horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Justin Bieber, "Changes" RBMG/Def Jam

Justin Drew Bieber on kas palavalt armastatud või siis vastupidi, täiega vihatud Kanada laulja, laulukirjutaja ja näitleja. Muusikainstrumentidest rääkides saab Bieber hakkama nii trummide taga kui ka kitarri tinistades.

Aga olgu selle alatise poleemika ning sagedase irvitamisega Bieberi ümber kuidas on, ei muuda see kõik fakti, et tema erinevaid albumeid on ainuüksi USA-s kokku müüdud üle 105 miljoni!
Valentinipäeval ilmunud "Changes" on Bieberi viies stuudioalbum. Kusjuures vahe eelmisega, milleks oli "Purpose", on väga pikk, koguni viis aastat. Bieberi uut albumit lindistati ajavahemikus aprill 2019 – jaanuar 2020.
Kunagi teismelisi (eelkõige tüdrukuid) teismelise popartistina hullutanud Bieber on nüüd vahepeal täiskasvanuks saanud. 26aastane Bieber läheneb nüüd muusikategemisele-loomeprotsessile natuke teise nurga alt, küpsemana igatahes, kuigi stiililiselt endises popi ja R&B vaimus.
Huvitav paljud peale tema tõsifännide mäletavad – Bieber on muusikaväljadel seilanud alates 2007 aastast, seega kolmteist aastat koguni.
Esikaanele kinnitatud kleepsult loeb välja, et värske plaadiga tähistab Bieber abiellumist (jah, ta peaks juba kaks aastat õnnelikus abielus olema) ja "keerulistest olukordadest väljapääsemist", ellujäämist. Tore kuulda.
Omamoodi üllatus aga, et vähemalt seekord on ta välja tulnud tõepoolest täiesti arvestatava plaadiga. Äärmiselt ühtlane tase, ühtegi lugu pole mingit põhjust "materdada". Samas, mingeid hõrke-hõrgutavaid-a la carte superhitte siit kah välja ei kougi.
Huvitav tõdeda, et albumi parimad palad esitab Bieber koos külalisartistidega, keda muide on kokkuvõttes päris mitmeid.
"Intentions", koos Quavoga ja "Forever" ameerika räpparite Post Malone ja Cleveriga viivad selge võidu.
Eraldi singlitena ongi avaldatud mainitud kaks ja ametliku esmase ampsuna siit veel väljapaistmatum “Yummy”.
“Changes" on - hoolimata kaugeltki mitte liiga sõbralikust kriitikast - osanud ennast rebida paljude riikide plaadiedetabelites esimeseks. Olulisemad muidugi USA Billboard 200, Kanada ja Suurbritannia.
Plaadiümbris on omamoodi ilmekas. Imestama paneb ehk tätoveeringute hulk Bieberi kehal, fotodel jääb see kohe silma.
Aga huvitav, miks voldikult laulusõnad puuduvad? Vot see on küsimuste küsimus!

Hinne: 6/10

Ülo Külm

0 kommentaari Lisa kommentaar