horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Käitumismustrid, mis viivad üksilduse lõksu

Aeg-ajalt vallalise staatuses viibimine võib olla igati vabastav ja sel on kindlasti palju eeliseid, kuid kui oled uueks suhteks valmis, siis võib sobiva kaaslase leidmine olla üsna keeruline ja väsitav protsess. Võimalik, et näed enda arust palju vaeva, kuid tulemus on ikka ümmargune null.

Paljud asjad elus toimuvad aga tulenevalt meie käitumistest ja harjumustest ning eneselegi teadmata võid tahtmatult blokeerida just neid asju, mida tegelikult tahad, et juhtuksid. Kui oled armastuse otsingule juba käega löömas, siis pane tähele neid käitumismustreid, mis võivad sul armastuse leidmise raskemaks teha.

Sa ei õpi oma vigadest
Armastuse leidmine on teekond, mil tuleb ette ka ebaõnnestumisi, mis peaksid läbi kogedes olema õppimiskohaks. Kui neid õpetusi ignoreerid, siis kordad sa samu asju pidevalt ega saagi ebaõnnestumiste tsüklist välja.

Oled enda suhtes liiga kriitiline
Uue kaaslase leidmisel enda suhtes kriitiline olles jätad talle mulje nagu olekski see sinu iseloom. See on ka täiesti arusaadav, sest sina tunned end kõige paremini ja kui sinu käitumine ja kõne edastab ebakindluse laineid, siis märkab seda ka sinu kaaslane. Tuleta meelde, et enesekindlus on seksikas, ebakindlus mitte nii väga.

Usud, et häid mehi pole enam olemas
Mõttel on teadagi suur jõud, mistõttu suudad sa end pessimistliku mõttelaadiga viia uskumuseni nagu ei olekski enam ühtki sobivat vallalist meest olemas.

Seod end emotsionaalselt kättesaamatute inimestega
Esimese sideme tekkides on muidugi mugav kohe sinna püsima jääda, kuid tasuks tähele panna, et niiviisi end emotsionaalselt kättesaamatu inimesega ei seo. Kui su kaaslane juba alguses selline on, siis võib ta ajaga sulle end küll rohkem avada, kuid suurt emotsioonide väljanäitajat temast kindlasti ei saa.

Jääd seda õiget ootama
Mõni inimene on arvamusel, et kui aeg on õige, siis see härra Õige satub nende teele ise ning siis mõtlevad, miks kedagi veel tulnud ei ole. Muidugi võivad inimesed sinu ellu kõige ootamatumatel hetkedel sattuda, aga see ei tähenda, et peaksid käed rüpes armastust ootama.

Oled ise toksiline kohtingukaaslane
Mõnel juhul võid sa ise see mürgine pool kohtingul olla ja sa ei pruugi oma toksilisust ise ka tähele panna. Kohtingul väldi teistest (ja ka oma eksidest) halvasti rääkimist ja liigset kurtmist. Selline käitumine ei taga sulle püsivat suhet.

Sul on ebarealistlikud ootused
Standardite seadmises ei ole midagi halba, kuid täiuslikku inimest maailmas ei eksisteeri. Kõigil on vead ja üks armastamise osa on teise inimese vigadega leppimine.

Hüppad suhtesse liiga kiirelt
Liiga rutakalt suhtesse astumine on samuti tee ebaõnnestumiseni, kuid sellest hoolimata kipuvad paljud hea inimese leidmise korral kõigega kiirustama, kartuses partnerit kaotada. Kokkuvõttes võid lõpetada halvasti mõjuvas suhtes, sest ei jõua asju läbi mõelda või peletad kaaslase liigse rutakusega eemale.

Lepid „peaaegu“ suhtega
See olukord võib tekkida, kui sul tekib partneriga side, kuid jäädki ootama, et suhe tõsisemaid pöördeid võtaks. Hoia silmad lahti ja märka, kui kaaslane eemale tõmbub, kui üritad suhet tõsisemaks ja intiimsemaks muuta.

SaSa

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Christy Walton 24.04.2022 15:16
Otsite võlgade konsolideerimise laenu, tagatiseta laene, ärilaenud, hüpoteeklaene, autolaenud, õppelaenud, isiklikke laene, riskikapitali jne! Olen eralaenuandja, annan ettevõtetele ja eraisikutele laene madala ja mõistliku intressimääraga 2%. Saada meil aadressile: christywalton355@gmail.com