horoskoopkuum videomüstilised loodmuusikanipid ja toitsaatusedsisuturundussuhtedtestidusutlususutlusedveebi eksklusiiv

Kas põsemusi aitab?

Vastamisel valige kolmest võimalusest üks.
A - sobib täielikult (annab 2 punkti);
B - sobib osaliselt (annab 1 punkti);
C - ei sobi üldse( 0 punkti).

1.Minu partner ei hoolitse piisavalt minu eest ega hellita mind.
2.Ta on muutunud ükskõiksemaks.
3.Tahaksin nii väga oma partnerile meeldida.
4.Me ei naera enam koos nii palju kui varem ja me suhted pole enam nii lõbusad.
5.Viimasel ajal rohkem igavleme ja vaatame ainult telerit.
6.Sooviksin, et minu partner mind sagedamini paitaks või lihtsalt lobiseks.
7.Ma ei tea, mida mu partner tegelikult mõtleb või tunneb.
8.Meie kooselu on viimasel ajal väga närviline ja ma ei suuda täielikult pingest vabaneda.
9.Ta üllatab mind väga harva mõne väikese tähelepanuavaldusega.
10.Mulle ei sobi liialdatud meelitused ja sentimentaalsused - need häirivad mind.
Alati on võimalik kooselu rutiinile sära lisada.

0 - 4 punkti: Teievahelist atmosfääri valitseb südamlikult hell poolehoid. Tunnete end julgena ja teete kõik selleks, et seda tunnet ja usaldust säilitada. Mõnede küsimuste juures, millele B või A vastuse valisite, tasub järele mõelda, sest ses suunas võivad hiljem külmad tuuled puhuma hakata. Rääkige oma partneriga juba nüüd!

5-13 punkti: Teie partnerlusest ei puudu hellus ja soojus, kuid sellegipoolest võiks seda rohkem olla. Hellus, mida jagate ja partnerilt vastu saate, on harmoonilise kooselu lahutamatu osa. Vastastikused õrnused kuuluvad alati selle juurde - see ongi märgiks, et te üksteisesse kiindunud olete. Sõbralik õrnus väljendub selleski, et te end vaba ja sundimatuna tunnete, teineteisele rõõmsa ja heatujulisena lähenete. Ärge proovige oma hellust rahaliselt toetada, ärge lubage ka partneril seda teha. Õrnust võite kergemalt ja siiramalt saada. Et igapäeva rutiinile sära juurde lisada, piisab hoopiski soojast naeratusest, sõbralikust käepaitamisest või põsemusist. Õppige seda!

14-20 punkti: Teie suhetes on tõsine kriis, kuna hoiate distantsi, olete jahe ja tõrjuva hoiakuga. Häirekell lööb seda tugevamalt mida enam A-küsimusi alla kriipsutasite. Et kliimat muuta, otsige ühiselt põhjusi, miks te üksteisest võõrdunud olete - leidke väljapääs! Lähenege oma partnerile rahulikult ja ilma etteheideteta, sest terav väljakutse mõjub vastupidiselt ja vastaspool jääb suletuks. Alati on võimalus ka ise oma partnerile õrnust pakkuda. Kui inimene ise on südamlikkusele immuunne ja endast märku ei anna, ei tähenda see veel seda, et ta on juurdepääsmatu. Ärge oodake, öelge juba täna talle mõned meelitused. Tänage teda kas või sellegi eest, et ta teie kõrval on. Hellus paneb jäägi sulama! Kui see ei toimi, on parim kolmanda ja erapooletu nõuanne.

SaSa

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
james evans 01.08.2018 01:22
Oleme rahvusvaheline laenupank, anname laenud üksikisikutele ja ettevõtetele Lähis-Idas, Aasias, Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Pakume laenu liike nagu isiklik laen, äri- / investeerimislaen, auto laen, võlgade konsolideerimise laen ja õppelaen 18 aastastele ja vanematele. anname välja laenud vähemalt 5000 USA dollarit, mille tagasimaksetähtaeg on 1 aasta kuni 25 aastat. huvitatud peaksid võtma meiega ühendust e-posti aadressi @ heartlandfingrp@gmail.com või WhatsAafi kaudu numbri järgi: +1 (202) 922-8783