horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Justin Bieber, "Changes" RBMG/Def Jam

Justin Drew Bieber on kas palavalt armastatud või siis vastupidi, täiega vihatud Kanada laulja, laulukirjutaja ja näitleja. Muusikainstrumentidest rääkides saab Bieber hakkama nii trummide taga kui ka kitarri tinistades.

Aga olgu selle alatise poleemika ning sagedase irvitamisega Bieberi ümber kuidas on, ei muuda see kõik fakti, et tema erinevaid albumeid on ainuüksi USA-s kokku müüdud üle 105 miljoni!
Valentinipäeval ilmunud "Changes" on Bieberi viies stuudioalbum. Kusjuures vahe eelmisega, milleks oli "Purpose", on väga pikk, koguni viis aastat. Bieberi uut albumit lindistati ajavahemikus aprill 2019 – jaanuar 2020.
Kunagi teismelisi (eelkõige tüdrukuid) teismelise popartistina hullutanud Bieber on nüüd vahepeal täiskasvanuks saanud. 26aastane Bieber läheneb nüüd muusikategemisele-loomeprotsessile natuke teise nurga alt, küpsemana igatahes, kuigi stiililiselt endises popi ja R&B vaimus.
Huvitav paljud peale tema tõsifännide mäletavad – Bieber on muusikaväljadel seilanud alates 2007 aastast, seega kolmteist aastat koguni.
Esikaanele kinnitatud kleepsult loeb välja, et värske plaadiga tähistab Bieber abiellumist (jah, ta peaks juba kaks aastat õnnelikus abielus olema) ja "keerulistest olukordadest väljapääsemist", ellujäämist. Tore kuulda.
Omamoodi üllatus aga, et vähemalt seekord on ta välja tulnud tõepoolest täiesti arvestatava plaadiga. Äärmiselt ühtlane tase, ühtegi lugu pole mingit põhjust "materdada". Samas, mingeid hõrke-hõrgutavaid-a la carte superhitte siit kah välja ei kougi.
Huvitav tõdeda, et albumi parimad palad esitab Bieber koos külalisartistidega, keda muide on kokkuvõttes päris mitmeid.
"Intentions", koos Quavoga ja "Forever" ameerika räpparite Post Malone ja Cleveriga viivad selge võidu.
Eraldi singlitena ongi avaldatud mainitud kaks ja ametliku esmase ampsuna siit veel väljapaistmatum “Yummy”.
“Changes" on - hoolimata kaugeltki mitte liiga sõbralikust kriitikast - osanud ennast rebida paljude riikide plaadiedetabelites esimeseks. Olulisemad muidugi USA Billboard 200, Kanada ja Suurbritannia.
Plaadiümbris on omamoodi ilmekas. Imestama paneb ehk tätoveeringute hulk Bieberi kehal, fotodel jääb see kohe silma.
Aga huvitav, miks voldikult laulusõnad puuduvad? Vot see on küsimuste küsimus!

Hinne: 6/10

Ülo Külm

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Doctor David mike 29.03.2022 11:46
I Selle eesmärk on teavitada üldsust tervest mehest või naisest ja 100% tõsiselt neerude müümisel või ostmisel. Peaksite kiiresti võtke ühendust Nathan Kidney siirdamise haiglaga. Nagu meil on palju patsiendid, kes on siin neeru siirdamiseks, Kas otsite võimalus oma neer raha eest raha eest maha müüa finantsrikke tõttu ja me pakume teile ühe teie neeru eest 600 000,00 USD. Minu nimi on dr David Mike, ma olen Nathan Kidney nefroloog SIIRDAMISHAIGLA. Meie haigla on spetsialiseerunud neerudele Kirurgia/siirdamine ja muu elundiravi, tegeleme ka kokkuostuga ja neerude siirdamine elava ja terve doonoriga.Oleme asub UAS-is, Indias.Nigeerias, Araabia Ühendemiraatides, Türgis, Prantsusmaal. Kui olete huvitatud ühe oma neeru müügist või ostmisest, palun võtke meiega ühendust WhatsAppi kaudu: +13235159517 või e-posti teel: doctormikedavid907@gmail.com Pange tähele: olge siiras ja aus see on teiste inimeste elude päästmine. palun vastu võetud. Parimate soovidega... Kiire vastus