horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Karl Madise tähendusrikkad tajud ja unenäod

Laulja Karl Madis on tundlik mees, kes tajus unes ette nii „Estonia” tragöödia kui ka kolleeg Silvi Vraidi lahkumise.

Kas saatusesse usute?
Usun saatusesse ja usun, et igal mõttel või siis unistusel on saatusega side. Usun ka, et meile jäetakse valikuvabadus ja vastavalt valitud teele hakkab tööle saatus kaks või kolm. Või järgmine number.

Kuidas oma saatust hindate?
Oma elu üle otsustada on vist kõige õigem elu viimasel päeval, tunnil, minutil.

Kas teie arvates saab inimene ise oma saatust juhtida, või juhitakse seda inimese eest kusagilt kõrgemalt poolt?
Siin on laual mõlemad võimalused. Kõrgem pool annab valiku ja sina otsustad, millist rada käia.
Kui sa ei tea, et iga kuri mõte jõuab lõpuks tagasi sinuni, siis oled oma valiku teinud. Kui sa juurdled oma kurja mõtte üle, miks selline mõte sulle tuli, siis see kuri mõte kaob sekundiga ja sa ei lähe seda teed pidi temaga kaasa.
Hiljem muigad ja tänad saatust, et ei allunud kurjale.

Palun tooge näide mõnest saatuslikust juhusest oma elus.
Näiteks see, et ma ei läinud ansambel Mahavokiga kontserti andma Lõuna-Eestisse, sest ma oleks sama bussiga pidanud öösel Tallinnasse tagasi tulema. Buss tegi avarii ja kolme poissi enam meiega ei ole.
Teisest küljest – keegi ei tea, kas see avarii oleks juhtunud, kui mina selles bussis oleksin olnud?

Kas teil on oskus vahel midagi ette tunnetada ning seda tunnetust ka arvesse võtta, et selle järgi tegutseda?
Jah, mulle on antud mitmeid märke, mida olen hiljem kokku viinud sündmustega.
Ei saa olla juhus, et laeval töötades ütles mulle une pealt keegi väga kõva häälega „SURM“.
Ja silme ees oli sama sõna põlevate tähtedega. Ehmatasin üles ja küsisin endalt, mis see oli?
Rääkisin ka kodus sellest ja kahe nädala pärast, kui uuesti merele läksin, oli selle koha lähedal läinud põhja „Estonia”. Kõik need kaks nädalat ootasin, et midagi juhtub minuga ja kodused teadsid seda, aga märk oli merel seotud selle kohaga.

Kas nii on juhtunud, et näete unes midagi ette ning see läheb täide?
Olen unes saanud meloodiaid nagu näiteks laul „Lilled emale“! Ärkasin üles ja panin kirja. Küsisin endalt, kelle ma autoriks peaks kirjutama? Ja kirjutasin häbelikult enda nime! Siis ootasin pool aastat ja ei teadnud, mis selle meloodiaga pihta hakata, kuni helistas Vello Salumets ja pakkus ühte teksti. Nüüd natuke sobitamist ja laul oligi valmis. Ju see laul vajas tegemist ja oli teatud meile nägemata energiaväljas.
Nägin ette ka Silvi (Vraidi – toim.) lahkumise ja kui see juhtus, käisid külmavärinad üle, sest ma ei uskunud seda enne.

Kas selgeltnägijatesse usute ning ehk olete ka ise mõne ennustaja juures käinud ning mida ennustatud on ning kas midagi on ka täide läinud?
Selgeltnägijatesse usun küll, aga ei ole ise käinud enda kohta küsimas. Küll aga olen korduvalt abi saanud tervisemuredele. Küll aga kindlasti on minu esimene käik perearsti juurde!

Ehk on ka teis endas selgeltnägija või selgeltnägemise võimed, olete midagi ette näinud?
Ei, minul neid võimeid ei ole, aga ma tean, et need on arendatavad. Samas me keegi ei tea, kuidas nendesse saladustesse tungimine meile endale mõjub.

Kaarte olete lasknud endale panna või olete ise kellelegi kaarte pannud?
Kaarte olen ainult mänginud, aga ennustanud pole mulle keegi.

Mida arvate saladustest, kas teil on selliseid saladusi, mida te kunagi mitte kellelegi rääkida ei kavatse?
On saladusi, mida teavad ainult väga vähesed lähedased.

On teil ka mõni salasoov, mille täitumist ootate?
Minu salasoov, mida siia kirjutan, pole enam salasoov vaid lihtsalt soov, et mu lastel ja nende emadel läheks kõik hästi, et ansambel Karavani kõikidel liikmetel oleks nii nagu unistatud on ja et Eesti jääks vabaks ja õitsvaks riigiks.

