horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kapriisse kiisu seiklused

Miks nimetada noori lauljaid Regina Salumäed ja Gerty Kallakut kapriisseteks kiisudeks? Lihtsal põhjusel – ansamblist Ciizud kasvas välja tüdrukuteduo Kapriiz.

Regina Salumäe, kui noorelt teile muusika ja laulmine meeldima hakkas?
Muusika on saatnud mind terve elu. Esialgu siis igal kooli aktusel ja lauluvõistlusel, ning edasi muutusid lavad järjest suuremaks.

Millist muusikat teile endale kuulata meeldib ja kes lauljatest on teie eeskujud või lemmikud?
Kuulan muusikat vastavalt meeleolule. Akustilisest kitarri meloodiast - räpini ja kõik sinna vahele jääv. Eraldi tooksin välja: Silvi Vrait, Tõnis Mägi, Reket, Ines.

Milline oli teie esimene laul, mille salvestasite ja mis raadios kõlas?
Esimeseks lauluks oli "Päiksekiir" https://youtu.be/xYs8OpqGrvg see sai salvestatud 2009 aastal. Lugu kõlas mitmetes raadiotes, ning Kadi raadios kõlas isegi nii palju, et sai aastahitis 2 või 3.koht.

Üks teie tuntumaid laule on "Laulev Leedi". Millal ja kuidas see laul sündis ja kes on selle autor?
Lugu "Laulev Leedi" tuli minuni läbi ühe karaoke võistluse võidu. Kannu Kõrtsi Staar 2009. Võistlus ise kestis 11 nädalat. See oli vahva periood, sain tänu sellele palju lavalist julgust juurde. Loo viisi autor on Marco Margna ning sõnad kirjutas Kerdo Mölder.

Teid on näha ka Tauri Anni muusikavideos, kas teete ka temaga koostööd?
Tauri videos pigem selleks et lihtsalt elavdada seda. Kuid pisike koostöö oli seoses suvetuuriga "Selle Suve Suveniir" kus kahel aastal olin projektiga Ciizud. Ciizud tegutsesid aastatel 2012-2015. Selle aja sisse mahub mitmeid häid mälestusi.

Osalesite 16. aprillil TV3 saates "Rahvabänd 2017". Mida põnevat sellest meenutaksite ja kuidas teil läks?
Kui tuli pakkumine, et võiksime osaleda Rahvabändi saates, siis ei mõelnud hetkekski ning võtsin selle vastu. Meil läks seal väga hästi, saime inimestele tutvustada millega tegeleb Kapriiz. Pärast saadet on liitunud meie fännilehega palju inimesi, ning tuli mitmeid kirju, et meeldime väga.

Millal ja kuidas loodi ansambel "Kapriiz" ja miks just selline nimi ansamblile?
Kapriiz loodi 2015.aasta 6. septembril. Kuna Ciizude aeg sai lihtsalt otsa ja otsustasime edasi liikuda omal käel, siis sündiski Kapriiz. Oleme teinud nalja, et Ciizud läksid Kapriizeks ja nii sündiski Kapriiz ????

 Hillar Kohv

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
Fernada kredit 14.09.2018 21:54
Laenu oma tegevuse taaselustamiseks Tere, Kas teil on rahalisi probleeme? Laen aitab teid aidata! Õnneks on lahendus kõigile. meie agentuur pakub laenu 5000 kuni 500 000 000 euro ulatuses koos 3% intressimääraga, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 30 aasta pikkune laen. ärge kartke kontakteeruda kontoriga lisateabe saamiseks, oleme valmis vastama teie muredele 24h / 24h rahuloluks meie äri E-post: fernadagonsalo33@gmail.com Kontakt WhatsApp +372 5606037
james evans 01.08.2018 02:23
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783