horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kalle Sepp: „Ebausk on eestlaste kutsehaigus!”

Kalle Sepp, kas usute saatusesse ning seda, et saatus meid juhib ning milline on olnud teie arvates teie enda saatus siiani?
Ma olen päris kindel, et ma ei usu saatusesse. Inimest juhib minu arvates tahe ja kellegi meie tulevik ei ole ette kirjutatud, igaüks teeb oma elu selliseks nagu ta ise tahab. Ebausk on eestlaste kutsehaigus, aga töökus on me voorus, ma prooviks elada nii, et vähem uskumisi ja hirme ning rohkem töökust.

Kas teie senises elus on juhtunud midagi saatuslikku ning võite öelda seda, et see või teine asi juhtus ainult tänu sellele, et saatus juhtis või tahtis nii?
Ei ole, ma ei usu sellesse. Ma juhin ise ennast ning elus juhtuvad asjad siis, kui sa ise oled nende jaoks avatud.

Kas te selgeltnägijatesse usute ning ehk olete ka ise käinud mõne ennustaja juures?
Selgeltnägijatesse ma ei usu, kuid usun, et on olemas energia ehk kui hea energiaga inimene mulle head soovib, siis ma usun sellesse ning vastupidi. Emotsioon ning energia on kaks asja, mis on elus ning suhtlemises äärmiselt olulised, me peame kiirgama head, head energiat ja positiivset emotsiooni.

Kas vahel on mõne asja puhul olnud mingi tunnetus või enne ning kas olete sellega seoses ka mingit plaanitud asja muutnud?
Ma pigem ei ole selline inimene kes läheb n.ö „nõia” juurde ja küsib enne üle, et kas seda või teist asja peaks tegema või mitte, nagu ma enne ütlesin, siis ma ei usu sellesse. Pigem usaldan oma sõpru kellelt ühes või teises asjas nõu küsida. Seda on õpetanud mulle kogemus, noorena on palju asju tehtud emotsiooni pealt ja on ka palju „kooliraha” selle eest makstud. Nüüd tahan, et ma teaksin maailmast ning asjadest nii palju, et mul oleks mõnus ise kindlaid otsuseid langetada. Ehku peale või kuulujutu peale ma ei ela.

Mida tähendab teie jaoks avalik saladus? Kas teil on ka mõni selline saladus, millest te kunagi teistele ei räägi?
Saladustesse suhtun ma aukartusega ja ma usun, et olen päris hea saladuse hoidja ja ootan seda ka nendelt kellele ma mõne avaldan. Saladused ei ole avaldamiseks, sellepärast neid saladusteks nimetataksegi. „Avalik saladus” on kõnekäänd või ütlus, mida ei tasu tõsiselt võtta.

Ehk on ka mõni selline saladus, mida siiani pole teilt küsitud, aga nüüd võite sellest rääkida?
Ei ole.

Millised on teie plaanid lähemal ajal?
Olen maal ja tegelen nende asjadega, milleks muidu aega pole ja siin juba töö otsa ei lõppe. Ehitan ja teen süüa, siin ei ole midagi saladuslikku, lihtsa inimese päris elu.

Milliseid ameteid olete oma senise elu jooksul pidanud?
See on küll selline avalik saladus, mis ei olegi tegelikult üldse saladus, vaid seda on minult päris palju küsitud. Enamiku oma täis­ealisest elust olen tegelenud meelelahutusega. Mul on olnud mitu bändi, millest praeguseni tegutseb ansambel The Purple Gang. Olen kaasa teinud paljudes muusikalides, laulnud laevadel nii bändis kui ka show-programmides. Kõige pikemaks n.ö päristööks võib lugeda revüüteatrit Starlight Cabaret, kus olen aastast 2009. Lisaks olen kunagi ka CD plaate Selveritesse ja Säästumarketitesse laiali vedanud ning tegelenud põgusalt ka restaureerimisega.

Olete mänginud ka telesarjades. Millistes ja keda te seal mängisite ning kuidas neisse sarjadesse mängima sattusite?
See on selline huvitav teema, sest ise ma seda nii ei nimetaks. Pigem olen osalenud mõnes seriaalis ekstrana nt ühes seriaalis mängisin laipa. Pigem on see olnud juhus, sest olen mõne filmitegemise juures tuttavaks saanud nende inimestega, kes teevad telesarjasid. Ehk siis puhas juhus. Ühesõnaga sutsakad.

Kas teil on ka mõni unistus, mille täitumist ootate?
Mida vanemaks saan seda vähem unistan ma materiaalsetest asjadest, pigem unistan sellest, et minu lähedastel, perel ja sõpradel oleks ilus elu. Maailm vajab stabiilsust, vähem sutsakaid ja müstikat.

Hillar Kohv Foto: A. Pärtel

0 kommentaari Lisa kommentaar