horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kas oskad veeta vaba aega?

Üpris paljud inimesed on vaba aja sisustamisega püstihädas - tahaks küll midagi põnevat ette võtta, aga ei oska. Kuidas on lood sinuga ?

1. Kas sulle tundub vahel, et nädalavahetus jääb liiga lühikeseks ?
2. Kas vahel juhtub, et sul pole mitte midagi teha?
3. Kas sul hakkab sõpradega lobisedes lihtsalt igav?
4. Kas sina oled oma seltskonnas eestvedaja?
5. Kas oskad nelja seltskonnamängu nii hästi, et neis kaasa lüüa?
6. Kas sulle meeldib sihitult lonkida?
7. Kas sa armastad lugeda?
8. Kas sa kogud midagi?
9. Kas sa pead päevikut?
10. Kas sa lahendad ristsõnu?
11. Kas sa lähed sajuga välja, et kuskil õhtut veeta?

Iga ”jah”- vastus annab ühe punkti, ”ei”- vastus null punkti.

Tulemused:
Üle 8 punkti
Oskad tõesti nii iseenda kui ka sõprade elu huvitavaks teha.
4 - 8 Punkti
Sinul, nagu enamikul inimestel, tuleb ette päevi, mil ei taha ega viitsi midagi peale hakata. Võib-olla vajad mõnd vahvat hobi, mis su tuju nullpäevadel pisut parandaks?
Alla 4 punkti
Tundub, et sind ei huvita miski. Ärka ometi üles ja vaata veidi ringi - elu pakub päris palju põnevat.

SaSa

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Micheal Benson 06.03.2020 10:40
Enda korrektseks tutvustamiseks olen hr Michael Benson eralaenuandja, andes minimaalse laenu 5000 eurot või selle ekvivalenti muus vääringus mis tahes laenusummale 3% intressimääraga, see on rahaline võimalus teie Uks, hankige oma 2020. aasta laen kiiresti. Väljastpoolt on nii palju inimesi, kes otsivad rahalisi võimalusi või abi nurga taga ja kohtades ning nad ei saa seda ikkagi, kuid siin see on. Finantseerimisvõimalused teie ukse ees ja seetõttu ei saa te endale lubada seda võimalust. See teenus on mõeldud inimestele, ettevõtetele, ärimeestele ja naistele ning on saadaval mis tahes summa, mida soovite lisateabe saamiseks. Võtke meiega ühendust e-posti teel: MICHEALBENSONLOANAGENCY@GMAIL.COM Laenutaotluse vorm ja tagastage see Whatsapp: +61447666281. Täisnimi ................. Privaattelefoni number ................ Riik .................. Aadress ................ Riigi ............... Aastad .............. Kas olete varem kandideerinud või mitte. ............. Riik .............. Vajalik laenusumma. .................. Laenuperiood ................ Amet ................. Kuu sissetulek ..................... Nende üksikasjade tunnustamiseks saadame teile oma nõusoleku tagasimaksegraafikuga ja kui nõustute tingimustega, saate oma laenu pärast kinnitamist saada, sõltuvalt teie tõsidusest, kiireloomulisusest ja usaldusest. Ootan teie kiiret vastust. Siiralt Micheal Benson