horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Karl Madis: „Usun, et meile jäetakse valikuvabadus...”

Armastatud laulja Karl Madis on ka väga sügava ja filosoofilise mõttelaadiga mees, kes armastab mõtiskleda ja seoseid luua.

Kas usute saatusesse ning milline on olnud teie saatus siiani, kas hea ja positiivne, või võinuks parem olla?
Usun saatusesse ja usun, et igal mõttel või siis unistusel on saatusega side. Usun ka, et meile jäätakse valikuvabadus ja vastavalt valitud teele hakkab tööle saatus 2, 3, jne. Oma elu üle otsustada on vist kõige õigem elu viimasel päeval, tunnil, minutil.

Kas teie arvates saab inimene ise oma saatust juhtida, või juhitakse seda inimese eest kusagilt kõrgemalt poolt?
Siin on laual mõlemad võimalused. Kõrgem pool annab valiku ja sina otsustad, millist rada käia. Kui sa ei tea, et iga kuri mõte jõuab lõpuks tagasi sinuni, siis oled oma valiku teinud. Kui sa juurdled oma kurja mõtte üle, miks selline mõte sulle tuli, siis see kuri mõte kaob sekundiga ja sa ei lähe seda teedpidi temaga kaasa. Hiljem muigad ja tänad saatust, et ei allunud kurjale.

Kas teie elus on siiani juhtunud midagi saatuslikku, mida ei oskagi eriti sõnadega seletada, et nii on juhtunud, nagu juhtus?
Saatuslik oli näiteks see, et ma ei läinud ansambel Mahavokiga kontserti andma Lõuna-Eestisse, sest ma oleks sama bussiga pidanud öösel Tallinnasse tagasi tulema. Buss tegi avarii ja kolme poissi enam meiega ei ole.
Teisest küljest, keegi ei tea, kas see avarii oleks juhtunud, kui mina selles bussis oleks olnud?

Hillar Kohv

Milliseid tähenduslikke hetki Karl Madise elus veel olnud on ning millistele järeldustele ta elus jõudnud on, saab lugeda juba aprillikuu ajakirjast Saatus &Saladused.

 

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
james evans 01.08.2018 01:54
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783