horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kas olete majapidamises võrdsed

Perekonnatülid tekivad sageli olme ja lastekasvatusprobleemide pinnal. Mõtle enne sõjakirve haaramist järele: võib-olla esitad oma partnerile üleliia palju nõudmisi? Proovi, mida ütleb test, kandes oma kontole iga "mina" (vastavas käändes) eest ühe punkti.

1. Kummal teist on pingeterohkem igapäevaelu?
2. Kes lastega rohkem tegeleb?
3. Kummale lapsed oma probleemidest eelistavad rääkida?
4. Kes teist käib tavaliselt lasteaia või kooli vanematekoosolekutel?
5. Kumb teist on rohkem lastekasvatuse alast kirjandust lugenud?
6. Kes teist hiljem töölt koju jõuab?
7. Kes teeb füüsiliselt raskemad majapidamistööd?
8. Kumb kannatab sagedamini stressi ja tusa käes?
9. Kumma töökoht asub kodust kaugemal?
10. Kumb teist kergemini ärritub?
11. Kumb tavaliselt kodus süüa teeb?
12. Kumb teist sagedamini toidukraami ostab?
13. Kumb peseb pesu?
14. Kumb korterit koristab?
15. Kumb teeb kodus väiksemad remonditööd?
16. Kumb teist rohkem sõprade ja naabritega suhtleb?
17. Kumma hooleks on suhtlemine sugulastega?
18. Kumb kirjutab kirjad jm läkitused perekonna nimel?
19. Kumb käib makse maksmas?
20. Kumb hoolitseb lemmiklooma eest?
21. Kelle hooleks on aia- ja koristustööd suvilas?
22. Kummal teist on vähem vaba aega (puhkus välja arvatud)?
23. Kummale jääb viimane sõna puhkust ja vaba aja sisustamist plaanides?
24. Kumma sõna on kaalukam perekonna eelarve koostamisel?

1–9 punkti: Teie kodus pole veel märkigi majapidamistööde õiglasest jagamisest. Mõtle, millega saaksid kaasa koormust kergendada – võib-olla on teil mõlemal aina ettekäändeks, et pole võimelised ühtede või teiste toimetustega hakkama saama? See pole siiras, sest ilmselt ei tee te katsetki. Püüdke teises leplikult huvi äratada ühe või teise töö vastu, ja kiitke teineteist, kui kumbki on millegi enneolematuga hakkama saanud.
10–17 punkti: Teie pere turvalise kodukliima pärast pole põhjust muretseda. Kui kumbki teist ka võtab vahest enese peale teise kohustusi, nii et võrdväärsuse printsiip tasakaalust välja läheb, siis: esiteks ei sünni see ohtlikult sageli, teiseks – partner mõistab ja hindab seda ning oskab lähemal ajal samaga vastata. Teid mõlemaid tuleb kiita eelkõige vastastikuse lugupidamise eest, millel kõik ju põhinebki.
18–24 punkti: Teie peres valitseb kord, mida tsaariaegsel Venemaal domostroiks nimetati. Olgu püksid naise või mehe jalas, igatahes on üks teist see, kes oskab, suudab ja korraldab kõike, nõudes kodakondsetelt vaikivat ärakuulamist ja tingimusteta allumist. Aga on ka võimalik teine variant: üks surub kõik kohustused teise kaela ja ise ainult naudib elu. Igatahes on kaalukausid ohtlikult tasakaalust väljas.

SaSa

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
therese 31.08.2018 16:42
tõsine tasuta laenupakkumine Hea õhtul, söör, kui olete aus ja tõsine inimene, naudite minu pakkumist. Kui ma seda ütlesin, teavitan teid sellest, et annan laene vahemikus 1000 kuni 2500000 eurot, siis palun ütle mulle, kui palju soovite laenata ja kui palju aastaid soovite laenu teha. südamlikult E-post: grubertherese121@gmail.com
james evans 01.08.2018 01:33
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783