horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kalju Paldis aitab nii tule kui ka veega

Kalju Paldis on aidanud inimestel terveneda ja õiget kodu leida. Vahel koormavad meid meie endi mõtted, vahel teised inimesed. Muresid teadvustades on neist kergem vabaneda.

Kuulsin, et olite ühel naisterahval aidanud luupainajatest vabaneda ja teise naise ravinud ka terveks. Kui noorelt ja millal avastasite enda juures ravitseja- võimed?
Minu huvi selle nähtamatu maailma poolele avardus, kui ma veel koolinoor olin. Meie kodus ei varjatud midagi, räägiti erinevatest traditsioonidest. Mäletan isa jutustusi saatanapiiblist, mis oli olnud arvatavasti sealt, kus isa pärit oli. Räägiti muudest varasematest tavadest ja müütidest. Samuti kristlikust religioonist jne.
Kuid esimesed katsed olid seotud ennustusega, kus kasutasin kristliku lauluraamatut, punast paela ja kääre. Sidusin paela ümber raamatu ja asetasin sinna käärid. See töötas pendli põhimõttel ja selle läbi ennustasin koolilaste hindeid. Toimis selline info saamise viis. Aga kus ma sain selle teadlikkuse, ei tea.
Kuid nüüdsel ajal järeldan kindlalt, et ma lugesin siis juba infot ilma vahendajata. Sain ühendust teadlikkusega otse ilma raamatuid ja muid teiste inimeste teadmisi kasutamata. Minuni on see info mu teadlikus elus kogu aeg tulnud.
Lisaks olen kohtunud 10aastaselt ja 28aastaselt teelkäija vaimuga, kes juhtis tähelepanu mu elusaatusele. Teekäija on vaimolend, keda näed ainult sina täitsa elusa inimesena, aga teised seda ei näe. Nüüdsel ajastul on mitmed juhtumid, olnud sarnased. Inimesed seda minuga jaganud. (Sellest võiks täitsa eraldi kõnelda)
Nii siis teadlikkus on olnud mu kogu elu infoallikas. Vastused erinevatel teemadel tulevad mulle lihtsalt, ilma vaevata. Seda märkasin ma juba noorelt, aga mõistsin seda umbes teadlikult 20 aastat tagasi. Alates intervjuust kunagi telefilmile, kus küsiti minu käest džässi (muusika liigi) kohta. Rääkisin kaamerate ees selle muusika ajaloo kohta samas mitte kunagi sellest teadmata jne. Neid sähvatusi oli palju alles nüüd oskan seda mõista, mis toimus.

Kas te "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" pole soovinud võistlema minna?
Miks ma sellest televisiooni šoust osa ei võta? Mina olin esimene ini­mene minu teada, kes kutsuti sellesse saatesse aastaid tagasi ühel Avanemise päevadel (vaimsel üritusel) Pärnumaal Tori kandis. Olin esialgu vaimustuses, kuid mulle meeldib uurida tausta, mis selle taga on.
Soovitati vaadata tollel ajal inglise ja ameerika sarnaseid sarju. Vaatsin ja mõistsin, et seal on teatud vastuolud minule. Minul on püha toiming see, mida tegi inimene oma elusaatusega. Tema elatud elu ei pea olema vaadeldav tuhandete võõraste hingede ees. Ma ei ole nõus lahkama tema elusaatust võõraste inimestega , kus nad saavad teada tema elukäigust jne. Olen seda nõus rääkima lähedastega kuid kunagi ei tee seda võõraste inimeste huvist jne. Seal oli veel vasturääkivaid tundeid. Mind selline stsenaarium ei tõmba ja keeldusin sellest. Kuid austan, kes soovivad sellest saatest osa võtta. Eesti formaadis ei meeldi mulle see inimene, kes pidevalt segab vahele seal. See on saatejuht ja selle saate omanik. Liiga läbipaistev eelistus kellegi esile tõstmine jne. Mina ei karda seda ka kõva häälega rääkida.

On teie poole pöördunud paljud inimesed oma tervisehädadega?
Minu poole pöördujaid on olnud palju. Olen selle maailmaga kokku puutunud viimased 18 aastat. Minu põhitegevus on olla teadlikkuse ja tervendavate nippide edastaja roll. Minu koduleht www. Energoman.ee, mis räägib osaliselt minu põhi tööst. Seal saate palju teadmisi, millega tegelen. Kuid on ka muid sarnaseid teemasid, mida valdan. Kindlasti põhilisteks tervise hädadeks on just vaimsed ja nähtamatud tundelised kogemused, mida inimene kogeb. Nähtamatud valud, tundelised vibratsioonid, mida arst ei saa mõõta ja analüüsida. Selliseid juhtumeid on väga palju. Kuid minu motiiv on edastada teadlikkust ja paluda, et inimesed hakkaksid ka ise ennast muutma. Siis on selle ravil efektiivsus suurem.

