horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

John Newman, "Revolve", Island

John Newman on 25-aastane inglise laulja, laulukirjutaja ja produtsent. Teda teatakse kõige paremini loo "Love Me Again" järgi, mis 2013. aasta suvel tõusis Suurbritannia singliteedetabeli tippu.

Märkimisväärne edu on teda saatnud ka teiste tuntud artistidega koostööd tehes. Nimelt jõudis eelmisel aastal Calvin Harrise singel "Blame", kus Newman kaastegev, kärmelt esikohale.
Ning edetabelisse on päris headele positsioonidele murdnud needki kaks Rudimental´i hitti, milledes Newman samuti osaleb, kuhu oma panuse andnud.
Mida värki "Revolve" on, mida Newman teeb? "Popplaat," teavitas plaadifirma nägus esindajanna pikema jututa.
Newmani loomingut tegelikult üheselt millegi alla lahterdada ei saa, siit leiab nii souli kui poppi. Kusjuures täpsemaks määratlemiseks on kasutusele võetud niisugused põnevad terminid nagu breakbeat ja Northern soul.
Oktoobri keskel ilmunud "Revolve" on jatkuks kaheaastatagusele debüüdile "Tribute", mida kõvasti kiideti. Värske album, mille põhielemente kolm - soul, funk, pop - seevastu kogub pigem kriitikat. Vähemalt peetakse seda mehe vokaalseid võimeid arvestades küllaltki keskpäraseks.
Plaadi juhatab sisse jutustavas vormis filosoofiline intro ("Revolve" teksti loeb Idris Elba), sissejuhatus teemasse. Järgnev "All My Heart" kujutab endast korralikku (tantsu)lugu, üks parimatest siin üldse.
"Never Give It Up" paelub eelkõige aeg-ajalt sekkuva intensiivse rütmi poolest ning "Killing Me" on lihtsalt selline esilepulbitsev meloodiline poplugu.
Esimene singel antud albumilt, "Come And Get It", iseenesest okei, kuid mitte midagi väga erilist.
Teine singel "Tiring Game" on märksa huvitavam seetõttu, et seal teeb kaasa ameerika R & B laulja Charlie Wilson.
"Revolve´i" edetabelikohad erinevates riikides kuigi kõrged pole, kuid UK albumitejärjestuses suutis Newman ennast siiski kolmandaks upitada.
Albumist on saadaval ka luksväljaanne, kolme lisalooga. Lisaplussiks standardsee ees, kaasatud sealhulgas Calvin Harrise "Blame". Nagu eespool mainitud, on Newmanil seal oma (vokaalne) osa kanda.

Hinne: 6/10
Ülo Külm

 

0 kommentaari Lisa kommentaar