horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Käed näitavad seost sünnikaardi ja tulevikuga

Kätelt saab lugeda nii iseloomu kui ka tulevikku. Samas on käejooned tihedalt seotud ka astroloogilise sünnikaartiga. Vaata, mida sinu käsi sulle tuleviku kohta näitab!

Käejoonte lugemine rajaneb asjaolul, et inimsaatus allub planeetide mõjule. Harilikult nimetatakse sellega seoses seitset planeeti: armastusekandja Veenus, võimusümbol Jupiter, saatuseplaneet Saturn, edukust ja andekust soosiv Päike ehk Apollon, plaanide teostamise eest vastutav Merkuur, lisaks veel Marss ja Kuu.
Inimese iga sõrme all on kühm, mis kannab ühe planeedi nime. Pöidla all on Veenuse, nimetissõrme all Jupiteri, keskmise sõrme all Saturni, neljanda sõrme all Päikese ja väikese sõrme all Merkuuri kühm. Merkuuri kühmu all on Marsi ja veel madalamal Kuu kühm. Ühe või teise planeedi kühmu poole suunduvat joont nimetatakse sama nimega.
Tutvugem saatuse keerdkäikudest kõneldes seitsme tähtsama käejoone ja kahe abijoonega.

Kumba kätt vaadelda?
Käejoonte lugemiseks kasutatakse põhiliselt inimese domineerivat kätt – seda, millega ta kirjutab. See räägib sellest, mis toimub praegu. Passiivne käsi räägib päritud iseloomujoontest. Kui kahe käe jooned on teineteisest väga erinevad, näitab see seda, et inimene on kõvasti vaeva näinud, et oma põhiloomust muuta.
Horisontaalseid jooni loetakse pöidla poolt alustades ja vertikaalseid randmest üles poole. Alusta kõige ülemisest joonest, südamejoonest.
Kui südamejoon on sõrmede lähedal, on tegemist kirgliku ja pigem armukadeda inimesega. Kui joon läheb otse üle käe, tähendab see, et inimene kontrollib osavalt oma emotsioone. Kui see suundub üles, nimetissõrme poole, näitab see, et see inimene on avalikult südamlik ja hellitav – kallistused, suudlused, käest- ja ümberkinni, kus iganes ja millal iganes. Katkendlik südamejoon tähendab, et see inimene on kogenud südamevalu. Lühikesed jooned üle südamejoone tähendavad, et tegemist on flirtiva iseloomuga inimesega, kel on raskusi truudusega.
Teine joon on peajoon, kui see kulgeb otse sirgelt üle käe, näitab see, et tegemist on loogilise ja selge mõtlemisega inimesega. Laineline joon tähendab, et selle inimese mõtted kipuvad laiali jooksma ja kui joon kaldub alla poole, on tegemist loova ja usaldava inimesega. Kolmas joon, elujoon algab peajoone lähedalt ja kulgeb mööda peopesa alla justkui ümber pöidla. Tugev, sügav joon viitab inimesele, kes on innukas ja püüdleb oma eesmärkide poole. Õrnem joon tähendab, et inimene on vähem ambitsioonikas.
Vastupidiselt üldisele arvamusele pole selle joone pikkusel mingit pistmist inimese elueaga.

Elujoon, veenuse joon (1)
Elujoon algab Jupiteri kühmujalamilt, pöidla ja nimetissõrme vahelt, jookseb kaarega ümber Veenuse kühmu ja lõpeb harilikult randmel. Elujoone järgi otsustavad hiromandid inimese tervise, eluea ja elujõu üle.
Mõnel käel paikneb elujoon tihedalt ümber pöidla allosa, teistel aga joonistab suure kaare peopesa keskosani välja. See algab peopesa servalt kusagilt pöidla ja nimetissõrme vahelt ning suundub allapoole, kaardudes pihu allosani randme lähedal.
Sellel joonel olev sünnimärk viitab ohule, mis võib teid mingil eluetapil ähvardada. Parema käe joone järgi võib umbkaudu välja arvutada, millal õnnetus teid tabab, ning sellest hoiduda või valmistuda raskustega võitlemiseks. Vasaku käe märgid on jätnud eellaste karma ja need kõnelevad pärilikest haigustest, sest inimese tervis sõltub tervenisti karmast.
Elujoon ei näita vastupidiselt vananaistejuttudele sugugi elu pikkust. See joon näitab meie elu kvaliteeti. Elujoonde on salvestatud meie geneetiline pärand ja meie teadlikkus oma füüsilisest tugevusest ning üldisest tervisest.
Kõik, mis võib meid tõenäoliselt ära kurnata või mõjutada meid füüsiliselt või psühholoogiliselt tervist kahjustavalt, on elujoonel kirjas eriliste ebasoodsate märkidena nagu ketid ja ristjooned. Tugev ja terve elujoon on otsekui hüppelaud, millelt saadud hoog võimaldab elus kõike ette võtta.

Peajoon, marsi joon (2)
See algab pöidla ja nimetissõrme vahelt kas koos elujoonega või selle kõrvalt, jookseb põiki üle käe ja lõpeb käe serval Marsi kühmu all.
Peajoon iseloomustab inimese taibukust, teistega arvestamise võimet ja hoolivust. Parema käe peajoonel olev sünnimärk tähendab, et inimesel võib tekkida probleeme vaimse tervisega.
Eelmises elus pole tal läinud korda ennast realiseerida ja teda vaevab seletamatu soov midagi muuta. Sageli kiirendab ta sündmusi tagant ning enamasti lõpeb see halvasti. Ta võtab enda peale üle jõu käivaid ülesandeid ning oma võimetuse tunnistamisega võivad kaasneda psüühikahäired. Kui inimene suudab kavandatu ellu viia, võib sünnimärk nii paremalt kui vasakult käelt kaduda.

Maria Johanson

Jätkub ajakirjas...

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Are you looking for Finance 18.01.2020 02:25
Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for a money to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain loan for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get a loan at affordable interest rate of 3%, Do you need this cash/loan for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via Email financialserviceoffer876@gmail.com Whats App +918929509036