Kas vähi vastu on ravimeid?
Kindlasti on, kuid minu arust enne, kui sellega tegelda, tuleks üle vaadata inimese haiguse tekkelugu ja vaadata, kui kaugele inimene oma enesehävitamisega on jõudnud. Eriti psüühilise mõjutustega on need haigused suuremalt jaolt seotud. Kas enda alandamine, teiste pidev solvamine või kirumine. Pettumine lapsepõlves jne.
Sellistel juhtudel hakkabki vähk meid mürgitama oma sapisusega ja liikudes just sisemistes närvirakkude kaudu erinevatesse organite koelistesse kohtadesse. Kuid kindlasti olen kindel, et igal inimesel on mingi organ nõrgem ja sinna ta oma sapised sõnumid salvestab, kas alateadlikult või teadlikult.
Lisaks selle haiguse füüsiline kaasaaitaja on elamise ja töökoha asukoht. Kus saab kahjustada juba füüsiline kehaosa.
Kas on ravi? Kindlasti on kuid usun, et saatuse märkidel on teatud eelis kas ta laseb sellel toimida jne. See ravim võib olla niitaimne kui ka tänapäevane keemiline jne. Kuid kindlat tabletti ja alternatiivset ühesugust ravi ei ole. Kui kellelegi sobib üks taimne tinktuur, siis kndlasti teisele see ei mõju. Kuigi just tihti rõhutakse ühele konkreetsele juhtumile. Sama käib ka praeguse meditsiinilise maailma ravimite kohta. Muidugi selles on saanud julm äri, kus inimene on lihtsalt oma tervisega teenimise allikas.

Kas mõni looduses kasvav ravimtaim on näiteks kehakaalu langetamiseks hea?
Kehakaalu puhul on kindlasti erinevad taimsed juured, mis aitavad. Siis kindlasti teadlik eeterlike toitaine kasutamine (sinep, mädarõigas jne). Kuid sellisel juhul tuleb enne tarvitamist nendega füüsilise häälega suhelda ja paluda nende kaasabi. Kogu maailm on elav teadvus ja kui me tahame, et toimiks, siis tuleks paluda kaasabi ja siis alles tarbida. Kuid kõigepealt tuleb üle vaadata suhu topitav kaup. Siis tuleks ka kaalulangetamise aeg oma kehaline mälu kustutada vanast toitumistest ja neist sisalduvatest energiatest vabastada jne.

Kuulsin, et ühel Toris elaval nai­sel oli tervisehäda suur olnud, magada pole saanud ja öösel olevat pidevalt WC vahet pidanud käima. Teie olite ta terveks ravinud. Kas saate kuidagi kirjeldada, et mis sel naisel viga oli ja kuidas ta õnnestus terveks ravida?
Te küsite Tori juhtumi kohta. Seal on onud mul mitmeid kliente, kuid ma arvan, kes võis teile minust rääkida.
Tema kodu, kus ta elas, asus niinimetatult osaliselt maakiirgustest põhjustatud mõjude alas. Eriti magamise koht oli seal seisva vee mõju alas, mille energeetika on vaimse väsitajana tuntud.
Teiseks oli tema elumaailma jäänud mineviku inimene, kes oma hingekehaga oli jäänud tema kehavälja elama. Teatud inimesed, kes on oma füüsilise keha minetanud, kuid jäävad erinevatel asjaoludel siia maailma edasi eksisteerima, vajavad eluspüsimiseks vaimsel tasandil toitu. Siis nad leiavad teatud tundlikud inimesed ja liiguvad siis selle inimese vaimses väljas kaasas ja toitudes selle inimese energiast. See sai seal eemaldatud tuleenergia ja muude abivahendite kaasabil.
Tule energia on minu jaoks ka infopeegel, kus ta näitab mulle põhjuseid ja mis inimesega on toimunud. Eemaldan teatud riitusete kaasabil need olendid. Suuremalt jaolt see õnnestub alles siis, kui inimene, kes seda koormat kannab, ka enda mõttemaailma muudab.