Kui suur on teie esinemistasu, kui see saladus pole?
Summa oleneb paljudes teguritest nagu näiteks, kas soovitakse ansambel Karavani, kus on viis meest laval või minu sooloprojekti, millega esineme nii kahekesi kui ka viimasel ajal kolmekesi. Summa oleneb ka sellest, kui kaugele sõitma peab, aga 1500 - 3000 vahele see summa enam vähem jääb.

Kas mõne teie lauluga on ka midagi saatuslikku olnud, kas või laulu sünniga seoses?
Lauludega juhtub nii nagu palvetegagi, et need kipuvad täide minema ja nii on ka minul nagu „Üks naine öös“ jne.
Olen mõelnud ka sellele, et Gunnar laulis „Mul jällegi on tühjad pihud...” ja nii jäi see saatuslik laul teda kummitama kuni lõpuni. Või „Juulikuus lumi on maas” – ja ei kipu seda suve enam tulema, kui miljon inimest sama mantrat kordab.
Milliseks kujuneb teie kevad ja suvi, kas esinemiskava on paika pandud?
Raske ennustada, sest paljud rahvamajad laiutavad käsi, et Eesti vabariik 100 on ohus, kuna valdade liitmisega on jäänud kogu elu seisma ja otsuseid ei saa teha ilma rahata.
Nii et oleme valmis pakkuma oma muusikat, kui kuskil on hakanud elu liikuma.

Kas te mõnes telesarjas soovik­­­s kaasa teha?
Mulle ei ole pakutud, aga ma kahtlen, kas ma võtaks vastu, sest ma ei usu, et suudaks teha nii häid rolle nagu „Mammad papad“ ja paljud teised. Iseasi, kui roll oleks kirjutatud diletandist näitlejale, kes püüab kõigest väest ja usub ise ka, et on maailma parim näitleja, aga teised naeravad vaikselt pihku ja kiidavad takka. See võiks päris naljakas olla!
Milline on teie lemmiksari või seriaal üldse?
Ühte lemmikut on võimatu öelda, aga neid ikka on. On palju väga häid rolle paljudes seriaalides.
Armastan väga meie näitlejaid nii seriaalides kui lavadel ja filmides.

Soovite ehk midagi ka südamelt ära öelda?
Südamel on üks suur soov, et poliitikud teeks kõik selleks, et sõda ei oleks.
Arvestama peab kindlasti sellega, et meie kultuuriruumis on esikohal ausus, aga meid igatseval Venemaal on esikohal idee. Üks president on kogu maailma oma valedega ümber sõrme keeranud, sest idee on taastada deržava ja milliseid valesid veel kokku keeratakse, selle peab meie tark poliitik läbi hammustama.

Hillar Kohv

4 kommentaari Lisa kommentaar
  
Linda Mark 11.02.2020 14:05
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakse plaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, 07.10.2018 13:59
Tere, See on üldsusele teavitamine, et CHALLENGE FINANCIAL SERVICES, me oleme erafinantseerimisfirma. Meil on avatud rahalised võimalused kõigile inimestele, kes vajavad rahalist abi. Kas sa arvad laenu saamist? Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele, et alustada oma äri? Kas teil on võlg? See on teie võimalus oma soovi saavutada, anname isiklikke laene, ärilaene ja kõiki 3% intressiga laene. Kui olete huvitatud erakorralise laenu saamisest, võtke meiega ühendust e-posti teel challengefinancialservics@gmail.com, et saada lisateavet. Challenge Financial Services Tel: +16789614269 E-post: challengefinancialservices@outlook.com E-post: challengefinancialservics@gmail.com
james evans 01.08.2018 01:53
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783
eve eve 24.04.2018 00:33
laenupakkumine üksikisikutele, kes vajavad rahastamist mikrokrediidi struktuur Oleme välja kujunenud ja aastate jooksul aastad on välja töötanud sügava arusaamise teie vajadustest ja individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide käsitlemisele õiglane ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust. Meie protseduurid on loodud teie vastutusele selle tagamiseks pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega. Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. meie moto on aidata sind, klient, olenemata teie vajadustest. Me pakkuda laene vahemikus 1000 kuni 5 000 000 000 eurot. Taotlused töödeldakse "mitte kohustusena.  Pakume laenu kindla intressimääraga kõigi laenutüüpide jaoks.    Palun, kui olete huvitatud meie teenusest Täida taotleja vorm ja saatke see meile e-posti aadress allpool Teie täielik nimi: .................... Aadress: ................................ Riik: ................................ Laenu summa: ....................... Laenu kestus: ...................... teie e-posti aadress: .............. Leppige meiega kokku evexves@gmail.com FINANCIAL CORPORATION'is on meie rahulolu meie peamine mure.