.

Millised on teie plaanid lähemal ajal?
Peale seda kui ma olen lasknud välja omalavastatud videot uuele loole “You Are Not Alone”, ma läksin Maltale, kus õppisin fotograafiat maailmakuulsa fotokunstniku käest.
Nüüd tulen Eestisse tagasi, et viia ellu kõiki oma ideid oma uue professionaalse fotokaameraga Nikon D 850, mille ma Maltalt ostsin. Minu ideed puudutavad Eestis reaalseid inimesi, keda soovin pildistada. Selle jaoks kirjutasin mitu kuud ka stsenaariume.
Kas olete mõne uue laulu ka salvestanud või plaanite seda teha lähemal ajal ningehk on plaanis ka uus plaat välja anda?
Kui olin Maltal, kirjutasin lausa mitu lugu. Enne Maltale minekut, salvestasin Eestis enda kirjutatud lugusid oma suurepärase meeskonnaga ka.
Olete ehk mõelnud ka poliitikasse minemise peale?
Kõikon võimalik.

Soovite ehk midagi ka südamelt ära öelda?
Jah. Palun, uskuge sellesse, mida soovib ning tahab teie süda. Siis te jõuate oma eesmärgini igal juhul. Hiljem või varem. Palun ümbritsege end heade ja sooja südamega inimestega ning sõpradega. Tegutsege, ärge oodake kui te soovitemidagi saavutada.
Maailm, teie maailm, muretseb selle eest, et viia teid just sellele teele, mis viib teid oma unistuseni.

Hillar Kohv

0 kommentaari Lisa kommentaar