horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Käekott reedab naise iseloomu

On naisi, kes ei lähe iial välja käekotita. On ka selliseid, kes käekotti mineviku igandiks peavad. Aga käekott on palju enamat, kui pelgalt asjade hoidmise koht, see on ka osa naise isiksusest.

1. Milline sõna assotsieerub sul sõnaga „käekott”?
a) Naine
b) Raske
c) Taskud
d) Kingad

2.Kas sul on palju käekotte?
a) Piisavalt, et hästi välja näha
b) Liiga palju
c) Vähe või siis ainult üks
d) Niipalju kui vaja

3.Kas sinu mobiil on eraldi taskus?
a) Jah, see on väga mugav
b) Mõnikord
c) Ei, telefon on alati kuskil koti põhjas
d) Jah, sest on väga ebamugav otsida telefoni

4. Millist käekotti eelistad?
a) Ei ole selle peale mõelnud
b) Suuri ja mahukaid
c) Väikseid ja elegantseid
d) Neid, mis on praegu moes

5. Mida kannad alati kaasas?
a) Peeglit
b) Ravimeid
c) Võtmeid
d) Kosmeetikat

6. Kas läheksid välja kandevõrguga?
a) Ei usu
b) See ei ole üldse glamuurne
c) Kui kavatsen osta arbuusi, siis miks mitte
d) See oleks huvitav

7. Kui kiiresti leiad käekotist vajalikud asjad?
a) Momentaalselt
b) Mõnikord ei leiagi
c) Kõik vajalikud asjad on eraldi taskus
d) Mulle ei meeldi kiirustada, niisiis vajan natuke aega

8. Mida mõtled, kui näed naist ilma käekotita?
a) Tal on midagi puudu
b) Nüüd peab ta ostma kilekoti!
c) Ta on vaba
d) Ta on hajameelne

Tulemused
Kõige rohkem a-vastuseid: Mood on sinu ebajumal. Pead alati täiuslik välja nägema, meeldima kõigile ümbritsevatele. Sageli kulutad kogu vaba aja enda peale. Sa võid tähtsa kohtumise edasi lükata, sest ei ole oma soenguga rahul, kartes, et siis läheb kõik halvasti. Pea meeles, et veetlus ei seisne ainult laitmatuses, vaid ka sundimatus käitumises.

Kõige rohkem b-vastuseid: Oled lahke, kaastundlik, sulle meeldib unistada ning sa loodad, et kunagi saavad kõik unistused teoks. Täpsemalt öeldes, tuleb keegi teine ning teeb need teoks, ise aga ei tee midagi nende täideviimiseks. Kuid see inimene võib ka mitte tulla... Aeg on oma elu muuta, sest totaalne kaos, mis valitseb ka sinu käekotis, on reaalne oht ka sinu elu jaoks.

Kõige rohkem c-vastuseid: Oled vabameelne ja rõõmus natuur, tõeline looduslaps. Oskad oma elu korraldada nii, et see kulgeb probleemideta. Sulle pole omane pikk põdemine ning muretsemine teiste arvamuse pärast.

Kõige rohkem d-vastuseid: Oled küllalt praktilise iseloomuga ning leiad kõikidele muredele kiiresti lahendused. Sa ei vaeva oma pead abstraktsete teemadega ning tead enamasti kohe, mis on õige ja mis vale. Ise valid loomulikult alati õige poole.

Vastuseid a-st d-ni võrdselt: Sinu lemmik-käekotis on palju suuri ja väikseid taskuid, see on mugav ja mahukas, väga võimalik, et ta on must. Oled töökas, uudishimuline ja konservatiivne – vähemalt selles, mis puutub riietusse. Sinu jaoks oleks kasulik käia koos sõbrannaga šoppamas – kindlasti näeksid midagi ilusat ka moodsates riietes ning ostaksid ka paar uut käekotti, mis võib-olla ei olegi nii praktilised, kuid sellegipoolest ilusad.

SaSa

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Micheal Benson 06.03.2020 10:38
Enda korrektseks tutvustamiseks olen hr Michael Benson eralaenuandja, andes minimaalse laenu 5000 eurot või selle ekvivalenti muus vääringus mis tahes laenusummale 3% intressimääraga, see on rahaline võimalus teie Uks, hankige oma 2020. aasta laen kiiresti. Väljastpoolt on nii palju inimesi, kes otsivad rahalisi võimalusi või abi nurga taga ja kohtades ning nad ei saa seda ikkagi, kuid siin see on. Finantseerimisvõimalused teie ukse ees ja seetõttu ei saa te endale lubada seda võimalust. See teenus on mõeldud inimestele, ettevõtetele, ärimeestele ja naistele ning on saadaval mis tahes summa, mida soovite lisateabe saamiseks. Võtke meiega ühendust e-posti teel: MICHEALBENSONLOANAGENCY@GMAIL.COM Laenutaotluse vorm ja tagastage see Whatsapp: +61447666281. Täisnimi ................. Privaattelefoni number ................ Riik .................. Aadress ................ Riigi ............... Aastad .............. Kas olete varem kandideerinud või mitte. ............. Riik .............. Vajalik laenusumma. .................. Laenuperiood ................ Amet ................. Kuu sissetulek ..................... Nende üksikasjade tunnustamiseks saadame teile oma nõusoleku tagasimaksegraafikuga ja kui nõustute tingimustega, saate oma laenu pärast kinnitamist saada, sõltuvalt teie tõsidusest, kiireloomulisusest ja usaldusest. Ootan teie kiiret vastust. Siiralt Micheal Benson