Teine Toris elav naisterahvas kurtis varemalt, et tal on mingi luupainaja ning teie olite ka tema terveks ravinud. Ta veel rääkis mulle, et olite pannud põlema küünla, mis oli kaua aega põlenud ehk teatud kellaajast teatud kellaajani. Kas seda saaksite ka pisut selgitada?
Tuleenergia kasutamisel on üks riituslik tava, mida alati järgin. Enne kui süütan, palun alati tuleenergia abi. Räägin häälega lahti oma soovi ja siis palungi tema energia kaasabi riituse läbi viimiseks jne. Ma toimin kõikide abilistega kellega koostööd teen.

Kas see jutt vastab tõele, et pidite ravis kasutama vett? Kuidas ja mismoodi see välja näeb?
Vee laadimist olen teinud palju ja õpetanud seda lihtsat nippi tuhandetele inimeste üle maailma. Olen kindel, et iga inimene on võimeline ise oma käte ja sõnumitega paluma vee mõju. See toimib hästi. Minu põhiprintsiip vee juures on, et tema on kõige suurem mõjutaja. Tema saab olla ainukesena mateeriliselt kolmes olekus (auruses, vedelas ja külmunud ehk tahkes olekus).

Võrus jäi mitu aastat tagasi kadunuks Markkus Ansberg, kelle otsinguid teostatakse siiani. Kas teil pole nägemust selle kohta, et mis temaga juhtus ja kust teda otsida?
Kadunud inimeste leidmine on omaette teema. Olen pidanud kokku puutuma. Tean, et ka Eestis kaob sadu inimesi, keda kunagi ei leita. Siis osa inimesi liigub, teadmata enda olemusest, ajaruumi teise ajastusse.
Osa aga peidab oma keha nii, et keegi ei leia. Sellised juhtumid on seotud olnud enesetapjatega jne.
Konkreetse Võru juhtumiga olen kokku puutunud, kuid ma ei ole saanud täpset infot. Kuid üht teist tean, kuid ilma kindla argumendita ei räägi. Tema lahkunu hingekeha ei lubanud seda teha.
Teatud inimesi olen aidanud otsida ja oleme leidnud üles. Kuid ma eriti pole ennast sellele teemale häälestanud. Kui see juhtum peaks tulema, siis antakse ka mulle teadlikust sellel teemal infotasandilt.

Milliseid ameteid olete oma senise elu jooksul pidanud?
Ameteid pole olnud palju, olen olnud tööl ehitusel kunagi torude isoleerijna, baarmanina ja pikalt ka vabas Eestis kaupmehena.

Milliseid abivahendeid kasutate ravitseja-selgeltnägija töö juures?
Minu abilisteks füüsilisel tasandil on kindlasti pendel ja pöörel. Lisaks kõik muud mateerilised ained, kes minuga kõnelevad. Atribuutikast ikkagi pendel, pajuvits, pöörel, tuleelement.
Ravivahendina ka pendel. Seda, kuidas ta ravivahendina toimib, olen saanud läbi oma kogemuse. Seda õpetust peale minu siis Eestis pole keegi minu teada viljenenud. Mina omastasin need teadmised läbi oma jalaseenelise haiguse ja see aitas sellest vabaneda. Nüüd jagan seda teadlikkust ka inimestega, kuidas nemad ise ennast aidata saaks.

Kui tervisehädadega inimesed soovivad teiega kontakti saada, siis kuhu nad pöörduma peavad?
Mul on koduleht www.energoman.ee ja lisaks mind tuntakse läbi suuliste soovituste. Mina sõidan samateemaliste tegemistega mööda Eestit iga aasta vähemalt 40.000 kilomeetri jagu. Jõuan seeläbi igasse kohta Eestimaa nurka. Lisaks ka välismaale, nii lähedale Soome kui ka kaugemale Ameerikasse.
Tihti jagan teadmisi läbi telefoni ja piltide. Vaaadates inimeste magamiskohti ja soove osta endale elamine kuhugi. Ma ei lähe enne kohale kui olen saanud inimeste soovi läbi pildi. Kui see elamine ei ole mõeldud talle, siis ütlen koheselt – ära osta või üüri.
Kohale lähen alles siis, kui näen, et see koht sobib inimesele. Ma tahan tööd teha ja jagada soovitusi alles siis, kui on inimväärikusega elamise koht.

Hillar Kohv

3 kommentaari Lisa kommentaar
  
Linda Mark 11.02.2020 14:12
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 13:53
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 02:00
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783